Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Gorzów | 4 | 7 | 12 | 16 | 21 | 24 | 2 | 61,08 | |||||||||||||||
1 | Karczmarz Rafał | 3 | 3 | 2 | - |
|
61,77 | |||||||||||||||||
2 | Szczotka Alan | 1 | 1 | - | 1 | 61,37 | ||||||||||||||||||
3 | Czerniawski Hubert | d4 | 3 | - | 2 | 60,52 | ||||||||||||||||||
R1 | Bartkowiak Mateusz | 3 | 3 | 2 | 61,89 | |||||||||||||||||||
Klub | Częstochowa | 2 | 4 | 8 | 11 | 14 | 15 | 5-6 | 61,97 | |||||||||||||||
4 | Gruchalski Michał | 2 | 2 | 3 | 1 | 61,83 | ||||||||||||||||||
5 | Świącik Bartosz | 0 | 2 | 2 | d4 | 62,25 | ||||||||||||||||||
6 | Świdnicki Mateusz | 0 | 1 | 1 | 1 | 61,81 | ||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | 62,24 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 3 | 7 | 8 | 12 | 13 | 16 | 4 | 61,56 | |||||||||||||||
7 | Tonder Mateusz | 2 | 3 | 0 | 3 |
|
62,15 | |||||||||||||||||
8 | Boduch Damian | 1 | 0 | 1 | u|w | 62,43 | ||||||||||||||||||
9 | Pawliczak Damian | 1 | 1 | 3 | 1 | 62,53 | ||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 61,48 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 3 | 7 | 9 | 11 | 14 | 19 | 3 | 61,87 | |||||||||||||||
10 | Liszka Przemysław | 3 | 1 | 3 | 3 | 62,23 | ||||||||||||||||||
11 | Dul Mateusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 61,92 | ||||||||||||||||||
12 | Wojdyło Patryk | 3 | 2 | 2 | 2 | 61,99 | ||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | 61,97 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 3 | 5 | 8 | 11 | 12 | 15 | 5-6 | 61,93 | |||||||||||||||
13 | Skupień Lars | 2 | 2 | d4 | 2 | |||||||||||||||||||
14 | Chmiel Robert | 1 | 2 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
15 | Giera Przemysław | 0 | 1 | 0 | - | |||||||||||||||||||
R5 | Tyman Dominik | 1 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Łódź | 3 | 4 | 6 | 8 | 11 | 12 | 7 | ||||||||||||||||
16 | Miśkowiak Jakub | 3 | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Borczuch Eryk | 0 | 1 | 0 | 1 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Błażykowski Mateusz | su|w | - | - | - | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 3 | 8 | 11 | 15 | 20 | 25 | 1 | ||||||||||||||||
19 | Kopeć-Sobczyński Igor | 2 | 3 | 3 | 2 | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Kaczmarek Daniel | 1 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
21 | Kościelski Marcin | 2 | - | 1 | 2 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | Rydlewski Alex | 0 | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Remigiusz Substyk | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |