Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | C | B | A | ||||||
1 | Becker Luke | 1 | 3 | 2 | 1 | 6 | 2 | 10 | |||||||||||||
2 | Tresarieu Stephane | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | |||||||||||||
3 | Hancock Greg | USA | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | 3 | 5 | ||||||||||||
4 | Gapiński Tomasz | Polska | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 11 | ||||||||||||
5 | Tarasienko Wadim | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||
6 | Zengota Grzegorz | Polska | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 | 2 | 2 | ||||||||||||
7 | Iversen Niels Kristian | Dania | 1 | 3 | 3 | 0 | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||
8 | Pieszczek Krystian | Polska | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | u|w | 4 | ||||||||||||
9 | Jamróg Jakub | Polska | 1 | 1 | 2 | d | 3 | 3 | 9 | ||||||||||||
10 | Bellego David | Francja | 1 | 2 | 2 | 3 | 8 | 1 | 3 | ||||||||||||
11 | Jensen-Michael Jensen | Dania | 3 | 1 | 2 | 3 | 10 | 3 | 1 | ||||||||||||
12 | Sundstroem Linus | Szwecja | 3 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 | 8 | ||||||||||||
R1 | Vicentin Nicolas | - | 0 | 1 | 0 | d | 1 | 13 | |||||||||||||
R2 | brak zawodnika | - | - | - | |||||||||||||||||
sędzia: xxx |
|||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Nr | Zawodnik | Turniej główny |
P K T |
finały |
M C E |
C Z S S |
||||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | D | C | B | A | |||||
1 | Lindgren Ludvig | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 14 | 58,20 | ||||||||||||||||||
2 | Davidsson Jonas | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 8 | 3 | 5 | 59,00 | ||||||||||||||||||
3 | Sundstroem Linus | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 3 | 57,00 | ||||||||||||||||||
4 | Bellego David | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 3 | 10 | 57,50 | ||||||||||||||||||
5 | Mazur Edward | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | 15 | 57,20 | ||||||||||||||||||
6 | Jensen Johan | 0 | 0 | 0 | u4|w | - | 0 | - | 16 | 57,70 | ||||||||||||||||||
7 | Jamróg Jakub | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 | 12 | 57,50 | ||||||||||||||||||
8 | Karlsson Anton | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | 0 | 9 | 57,50 | ||||||||||||||||||
9 | Iversen Niels Kiristan | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 11 | 2 | 2 | 58,20 | ||||||||||||||||||
10 | Pieszczek Krystian | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 7 | 2 | 11 | 57,70 | ||||||||||||||||||
11 | Lyager Andreas | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 10 | 0 | 4 | 58,30 | ||||||||||||||||||
12 | Hancock Greg | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 | 3 | 1 | 58,30 | ||||||||||||||||||
14 | Bertzon Oliver | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 8 | 1 | 8 | 57,80 | ||||||||||||||||||
13 | Tarasienko Wadim | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 13 | 58,60 | ||||||||||||||||||
15 | Nilsson Kim | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 8 | 2 | 6 | 58,80 | ||||||||||||||||||
16 | Gapiński Tomasz | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 8 | 0 | 7 | 58,70 | ||||||||||||||||||
17R | brak zawodnika | - | - | 57,80 | ||||||||||||||||||||||||
18R | brak zawodnika | - | - | 58,60 | ||||||||||||||||||||||||
Sędzia |
|
58,80 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
P - Powtórka Biegu
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
59,00 59,00 59,40 58,60 58,50 |
II runda DIAMOND Cup
14
października 2018 - Rzeszów
Nr | Zawodnik | Turniej główny |
P K T |
finały |
M C E |
C Z S S |
||||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | D | C | B | A | |||||
1 | Tarasienki Wadim | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | 11 | 67,71 | ||||||||||||||||||
2 | Walasek Grzegorz | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 12 | 66,91 | ||||||||||||||||||
3 | Iversen Niels Kristian | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 13 | 1 | 3 | 68,07 | ||||||||||||||||||
4 | Sudstroem Linus | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | 8 | 67,57 | ||||||||||||||||||
5 | Curzytek Michał | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 68,18 | ||||||||||||||||||
6 | Gapiński Tomasz | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 7 | 1 | 10 | 67,28 | ||||||||||||||||||
7 | Berntzon Oliver | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 11 | 0 | 4 | 67,41 | ||||||||||||||||||
8 | Zengota Grzegorz | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 10 | 3 | 1 | 68,56 | ||||||||||||||||||
9 | Curyło Mikołaj | 0 | 0 | 0 | w | 0 | 0 | ns | 16 | 68,09 | ||||||||||||||||||
10 | Bellego David | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 13 | 67,69 | ||||||||||||||||||
11 | Pieszczek Krystian | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9 | 1 | 7 | 67,56 | ||||||||||||||||||
12 | Mazur Edward | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ns | 14 | 67,41 | ||||||||||||||||||
14 | Karczmarz Rafał | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 9 | 3 | 5 | 67,65 | ||||||||||||||||||
13 | Hancock Greg | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 2 | 2 | 67,22 | ||||||||||||||||||
15 | Jamróg Jakub | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | 9 | 68,22 | ||||||||||||||||||
16 | Baran Karol | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 9 | 2 | 6 | 68,24 | ||||||||||||||||||
17R | - | - | - | 67,05 | ||||||||||||||||||||||||
18R | - | - | - | 67,68 | ||||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Artur Kusmierz |
67,69 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
P - Powtórka Biegu
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
67,97 67,53 67,28 --,-- 67,22 |
Bieg dodatkowy o II miejsce w klasyfikacji generalnej: Zengota, Iversen
Klasyfikacja generalna cyklu:
1. Greg Hancock - 225 punktów
2. Grzegorz Zengota - 180+3
3. Niels Kristian Iversen - 180+2
4. Linus
Sundstroem - 124
5. Krystian Pieszczek - 112
6. David Bellego - 108
7. Michael Jepsen Jensen - 100
8. Oliver Berntzon - 86
9. Jakub Jamróg - 82
10. Tomasz Gapiński - 80
11. Vadim Tarasenko - 76
12. Andreas Lyager - 50
13. Jonas Davidsson - 45
14. Rafał Karczmarz - 45
15. Kim Nilsson - 40
16. Karol Baran - 40
17. Edward Mazur - 31
18. Grzegorz Walasek - 26
19. Luke Becker - 26
20. Anton Karlsson - 22
21. Stephane Tresarrieu - 22
22. Nicolas Vincentin - 20
23. Ludvig
Lindgren - 20
24. Michał Curzytek - 18
21. Mikołaj Curyło - 16
21. Johan Jensen - 15