BEYGER Tomasz


Urodzony 6 grudnia 1995.

Egzamin licencyjny uzyskał 3 września 2013 w Częstochowie. W sezonie licencyjnym wziął udział w jednym treningu punktowanym, który odbył się na torze w Bydgoszczy. Wtedy młody zawodnik upadł w swoim pierwszym starcie i wycofał się z zawodów.

W roku 2014, gdy wydawało się, że w ligowej rywalizacji, nie będzie brany pod uwagę, niespodziewanie w połowie sezonu został zgłoszony do ligowych startów Unibaxu. Pomagał mu wówczas Jacek Krzyżaniak, którego rad pilnie słuchał. Nie pozwoliło mu to jednak na tyle rozwinąć umiejętności, by stanąć pod ligową taśmą, dlatego ścigał się w zawodach młodzieżowych, ale szczerze mówiąc jego wyniki i styl jazdy nie pozostawiały wątpliwości, że przed zawodnikiem sporo pracy i wiele wyrzeczeń na rzecz żużlowej kariery.
O Tomku można powiedzieć jednak, że ma sporo odwagi na torze, ale sporym problemem pozostaje jego waga.

Jednym z poważniejszych turniejów których mógł się pokazać w roku 2014, był cykl trzech turniejów pod nazwą Nice Cup. Niestety w turnieju rozgrywanym na toruński torze nie odegrał znaczącej roli.

Niestety w kolejnym roku zawodnik nie poczynił sportowych postępów, dlatego bez sukcesów i szansy na sportowy rozwój, po tym jak nie znalazł klubu, których chciałby skorzystać z jego usług, zakończył żużlową karierę.

Wyniki ligowe zawodnika w barwach toruńskich
Sezon mecze biegi punkty bonusy Średnia
biegowa
Miejsce w
ligowym rankingu
2013 - - - - - -
2014 - - - - - -
2015 - - - - - -

Osiągnięcia
DMLJ 2014/4

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt