Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Łódź | 1 | 4 | 6 | 9 | 14 | 17 | 5 | 61,06 | |||||||||||||||
1 | Miśkowiak Jakub | 1 | 2 | 2 | 3 | 60,96 | ||||||||||||||||||
2 | Błażykowski Mateusz | 0 | 1 | 2 | 0 | 60,46 | ||||||||||||||||||
3 | Kuromonow Maciej | 1 | 0 | 2 | 3 | 60,92 | ||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | 60,18 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 5 | 8 | 11 | 16 | 17 | 19 | 4 | 64,76 | |||||||||||||||
4 | Kopeć-Sobczyński Igor | 3 | 3 | 3 | 3 | 61,48 | ||||||||||||||||||
5 | Kościelski Marcin | 2 | 2 | 1 | 2 | 60,26 | ||||||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | - | - | - | - | 60,36 | ||||||||||||||||||
R2 | Rydlewski Alex | u|w | 61,32 | |||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 5 | 8 | 12 | 13 | 17 | 22 | 1-2 | 61,26 | |||||||||||||||
7 | Karczmarz Rafał | 3 | - | - | - |
|
61,10 | |||||||||||||||||
8 | Czerniawski Hubert | 2 | 3 | 1 | 2 | 61,24 | ||||||||||||||||||
9 | Szczotka Alan | 1 | 1 | 0 | 1 | 62,26 | ||||||||||||||||||
R3 | Bartkowiak Mateusz | 2 | 3 | 3 | 61,82 | |||||||||||||||||||
Klub | Częstochowa | 1 | 4 | 7 | 10 | 13 | 15 | 6 | 61,28 | |||||||||||||||
10 | Woźniak Adrian | d | 2 | 1 | 2 | 60,62 | ||||||||||||||||||
11 | Świdnicki Mateusz | 1 | 2 | 2 | 2 | 61,10 | ||||||||||||||||||
12 | Majchrzak Dominik | 1 | 1 | 1 | u|w | 61,52 | ||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | 61,22 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 2 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 7 | 62,42 | |||||||||||||||
13 | Pawliczak Damian | 2 | 3 | 1 | 1 |
|
||||||||||||||||||
14 | Helwig Sebastian | u | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
15 | Tufft Nile | u|w | d4 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 3 | 4 | 7 | 12 | 17 | 20 | 3 | ||||||||||||||||
16 | Liszka Przemysław | 3 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Dul Mateusz | cz | 0 | t | u|w | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Wojdyło Patryk | 1 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 1-2 | ||||||||||||||||||||||
19 | Skupień Lars | 3 | 2 | cz | 3 | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Tudzież Mateusz | u|w | 2 | u3|w | 1 | |||||||||||||||||||
21 | Chmiel Robert | 3 | 3 | 3 | 2 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Paweł Palka | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |