Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Częstochowa | 5 | 9 | 12 | 15 | 18 | 20 | 2-4 | 66,76 | |||||||||||||||
1 | Świącik Bartosz | 3 | 1 | t | 2 | 66,59 | ||||||||||||||||||
2 | Świdnicki Mateusz | - | 0 | 2 | 0 | 67,47 | ||||||||||||||||||
3 | Woźniak Adrian | - | 1 | - | 1 | 66,08 | ||||||||||||||||||
R1 | Gruchalski Michał | 2 | 3 | 2 | 3 | 67,07 | ||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 1 | 6 | 10 | 13 | 17 | 20 | 2-4 | 66,04 | |||||||||||||||
4 | Szlauderbach Szymon | 0 | 3 | 3 | - | 67,42 | ||||||||||||||||||
5 | Trofimow Wiktor | 1 | 2 | 3 | 3 | 66,61 | ||||||||||||||||||
6 | Pludra Kacper | 2 | 1 | 1 | - | 67,40 | ||||||||||||||||||
R2 | Sadurski Krzysztof | 1 | 0 | 69,66 | ||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 3 | 4 | 7 | 8 | 13 | 15 | 6 | 67,01 | |||||||||||||||
7 | Konieczny Kacper | 1 | 1 | 2 | 0 | 67,63 | ||||||||||||||||||
8 | Liszka Przemysław | 2 | 3 | 0 | 2 | 67,76 | ||||||||||||||||||
9 | Wojdyło Patryk | u2 | 0 | 1 | 3 | 69,70 | ||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 70,04 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 3 | 8 | 10 | 13 | 17 | 20 | 2-4 | 67,94 | |||||||||||||||
10 | Rolnicki Patryk | u|3 | 3 | 3 | - | 69,26 | ||||||||||||||||||
11 | Knapik Dawid | u1|w | 2 | - | 1 | 67,80 | ||||||||||||||||||
12 | Cierniak Mateusz | 2 | - | 3 | 2 | 69,07 | ||||||||||||||||||
R4 | Rempała Dawid | t | 0 | 1 | 68,74 | |||||||||||||||||||
Klub | Łódź | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | 13 | 7 | 68,54 | |||||||||||||||
13 | Miśkowiak Jakub | 1 | 1 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
14 | Borczuch Eryk | 0 | 1 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||
15 | Kuromonow Maciej | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 5 | 8 | 11 | 16 | 18 | 21 | 1 | ||||||||||||||||
16 | Kopeć-Sobczyński Igor | 2 | 2 | 2 | d4 | |||||||||||||||||||
17 | Kościelski Marcin | 3 | 0 | 1 | 0 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Kaczmarek Daniel | 3 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
R6 | Rydlewski Aleks | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 2 | 5 | 10 | 13 | 15 | 18 | 5 | ||||||||||||||||
19 | Wieczorek Kamil | 2 | 2 | 2 | 2 | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Zieliński Denis | 0 | 3 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
21 | Lotarski Damian | 1 | 2 | 1 | 0 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Remigiusz Substyk | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |