Kontrakty 2018
Przygotowania do sezonu
Liga seniorów
Liga juniorów
Rozgrywki pozaligowe
Wyniki
Kadra 2018
Tabela sezonu 2018

Statystyka i Regulaminy

Toruń - miniżużel

       

 

Kapitan Anielskie debiuty

Dział w opracowaniu. Mogą pojawić się braki w grafice i puste linki

Kontrakty 2018góra strony


Ostatecznie w marcu po domknięciu wszystkich kontraktów, szeroką ligową kadrę Aniołów potwierdziło GKSŻ w komunikacie:
Zawodnik Rok
urodzenia
średnia biegowa
w sezonie 2017
Holder Chris
Australia
1987 2,132 straniero - senior
dziesiąty ligowy sezon w Toruniu
Jensen Jepsen Michael
Dania
1992 1,307 straniero - senior
trzeci ligowy sezon w Polsce
Przedpełski Paweł  
Polska
1995 1,872 senior
siódmy ligowy sezon w Toruniu
Kaczmarek Daniel 1997 1,000 junior
pierwszy ligowy sezon w Toruniu
Kopeć-Sobczyński Igor 1999 0,207 junior
drugi ligowy sezon w Toruniu
Kościelski Marcin 1998 0,000 junior
drugi ligowy sezon w Toruniu
  
 Młodzieżową kadrę stanowiła toruńska szkółka żużlowa prowadzona przez Roberta Kościechę.
      Daniel Kaczmarek
      Norbert Krakowiak
      Tomasz Przywieczerski
      Igor Kopeć-Sobczyński
      Marcin Kościelski
      Mateusz Adamczewski
      Aleks Rydlewski
      Adam Wankiewicz
(zawodnik przed licencją)
  
Z kadry Aniołów na rok 2018 ubyli:
Hancock Greg
USA
1970 2,196 straniero - senior
drugi ligowy sezon w Toruniu
Walasek Grzegorz
Polska
1976 2,027
I liga
senior
w roku 2016 podpisał kontrakt w Toruniu,
ale ostatecznie startował w Krakowie
Miedziński Adrian
Polska
1985 1,588 senior
szesnasty ligowy sezon w Toruniu
Krakowiak Norbert
Polska
1999 0,500 junior
drugi ligowy sezon w Toruniu
Kariery zakończyli lub klub postanowił dalej nie inwestować w rozwój zawodników:

     

Przygotowania do sezonugóra strony


.

Wyniki przedsezonowych konfrontacji z udziałem Aniołów:

 

2018-XX-XX26

XX : 4XX0

KS Get Well Toruń

wyniki turnieju


Rozgrywki ligowe juniorówgóra strony


.
ELIMINACJE
Grupa B
PÓŁFINAŁY
runda I                     Grupa 2
PÓŁFINAŁY
runda II                     Grupa 2
Zespół Suma
zespołu
                Zespół Suma
zespołu
              Zespół Suma
zespołu
             
                                                       
                                                       
                                                       
                                                       
                                                       
                                                       
                                                       
                     

   

kolejność po dwóch
rundach półfinałowych
  Finał
xxx xxxx 2018
Toruń
miejsce Zespół Punkty
duże
Punkty
małe
miejsce Zespół Punkty
duże
Punkty
małe
1
Toruń
    1      
2
Gorzów
   
3
Leszno
    2      
4
Wrocław
   
5
Częstochowa
    3      
6
Gdańsk
   
7
Grudziądz
    4      
8
Z. Góra
   
9
Daugavpils
    5      
10
Łódź
   
11
Rzeszów
    6      
12
Tarnów
   
13
Gniezno
    7      
14
Rybnik
   

Rozgrywki pozaligowe góra strony


    
Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix
Indywidualne Mistrzostwa Europy  
Drużynowy Puchar Świata  
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów  
Speedway Best Pairs  
Nice Cup  

2018-01-29 ice speedway - Toruń

2018-XX-XX DMŚJ
2018-XX-XX DMEJ

2018-XX-XX IMEJ
2018-XX-XX MEP 

2018 - cykl MACEC  


2018-XX-XX MPPK
2018-XX-XX MIMP
2018-XX-XX MPPK
2018-XX-XX IMP

2018-XX-XX IMME
2018-XX-XX MMPPK  
 

2018-XX-XX ZK
2018-XX-XX SK
2018-XX-XX BK

 

WYNIKI MECZÓW LIGOWYCH ROZEGRANYCH Z UDZIAŁEM TORUŃSKIEJ DRUŻYNY W SEZONIE 2018góra strony


          
Kolejka Data Rywale Wynik
Runda Zasadnicza
I    
II    
III      
IV       
V       
VI       
VII       
VIII      
IX      
X      
XI      
XII      
XIII      
XIV   I runda

Tarnów - Zielona Góra (6 kwietnia)
Wrocław - Leszno (7 kwietnia)
Grudziądz - Częstochowa (8 kwietnia)
Gorzów - Toruń (8 kwietnia)
II runda

Częstochowa - Tarnów (13 kwietnia)
Toruń - Wrocław (14 kwietnia)
Zielona Góra - Grudziądz (15 kwietnia)
Leszno - Gorzów (15 kwietnia)
III runda

Grudziądz - Leszno (21 kwietnia)
Tarnów - Toruń (22 kwietnia)
Zielona Góra - Częstochowa (22 kwietnia)
Wrocław - Gorzów (22 kwietnia)
IV runda

Leszno - Zielona Góra (27 kwietnia)
Gorzów - Tarnów (29 kwietnia)
Częstochowa - Wrocław (29 kwietnia)
Toruń - Grudziądz (29 kwietnia)
V runda

Zielona Góra - Toruń (4 maja)
Leszno - Częstochowa (6 maja)
Tarnów - Wrocław (6 maja)
Grudziądz - Gorzów (6 maja)
VI runda

Toruń - Leszno (18 maja)
Tarnów - Grudziądz (20 maja)
Wrocław - Zielona Góra (20 maja)
Gorzów - Częstochowa (20 maja)
VII runda

Częstochowa - Toruń (27 maja)
Leszno - Tarnów (27 maja)
Zielona Góra - Gorzów (27 maja)
Grudziądz - Wrocław (27 maja)
VIII runda

Gorzów - Zielona Góra (10 czerwca)
Wrocław - Grudziądz (10 czerwca)
Tarnów - Leszno (10 czerwca)
Toruń - Częstochowa (10 czerwca)
IX runda

Zielona Góra - Wrocław (17 czerwca)
Leszno - Toruń (17 czerwca)
Częstochowa - Gorzów (17 czerwca)
Grudziądz - Tarnów (17 czerwca)
X runda

Gorzów - Grudziądz (1 lipca)
Wrocław - Tarnów (1 lipca)
Częstochowa - Leszno (1 lipca)
Toruń - Zielona Góra (1 lipca)
XI runda

Wrocław - Częstochowa (29 lipca)
Zielona Góra - Leszno (29 lipca)
Tarnów - Gorzów (29 lipca)
Grudziądz - Toruń (29 lipca)
XII runda

Gorzów - Wrocław (12 sierpnia)
Leszno - Grudziądz (12 sierpnia)
Częstochowa - Zielona Góra (12 sierpnia)
Toruń - Tarnów (12 sierpnia)
XIII runda

Gorzów - Leszno (27 lipca)
Tarnów - Częstochowa (19 sierpnia)
Wrocław - Toruń (19 sierpnia)
Grudziądz - Zielona Góra (19 sierpnia)
XIV runda

Zielona Góra - Tarnów (26 sierpnia)
Leszno - Wrocław (26 sierpnia)
Częstochowa - Grudziądz (26 sierpnia)
Toruń - Gorzów (26 sierpnia)
Runda finałowa

1 runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2) - 2 września
2 runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3) - 9 września
3 runda finałowa - finały - 16 września
4 runda finałowa - finały rewanże - 23 września
 
Runda barażowa / play-off
XV      
XVI      

KADRA TORUŃSKICH ANIOŁÓW W SEZONIE 2018 góra strony


   
statystyka po rundzie zasadniczej
(statystyka po rundzie zasadniczej i barażach)
  
Zawodnik - Działacz mecze biegi punkty bonusy średnia
biegowa
miejsce w
ligowym rankingu
komentarz/ocena po sezonie
seniorzy - obcokrajowcy

HANCOCK Greg
USA
             
 
kapitan drużyny

HOLDER Chris
Australia
             

JENSEN Jepsen Michael
Dania
             
 
MIEDZIŃSKI Adrian
wychowanek
             

WALASEK Grzegorz
pozyskany z Krakowa
             

PRZEDPEŁSKI Paweł  
wychowanek
             

HOLDER Jack

Australia
             
juniorzy

KACZMAREK Daniel
pozyskany z Leszna
             

KOPEĆ-SOBCZYŃSKI Igor

wychowanek
             

KRAKOWIAK Norbert
pozyskany z Ostrowa
             

KOŚCIELSKI Marcin
wychowanek
             

ADAMCZEWSKI Mateusz
Wychowanek
             

RYDLEWSKI Aleks

Wychowanek
             
osoby funkcyjne z pierwszych stron gazet

TERMIŃSKA Ilona
prezes
 

KOŚCIECHA Robert
Trener
 

FRONTCZAK Jacek

menadżer
 

GAJEWSKI Jacek
menadżer
 

SZYDERSKI Arkadiusz
trener ogólnorozwojowy
 

SMYK Radosław
trener ogólnorozwojowy
Zawodnicy którzy zdali licencję w sezonie 2018


Sandra, Lena, Ola, Dagmara
Toruńskie podprowadzające w sezonie 2018!

TABELA EKSTRALIGI ŻUŻLOWEJ PO RUNDZIE ZASADNICZEJ W SEZONIE 2018góra strony


       
zespół mecze zw. rem. por. pkt
duże
bon. razem pkt
małe
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra                
Betard Sparta Wrocław                
Stal Gorzów                
Fogo Unia Leszno                
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa                
mr Garden GKM Grudziądz                
KS Get Well Toruń                
                   

OSTATECZNA TABELA EKSTRALIGI ŻUŻLOWEJ W SEZONIE 2018
bilans zwycięstw i przegranych oraz małych punktów ma charakter czysto poglądowy
w drugiej fazie rozgrywek rywalizacja odbywała się systemem play-off
zespół mecze zw. rem. por. pkt
małe
             
             
             
             
             
             
             
             

STATYSTYKA I REGULAMINY OBOWIĄZUJĄCE W SPORCIE ŻUŻLOWYM W SEZONIE 2018góra strony


       
lista zawodników zastępowanych
w sezonie
2018

statystyka Aniołów (rar ok. 200 kb)
średnie punktowe wszystkich zawodników startujących w polskich ligach
| E-liga | 1 Liga | 2 Liga |

regulamin sportu żużlowego w rozgrywkach PZM w sezonie 2018
Regulaminy dla rozgrywek pod auspicjami ekstraligi

STAL Toruńgóra strony


.

  
Wyniki opublikowanych rozgrywek miniżużlowych w klasie 80-125ccm
  
Inne wybrane
rozgrywki miniżużlowe
DMP PPPK IMP
              RRRR-MM-DD
XXXXXXXXXXXX

         
         
     
   
 
 
Ostateczna klasyfikacja medalowa
     

góra strony

    

Źródło: przegladsportowy.pl
sportowefakty.pl
nowosci.com.pl

 

         strona główna        

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt