Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Bydgoszcz | 4 | 5 | 7 | 8 | 9 | 11 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Orwat Tomasz | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
2 | Jagła Mateusz | 3 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
3 | Pytlewski Kamil | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Poznań | 2 | 5 | 8 | 9 | 10 | 11 | 7 nklas | ||||||||||||||||
4 | Lutowicz Marek | 2 | 3 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
5 | Adamczewski Mateusz | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
6 | brak zawodnika | - | - | - | - | |||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 5 | 8 | 12 | 15 | 19 | 22 | 2-3 | ||||||||||||||||
7 | Kaczmarek Daniel | 3 | 1 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
8 | Kopeć-Sobczyński Igor | 2' | 3 | 3 | d | |||||||||||||||||||
9 | Kościelski Marcin | 2 | 1 | w | 3 | |||||||||||||||||||
R3 | Rydlewski Aleks | |||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 1 | 5 | 8 | 13 | 17 | 18 | 4-5 | ||||||||||||||||
10 | Wieczorek Kamil | 1 | 3 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
11 | Lotarski Damian | w | 2 | 2' | 1 | |||||||||||||||||||
12 | Wawrzyniak Dawid | 1 | 1 | 3 | 0 | |||||||||||||||||||
R4 | Zieliński Denis | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 3 | 5 | 10 | 15 | 20 | 22 | 2-3 | ||||||||||||||||
13 | Czerniawski Hubert | 2 | 2 | 2' | 2 | |||||||||||||||||||
14 | Szczotka Alan | 1' | 3 | 3 | 2' | |||||||||||||||||||
15 | Bartkowiak Mateusz | 0 | 2' | 3 | w | |||||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | 3 | 5 | 10 | 13 | 18 | 23 | 1 | ||||||||||||||||
16 | Kossakowski Dominik | 0 | 2' | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Żupiński Karol | 3 | 2 | 3 | 3 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Turowski Marcin | 0 | 2 | 2 | 2' | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gniezno | 5 | 9 | 10 | 11 | 13 | 18 | 4-5 | ||||||||||||||||
19 | Krakowiak Norbert | 2' | 3 | 2 | 2' | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Bogdanowicz Maksymilian | 3 | w | 0 | 3 | |||||||||||||||||||
21 | Stalkowski Damian | 1 | 1 | 1 | 0 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | Szwacher Szymon | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Piotr Nowak | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |