zawodnicy którzy nie startowali w rywalizacji o  DMP


   

Zawodnik

sezony w
Toruniu
lata
startów
liga
1 ADAMCZEWSKI Mateusz
wychowanek Stali Toruń
1 2017-startuje 1 liga/e-liga
2 ADYDAK Marek
wychowanek ur. 25.12.1961 - Toruń
uległ ciężkiemu wypadkowi
1 1979 1 liga/e-liga
3 ADYDAK Wiesław
wychowanek ur. 22.12.1960 - Toruń
1 1979 1 liga/e-liga
4 AJTNER-GOLLOB Oskar
pozyskany z Bydgoszczy
2 2013-2014 1 liga/e-liga
5 ANDERSEN Kasper
Dania
1 2019 1 liga/e-liga
6 BACH Rene
Dania
1
startuje obecnie w barwach  innych klubów
2012 1 liga/e-liga
7 BEYGER Tomasz 3 2013-2015 1 liga/e-liga
8 BLIXT Michael
Szwecja
1 1991 1 liga/e-liga
9 BŁASZKIEWICZ Benedykt 1 1970 2 liga
10 BOGDANOWICZ Maks
pozyskany z gniezna
1 2019 1 liga/e-liga
11 BONIECKI Damian
wychowanek
2 2009-2010 1 liga/e-liga
12 BUŁANOWSKI Adrian
wychowanek
2 2015-2016 1 liga/e-liga
13 BYBLEWSKI Piotr
wychowanek
2 1989-1990 1 liga/e-liga
14 CHMIELEWSKI Witold
pozyskany z gniezna
1 1978 1 liga/e-liga
15 CHYŻEWSKI Tomasz 1 2004 1 liga/e-liga
16 CZESZEWSKI Jan
wychowanek ur. 03.12.1941 - Toruń
? ??? 2 liga
17 CZESZEWSKI Roman
wychowanek ur. 09.02.1947 - Toruń
1 1965 2 liga
18 CZUGUNOW Gleb
Rosja
1 2016 1 liga/e-liga
19 DICHTING Artur
wychowanek
1 1976 1 liga/e-liga
20 DUDA Wojciech
pozyskany z grudziądza
2 1998-1999 1 liga/e-liga
21 ERNEST Ryszard
wychowanek
1 1971 2 liga
22 FRICKE Max
australia
2
kontrakt bez gwarancji startowych
2014-2015 1 liga/e-liga
23 GAWIN Krzysztof
wychowanek
2 1998-1999 1 liga/e-liga
24 GŁOWACKI Marcin
wychowanek
1 2001 1 liga/e-liga
25 GOŁOST Wojciech
wychowanek
3 2012-2014 1 liga/e-liga
26 GRABARZ Wiesław 1 1976 1 liga/e-liga
27 GUSTAFSSON Simon
Szwecja
2 2007-2008 1 liga/e-liga
28 GUT Robert
wychowanek
1 2003 1 liga/e-liga
29 HILLER ???? 1 1960-1961 2 liga
30 JANIK Jakub
wychowanek
1 2018-aktualnie 1 liga/e-liga
31 KARGER Brian 1
kontrakt bez gwarancji startowych
2006 1 liga/e-liga
32 KĘDZIORA Lech 1
kontrakt bez gwarancji startowych
1978 1 liga/e-liga
33 KIEŁBASA Kamil
pozyskany z krosna
1 2019 1 liga/e-liga
34 KOŁODZIEJ Grzegorz
wychowanek
1 1978 1 liga/e-liga
35 KOŚCIUCH Norbert
pozyskany z łodzi
1 2019 1 liga/e-liga
36 KOWSZEWICZ Grzegorz
wychowanek
1 1992 1 liga/e-liga
37 KRYWALD Mateusz
wychowanek
2 2012-2013 1 liga/e-liga
38 KURTZ Brady
australia
1 2015 1 liga/e-liga
39 KWIATKOWSKI Mateusz
wychowanek
3 2011-2013 1 liga/e-liga
40 LEWANDOWSKI Arkadiusz
wychowanek
1 1993 1 liga/e-liga
41 LICZMAŃSKI Stefan
wychowanek
1 1965 2 liga
42 LICZNERSKI Sławomir 2 1980,1982 1 liga/e-liga
43 LIPIŃSKI Łukasz
wychowanek
2 2007-2008 1 liga/e-liga
44 ŁOGACZEW Siergiej
Rosja
1
kontrakt bez gwarancji startowych
2015 1 liga/e-liga
45 ŁUCZAK Piotr
wychowanek
1 1984 1 liga/e-liga
46 MARZEC Zbigniew
wychowanek
1 1977 1 liga/e-liga
47 MIELNIK Henryk
wychowanek
1 1959 3 liga
48 MOTYKA Zdzisław
wychowanek
2 1981-1982 1 liga/e-liga
49 MROCZKOWSKI Dawid
wychowanek
2 2012-2013 1 liga/e-liga
50 NIELSEN Mathias
Dania
1 2019 1 liga/e-liga
51 NIGMATZJANOW Lenar
Rosja
1
kontrakt bez gwarancji startowych
2006 1 liga/e-liga
52 NIZGORSKI Filip
pozyskany z grudziądza
1 2019 1 liga/e-liga
53 NOWAKOWSKI Marcin
ur. 11.03.1989
2 2007-2008 1 liga/e-liga
54 NOWAKOWSKI Sławomir
wychowanek
2 1993-1994 1 liga/e-liga
55 OŚKIEWICZ Wiesław
wychowanek
? 1974-???? 2 liga
56 PASZKO Dawid
wychowanek
2 2001-2002 1 liga/e-liga
57 PIĄTKOWSKI Waldemar
wychowanek
2 1981-1982 1 liga/e-liga
58 PIENIĄŻEK Oskar
wychowanek
3 2007-2009 1 liga/e-liga
59 PIERNIKOWSKI Mateusz
wychowanek
4 2011-2014 1 liga/e-liga
60 PRZYWIECZERSKI Tomasz
wychowanek
4 2012-2015 1 liga/e-liga
61 RUMIŃSKI Patryk
wychowanek
4 2011-2014 1 liga/e-liga
62 SCHULTZ Mattias 1 2016 1 liga/e-liga
63 SIKORA Patryk
wychowanek
5 2012-20016 1 liga/e-liga
64 SORENSEN Tim
Dania
1 2019 1 liga/e-liga
65 STOGOWSKI Łukasz
wychowanek
1 2008 1 liga/e-liga
66 STOLP Justin 1 20118-sktualnie 1 liga/e-liga
67 SZYDLIK Jan
wychowanek
1 1977 1 liga/e-liga
68 ŚLIWIŃSKI Adrian
wychowanek
2 2012-2013 1 liga/e-liga
69 TRAWIŃSKI Feliks
wychowanek
1 1965 2 liga
70 TRUMIŃSKI Sebastian
pozyskany z opola
1
kontrakt bez gwarancji startowych
2006 1 liga/e-liga
71 URBAŃSKI Marcin
wychowanek
1 1993 1 liga/e-liga
72 WIĘCKOWSKI Andrzej
wychowanek
2 1978-1979 1 liga/e-liga
73 WIŚNIEWSKI Jacek
wychowanek
2 1985, 1987 1 liga/e-liga
74 WIWATOWSKI Dawid
ur. 02.07.2001
w roku 2010 wystartował w Pile
w roku 2018 odnowił licencję w Toruniu
1 2018 1 liga/e-liga
75 WOJCIECHOWSKI Adam
wychowanek
2 2009-2010 1 liga/e-liga
76 ZAREMBA Arkadiusz
wychowanek
1 1998 1 liga/e-liga
77 ZIELIŃSKI Wojciech
wychowanek
3 1999-2001 1 liga/e-liga

Podziękowania za pomoc w sporządzeniu listy zawodników
dla Roberta Leśniewicza
oraz za pomoc w weryfikacji notek biograficznych
dla Roberta Legiecia

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt