indywidualne mistrzostwa świata - grand prix 2018



12 maja 2018 - Warszawa (GP Polski)
     
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
55,41
01p 02 03 04 05 06 07 08 09 10p 11 12p 13 14 15 16p 17 18 19 20 21 22 23
55 Zagar Matej 3       0       0       3       3       9   0   9 8 54,91
59 Pawlicki Przemysław u4|1         F|0       1       F|w       1     3       3 14 53,84
108 Woffinden Tai 2           0       2       3       3   10   2 3 15 1 54,44
69 Doyle Jason su|w             F|2       T       1       2 5       5 12 53,69
16 Kasprzak Krzysztof   3     3         u|w         1         0 7       7 11 53,35
71 Janowski Maciej   F|1       2     2             3     1   9 2   2 13 2 53,90
692 Dudek Patryk   2         2         u|1 2         3     10 0     10 6 54,64
111 Cook Craig   0           F|1     1     0     0       2       2 17 54,18
110 Pedersen Nicki     1   1           d4         u3|w   -     2       2 18 54,25
222 Łaguta Artiom     3     3           F|3     0   1       10   3 0 13 4 53,94
66 Lindgren Fredrik     2       3   3         1           3 12 3   1 16 3 55,03
45 Hancock Greg     u|0         3   2     1           2   8       8 10 54,50
23 Holder Chris       2 2             2   3         0   9 1     10 5 54,47
95 Zmarzlik Bartosz       3   1         3   0             1 8   1   9 7 54,72
89 Sajfutdinow Emil       0     1     u|3           2 2       8       8 9 54,82
88 Iversen Niels Kristian       1       0 1           2     0     4       4 13 53,97
17 Drabik Maksym                       0           2     2       2 15 54,47
18 Smektała Bartosz                           2             2       2 16 54,75

Sędzia

Jesper Steentoft

54,33
54,13
54,69
54,53

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

26 maja 2018 - Praga (GP Czech)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
62,85
01 02 03 04 05 06 07p 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21p 22p 23
66 Lindgren Fredrik 2       2       1       2       3       10 3   3 16 1 63,01
16 Milik Vaclav 0         3       0       2       1     6       6 11 62,64
108 Woffinden Tai 3           3       3       2       3   14 2   d4 16 4 62,60
88 Iversen Niels Kristian F|1             0       3       0       1 5       5 12 64,45
59 Pawlicki Przemysław   0     3         1         1         d4 5       5 13 63,36
23 Holder Chris   1       1     2             1     0   5       5 14 62,82
111 Cook Craig   2         0         0 0         0     2       2 16 62,95
89 Sajfutdinow Emil   3           2     2     3     2       12   2 1 15 3 63,23
110 Pedersen Nicki     3   0           d4         2   3     8 u3|w     8 8 64,16
222 Łaguta Artiom     2     0           2     3   0       7   1   8 7 63,20
95 Zmarzlik Bartosz     0       2   0         0           2 4       4 15 63,79
55 Zagar Matej     1         1   3     1           1   7       7 9 64,13
45 Hancock Greg       2 1             1   1         2   7       7 10 63,42
692 Dudek Patryk       0   2         1   3             3 9   3 2 14 2 63,57
69 Doyle Jason       1     F|u|1     2           3 1       8 1     9 6 64,70
71 Janowski Maciej       3       3 3           0     2     11   u3|w   11 5 63,69
17 Franc Josef                                         -       - - 64,29
18 Krcmar Eduard                                         -       - - 64,14

Sędzia

Krister Gardell

64,80
64,41
64,79
65,13

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

30 czerwca 2018 - Horsens (GP Danii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
55,00
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
110 Pedersen Nicki 3       2       0       3       3       11   u|1   12 5 55,10
69 Doyle Jason 2         0       3       2       3     10 2   F|w 12 4 55,13
692 Dudek Patryk 0           2       1       0       3   6       6 10 54,50
71 Janowski Maciej 1             2       1       1       0 5       5 12 64,65
66 Lindgren Fredrik   3     1         t         1         2 7       7 9 63,84
95 Zmarzlik Bartosz   1       1     3             3     2   10   su|w   10 7 63,63
16 Jensen Jepsen Michael   2         1         0 w         1     4       4 14 64,43
55 Zagar Matej   0           0     3     0     2       5       5 11 54,19
111 Cook Craig     0   0           0         2   0     2       2 16 54,25
89 Sajfutdinow Emil     3     2           2     2   1       10 1     11 6 54,71
108 Woffinden Tai     2       3   1         3           3 12 3   3 18 1 64,34
59 Pawlicki Przemysław     1         1   2     1           0   5       5 13 64,69
23 Holder Chris       1 3             3   1         1   9 0     9 8 64,12
222 Łaguta Artiom       0   3         2   2             1 8   2 2 12 2 54,78
54 Vaculik Martin       3     0     0           0 -       3       3 15 55,46
45 Hancock Greg       2       3 2           3     2     12   3 1 16 3 54,56
17 Michelsen Mikkel                   1                     1       1 17 55,16
18 Bech Mikkel                                 0       0       0 18 54,41

Sędzia

Craig Ackroyd

54,73
54,06
54,22
54,56

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legend3

7 lipca 2018 - Hallstavik (GP Szwecji)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
--,--
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22p 23
108 Woffinden Tai 3       3       2       2       3       13 3   0 16 4  
45 Hancock Greg 1         0       3       2       3     9 1     10 6  
23 Holder Chris 2           1       1       2       1   7       7 11  
71 Janowski Maciej 0             3       3       3       3 12   3 3 18 1  
69 Doyle Jason   2     1         1         3         2 9 0     9 7  
222 Łaguta Artiom   0       3     3             2     0   8   su|w   8 8  
16 Jonsson Andreas   1         2         1 1         2     7       7 10  
95 Zmarzlik Bartosz   3           2     F|3     1     1       10   2 1 13 3  
59 Pawlicki Przemysław     0   0           F|0         0   1     1       1 15  
110 Pedersen Nicki     1     1           0     1   d       3       3 14  
55 Zagar Matej     2       3   1         0           1 7       7 9  
66 Lindgren Fredrik     3         1   2     3           2   11 2   2 15 2  
89 Sajfutdinow Emil       3 2             2   3         3   13   u|1   14 5  
692 Dudek Patryk       2   2         2   0             0 6       6 12  
111 Cook Craig       0     0     0           1 2       3       3 13  
54 Vaculik Martin       1       0 0           0     0     1       1 16  
17 Sundstroem Linus                                         -       - -  
18 Nilsson Kim                                         -       - -  

Sędzia

Artur Kuśmierz

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

21 lipca 2018 - Cardiff (GP Wielkiej Brytanii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
55,00
01 02 03 04 05 06 07p 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20p 21 22 23
108 Woffinden Tai 3       u|1       3       1       3       11   3 2 16 2 54,00
66 Lindgren Fredrik 1         2       1       2       1     7       7 10 54,20
59 Pawlicki Przemysław 2           2       2       2       1   9 1     10 6 53,90
55 Zagar Matej 0             1       1       1       3 6       6 11 53,80
16 Lambert Robert   cz|w     u|su|w         0         1         u|su|w 1       1 16 53,90
13 Holder Chris   2       1     1             0     3   7       7 9 54,00
71 Janowski Maciej   3         u|w         3 0         3     9 2   1 12 3 53,50
222 Łaguta Artiom   1           0     1     3     1       6       6 12 52,90
110 Pedersen Nicki     2   2           0         2   d4     6       6 13 53,30
54 Vaculik Martin     3     0           u3     d4   d4       3       3 16 53,30
69 Doyle Jason     1       1   0         1           u3|2 5       5 14 53,30
45 Hancock Greg     0         3   3     2           2   10   2 0 12 4 53,70
89 Sajfutdinow Emil       2 3             2   0         0   7   1   8 8 52,80
444 Cook Craig       0   3         3   3             u|w 9   d   9 7 53,60
95 Zmarzlik Bartosz       3     3     2           3 2       13 3   3 19 1 53,80
692 Dudek Patryk       1       2 2           3     2     10 0     10 5 52,50
17 Bewley Daniel   0                                     0       0 17 53,30
18 Garrity Jason                                         -       - - 53,70

Sędzia

Christian Froschauer

--,--
53,40
53,30
53,30

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

11 sierpnia 2018 - Malilla (GP Skandynawii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
59,88
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21p 22 23
111 Cook Craig 1       T       0       0       2       3       3 15 60,80
69 Doyle Jason 2         0       1       1       T     4       4 13 60,49
16 Ljung Peter 0           0       0       2       3   5       5 11 60,64
71 Janowski Maciej 3             3       2       T       3 11   0   11 6 60,10
89 Sajfutdinow Emil   1     2         2         0         1 6       6 10 60,41
23 Holder Chris   0       2     1             2     0   5       5 12 60,61
66 Lindgren Fredrik   2         2         1 2         2     9 3   1 13 3 60,85
54 Vaculik Martin   3           0     3     2     0       8   2 0 10 4 60,64
222 Łaguta Artiom     0   1           2         3   0     6       6 9 60,60
692 Dudek Patryk     2     3           0     1   3       9   1   10 7 60,75
108 Woffinden Tai     1       3   3         0           2 9 1     10 8 60,44
55 Zagar Matej     3         1   3     3           1   11   3 2 16 2 59,94
95 Zmarzlik Bartosz       3 3             3   3         2   14 u|w     14 5 60,05
45 Hancock Greg       2x|w   1         1   1             0 3       3 17 60,07
59 Pawlicki Przemysław       1     1     0           F|0 1       3       3 16 59,85
110 Pedersen Nicki       2       2 2           3     1     10 2   3 15 1 60,00
17 Bertzon Oliver         0                         3     3       3 14 60,27
18 Kling Joel                               1         1       1 18 60,20

Sędzia

Craig Ackroyd

59,85
60,35
60,33
60,43

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

25 sierpnia 2018 - Gorzów (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
58,87
01 02 03 04p 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19p 20 21 22 23p
108 Woffinden Tai 2       1       2       2       2       9   2 1 12 3 59,38
222 Łaguta Artiom 3         3       3       2       1     12   1   13 5 59,69
89 Sajfutdinow Emil 0           1       2       0       u|w   3       3 14 59,00
59 Pawlicki Przemysław 1             0       0       0       2 3       3 13 59,41
111 Cook Craig   0     0         0         1         F|3 4       4 12 59,12
71 Janowski Maciej   2       1     3             2     u|1   9 0     9 8 59,32
55 Zagar Matej   3         3         1 3         0     10 1     11 6 58,56
45 Hancock Greg   1           2     1     3     3       10   0   10 7 59,62
54 Vaculik Martin     1   3           3         3   2     12   3 3 18 1 59,28
69 Doyle Jason     2     2           2     2   1       9       9 9 59,68
23 Holder Chris     0       0   0         0           0 0       0 16 60,06
16 Woźniak Szymon     3         1   2     0           2   8       8 10 59,75
692 Dudek Patryk       1 2             3   1         3   10 2   u|F|0 12 4 59,75
66 Lindgren Fredrik       u|w   0         0   1             1 2       2 15 59,74
110 Pedersen Nicki       2     2     1           1 d4       6       6 11 60,62
95 Zmarzlik Bartosz       u|3       3 1           3     3     13 3   2 18 2 60,10
17 Lampart Wiktor                                         -       - - 59,69
18 Karczmarz Rafał                                         -       - - 59,91

Sędzia

Krister Gardell

59,94
59,68
59,72
59,56

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

8 września 2018 - Krsko (GP Słowenii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
--,--
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
66 Lindgren Fredrik 3       2       1       1       3       10 3   0 13 4  
59 Pawlicki Przemysław 0         1       0       1       d4     2       2 15  
110 Pedersen Nicki 2           1       2       2       0   7       7 10  
108 Woffinden Tai 1             2       1       cz       1 5       5 14  
88 Iversen Niels Kristian   3     0         1         1         d4 5       5 12  
81 Janowski Maciej   d1|0       2     3             1     3   9 1     10 6  
69 Doyle Jason   2         3         2 3         3     13 2   2 17 2  
89 Sajfutdinow Emil   1           0     0     3     u|1       5       5 11  
45 Hancock Greg     3   1           3         3   2     12   2 1 15 3  
16 Ivacic Matc     0     0           0     0   0       0       0 16  
111 Cook Craig     1       d1   0         2           2 5       5 13  
54 Vaculik Martin     2         3   2     d4           2   9   0   9 8  
222 Łaguta Artiom       0 3             3   0         1   7       7 9  
692 Dudek Patryk       1   3         1   2             3 10   3 3 16 1  
95 Zmarzlik Bartosz       2     2     3           2 2       11   1   12 5  
23 Holder Chris       3       1 2           3     1     10 0     10 7  
17 Skorja Nick                               0         0       0 17  
18 Stojs Denis                                         -       - -  

Sędzia

Kuśmierz Artur

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

22 września 2018 - Teterow (GP Niemiec)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
59,72
01 02 03 04pp 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16p 17 18 19 20 21 22 23
16 Huckenbeck Kai 1       0       1       0       0       2       2 15 59,64
59 Pawlicki Przemysław 2         0       1       0       F|0     3       3 14 59,42
222 Łaguta Artiom d4           2       0       1       1   4       4 12 59,54
69 Doyle Jason 3             3       u|0       u|2       3 11   3 2 16 2 59,69
108 Woffinden Tai   2     2         2         3         2 11   2 3 16 1 60,12
89 Sajfutdinow Emil   0       2     2             1     3   8       8 10 59,78
66 Lindgren Fredrik   1         3         2 1         F|2     9   0   9 8 60,31
55 Zagar Matej   3           1     2     2     3       11   1   12 5 60,61
110 Pedersen Nicki     d4   1           3         3   F|1     8       8 9 60,13
88 Iversen Niels Kristian     1     3           3     2   2       11 1     12 6 61,06
23 Holder Chris     2       1   3         1           0 7       7 11 60,99
95 Zmarzlik Bartosz     3         2   3     2           2   12 2   1 15 3 59,94
45 Hancock Greg       2 3             1   3         0   9 3   0 12 4 60,75
71 Janowski Maciej       3   1         1   3             1 9 0     9 7 60,93
54 Vaculik Martin       u3|w     -     -           - -       0       0 17 61,13
111 Cook Craig       su|u|w       - -           -     -     0       0 18 61,22
17 Smolinski Martin             0   0           0   1       1       1 16 61,23
18 Woelbert Kevin               0   0           0     3   3       3 13 60,77

Sędzia

Craig Ackroyd

61,32
61,30
61,09
61,49

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

06 października 2018 - Toruń (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
--,--
01 02p 03 04 05 06 07 08 09 10 11p 12 13 14 15p 16 17 18 19 20 21 22 23
45 Hancock Greg 0       3       3       2       1       9   0   9 7  
66 Lindgren Fredrik 2         2       1       3       2     10 1     11 6  
95 Zmarzlik Bartosz 3           3       3       3       2   14   1   15 5  
71 Janowski Maciej F|1             0       2       2       1 6       6 12  
110 Pedersen Nicki   1     2         2         2         0 7       7 10  
225 Milik Vaclav   F|u4       1     2             1     1   5       5 14  
88 Iversen Niels Kristian   2         2         3 0         T     7   3 0 10 4  
69 Doyle Jason   3           1     1     0     2       7       7 9  
54 Vaculik Martin     1   1           2         3   1     8 0     8 8  
59 Pawlicki Przemysław     0     F|0           1     u3|w   0       1       1 16  
55 Zagar Matej     2       0   1         1           2 6       6 11  
222 Łaguta Artiom     3         3   3     3           3   15 3   2 20 2  
16 Kaczmarek Daniel       0 0             0   2         0   2       2 15  
108 Woffinden Tai       3   3         u3|w   1             3 10   2 3 15 1  
23 Holder Chris       1     1     0           0 3       5       5 13  
89 Sajfutdinow Emil       2       2 0           1     3     8 2   1 11 3  
17 Kopeć-Sobczyński Igor                                   0     0       0 17  
18 Kubera Dominik                                         -       - -  

Sędzia

Jesper Steentoft

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda


Klasyfikacja końcowa GP 2018


   
 
Miejsce Zawodnik Kraj
Warszawa

Praga

Horsens

Hallstavik

Cardiff

Malilla

Gorzów

Krsko

Teterow

Toruń
1 Woffinden Tai (108) Anglia 15 16 18 16 16 10 12 5 16 15 139
2 Zmarzlik Bartosz (95) Polska 9 4 10 13 19 14 18 12 15 15 129
3 Lindgren Fredrik (66) Szwecja 16 16 7 15 7 13 2 13 9 11 109
4 Janowski Maciej (71) Polska 13 11 5 18 12 11 9 10 9 6 104
5 Hancock Greg (45) USA 8 7 16 10 12 3 10 15 12 9 102
6 Łaguta Artiom (222) Rosja 13 8 12 8 6 6 13 7 4 20 97
7 Doyle Jason (69) Australia 5 9 12 9 5 4 9 17 16 7 93
8 Sajfutdinow Emil (89) Rosja 8 15 11 14 8 6 3 5 8 11 89
9 Dudek Patryk (692) Polska 10 14 6 6 10 10 12 16 - K - - K - 84
10 Zagar Matej (55) Słowenia 9 7 5 7 6 16 11 - K - 12 6 79
11 Pedersen Nicki (110) Dania 2 8 12 3 6 15 6 7 8 7 74
12 Holder Chris (23) Australia 10 5 9 7 7 5 0 10 7 5 65
13 Vaculik Martin (54) Słowacja - K - - K - 3 1 3 10 18 9 0 8 52
14 Pawlicki Przemysław (59) Polska 3 5 5 1 10 3 3 2 3 1 36
15 Iversen Niels Kristian (88) Dania RZ (4) RZ (5) - - - - - RZ (5) RZ (12) RZ (10) 36
16 Cook Craig (111) Anglia 2 2 2 3 9 3 4 5 0 - K - 30
17 Milik Vaclav Czechy - DK (6) - - - - - - - RZ (5) 11
18 Woźniak Szymon Polska - - - - - - DK (8) - - - 8
19 Kasprzak Krzysztof Polska DK (7) - - - - - - - - - 7
20 Jonsson Andreas Szwecja - - - DK (7) - - - - - - 7
21 Ljung Peter Szwecja - - - - - DK (5) - - - - 5
22 Jensen Jepsen Michael Dania - - DK (4) - - - - - - - 4
23 Berntzon Oliver Szwecja - - - - - RT (3) - - - - 3
24 Woelbert Kevin Niemcy - - - - - - - - RT (3) - 3
25 Smektała Bartosz Polska RT (2) - - - - - - - - - 2
26 Drabik Maksym Polska RT (2) - - - - - - - - - 2
27 Huckenbeck Kai Niemcy - - - - - - - - DK (2) - 2
28 Kaczmarek Daniel Polska - - - - - - - - - DK (2) 2
29 Michelsen Mikkel Dania - - RT (1) - - - - - - - 1
30 Lambert Robert Anglia - - - - DK (1) - - - - - 1
31 Kling Joel Szwecja - - - - - RT (1) - - - - 1
32 Smolinski Martin Niemcy - - - - - - - - RT (1) - 1
33 Bawley Daniel Anglia - - - - RT (0) - - - - - 0
34 Ivacic Matic Słowenia - - - - - - - DK (0) - - 0
35 Bech Mikkel Dania - - RT (0) - - - - - - - 0
36 Skorja Nick Słowenia - - - - - - - RT (0) - - 0
37 Kopeć-Sobczyński Igor Polska - - - - - - - - - RT (0) 0
38 Franc Josef Czechy - RT (-) - - - - - - - - -
39 Krcmar Eduard Czechy - RT (-) - - - - - - - - -
40 Sundstroem Linus Szwecja - - - RT (-) - - - - - - -
41 Nilsson Kim Szwecja - - - RT (-) - - - - - - -
42 Garrity Jason Anglia - - - - RT (-) - - - - - -
43 Lampart Wiktor Polska - - - - - - RT (-) - - - -
44 Karczmarz Rafał Polska - - - - - - RT (-) - - - -
45 Stojs Denis Słowenia - - - - - - - RT (-) - - -
46 Kubera Dominik Polska - - - - - - - - - RT (-) -

(DK) - zawodnik startujący z "dziką" kartą
(RZ) - zawodnik zastępujący zawodnika, który zrezygnował ze startu w danym turnieju lub uległ kontuzji
(RT) - rezerwa toru
(K) - zawodnik kontuzjowany

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt