Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Zielona Góra | 3 | 7 | 11 | 14 | 17 | 22 | 2 | ||||||||||||||||
1 | Niedźwiedź Sebastian | 3 | 3 | 3 | 3 |
|
||||||||||||||||||
2 | Tufft Nile | 0 | 0 | - | - | |||||||||||||||||||
3 | Helwig Sebastian | 1 | - | - | 0 | |||||||||||||||||||
R1 | Tonder Mateusz | 1 | 3 | 3 | 2' | |||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 3 | 6 | 11 | 12 | 14 | 17 | 4-6 | ||||||||||||||||
4 | Wojdyło Patryk | 2 | 2 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
5 | Konieczny Kacper | 1' | 0 | d | 0 | |||||||||||||||||||
6 | Liszka Przemysław | 1' | 2' | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 5 | 8 | 10 | 11 | 14 | 17 | 4-6 | ||||||||||||||||
7 | Skupień Lars | 2' | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
8 | Chmiel Robert | 3 | 2 | 1 | 1' | |||||||||||||||||||
9 | Tudzież Mateusz | 0 | 0 | t | 0 | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Łódź | 1 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 7 | ||||||||||||||||
10 | Miśkowiak Jakub | 1 | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
11 | Błażykowski Mateusz | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
12 | Kuromonow Maciej | 1' | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 2 | 5 | 8 | 13 | 16 | 19 | 3 | ||||||||||||||||
13 | Kaczmarek Daniel | 2 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
14 | Kopeć-Sobczyński Igor | 0 | 2 | 2' | 2 | |||||||||||||||||||
15 | Kościelski Marcin | 0 | 1' | 1' | - | |||||||||||||||||||
R5 | Rydlewski Aleks | 0 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 4 | 9 | 12 | 17 | 21 | 26 | 1 | ||||||||||||||||
16 | Karczmarz Rafał | 3 | 2 | 3 | 3 |
|
||||||||||||||||||
17 | Szczotka Alan | 1 | 2' | 1' | 2' | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Bartkowiak Mateusz | 3 | 2' | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Częstochowa | 2 | 3 | 6 | 11 | 14 | 17 | 4-6 | ||||||||||||||||
19 | Świącik Bartosz | t | 1 | 2 | - | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Woźniak Adrian | - | 0 | 2' | 1' | |||||||||||||||||||
21 | Świdnicki Mateusz | 0 | - | 3 | 1' | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | Gruchalski Michał | 2 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
Sędzia |
Ryszard Bryła | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |