I runda NICE Cup
memoriał Władysława Pietrzaka
13 sierpnia 2014 - Lublin
     
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  M
C
E
czas
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Wieczorek Kamil Rybnik 3      u       2       3       0       9 3 u4|w 4 69,43
2 Bassara Grzegorz Rzeszów 2         u|w       2       1       su|w     5     12 69,31
3 Cyło Artur Rzeszów 0           0       cz       0       2   2     14 70,25
4 Gała Adrian Gniezno 1             2       1       3       2 9     8 70,03
5 Chmiel Robert Rybnik   1     u4|1         3         3         3 11 d1   5 71,50
6 Rujner Mateusz Grudziądz   0       2     -             -     -   2     15 69,81
7 Krzyżanowski Dawid Toruń   2         3         2 2         u2|w     9     7 69,47
8 Fajfer Maciej Gniezno   3           3     3     2     2       13   3 1 69,53
9 Madej Arkadiusz Lublin     1   3           1         2   u2|2     9     9 70,03
10 Dąbrowski Damian Tarnów     3     3           3     2   1       12   2 2 70,81
11 Bober Oskar Grudziądz     2       2   3         3           1 11 2 1 3 70,01
12 Wolender Paweł Toruń     0         0   u|w     0           u3|w   0     16 70,65
13 Wawrzyniak Dawid Gniezno       1 2             0   0         3   6     11 71,12
14 Wieczorek Mateusz Krosno       3   1         2   3             0 9 1   6 70,15
15 Trępała Mikołaj Bydgoszcz       0     1     1           1 0       3     13 70,93
16 Jóźwik Karol Bydgoszcz       2       1 1           1     3     8     10 69,81
R1 - -                                         -       70,22
R2 - -                                         -       70,04

sędzia: Paweł Słupski

73,06
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
71,34
72,00
71,46
   
II runda NICE Cup
02 września 2014 - Bydgoszcz
     
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  M
C
E
czas
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Gała Adrian Gniezno 3      1       3       3       3       13   3 1 64,89
2 Wolender Paweł Toruń 1         2       2       1       0     6     10 65,58
3 Krzyżanowski Dawid Toruń 0           3       d1       1       2   6     9 64,24
4 Chmiel Robert Rybnik 2             1       3       3       3 12 1   5 63,36
5 Wawrzyniak Dawid Gniezno   3     2         u|w         -         - 5     11 64,62
6 Bassara Grzegorz Rzeszów   0       1     0             0     1   2     15 64,10
7 Rujner Mateusz Grudziądz   2         0         d 2         t     4     13 64,03
8 Rydlewski Patryk Bydgoszcz   1           2     2     2     2       9     7 64,41
9 Wieczorek Kamil Rybnik     3   3           3         2   2     13   2 2 64,01
10 Bober Oskar Grudziądz     2     3           2     3   1       11 2 0 4 64,69
11 Rempała Krystian Rzeszów     1       1   2         3           2 9 0   6 66,58
12 Matura Dawid Tarnów     u4         0   1     0           0   1     17 65,81
13 Trępała Mikołaj Bydgoszcz       1 0             w   -         -   1     18 65,45
14 Nowiński Michał Tarnów       0   0         1   1             ds 2     16 65,47
15 Dąbrowski Damian Tarnów       2     2     3           1 0       8     8 65,01
16 Jóźwik Karol Bydgoszcz       3       3 1           2     1     10 3 1 3 65,72
R1 Grobelski Szymon Bydgoszcz                           0       3   1 4     12 64,34
R2 Trzensiok Mike Wrocław                             0       3   3     14 65,31

sędzia: Krzysztof Filipowicz

65,13
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
66,06
  
III runda NICE Cup
16 września 2014 - Toruń
     
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  M
C
E
czas
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Bober Oskar Grudziądz u|w      u|w       -       -       -       0     16 61,25
2 Wieczorek Mateusz Krosno 3         1       1       2       0     7     11 61,03
3 Jóźwik Karol Bydgoszcz 2           2       2       1       2   9     8 60,85
4 Trzensiok Mike Wrocław 1             2       1       3       3 10 3 3 1 60,47
5 Rempała Krystian Rzeszów   1     1         3         3         2 10 0   5 61,18
6 Dąbrowski Damian Tarnów   2       0     2             2     0   6     12 60,81
7 Wawrzyniak Dawid Gniezno   3         3         0 1         2     9 2 0 4 61,00
8 Rydlewski Patryk Bydgoszcz   0           su|w     -     -     -       0     15 61,93
9 Chmiel Robert Rybnik     1   2           1         1   3     8     9 62,65
10 Ajtner-Gollob Oskar Toruń     3     2           2     d2   w       7     10 61,63
11 Beyger Tomasz Toruń     0       0   1         1           0 2     14 61,69
12 Krzyżanowski Dawid Toruń     2         3   2     3           1   11   1 3 61,13
13 Gała Adrian Gniezno       3 3             3   3         3   15   2 2 61,56
14 Wolender Paweł Toruń       0   3         3   2             1 9 1   6 61,23
15 Bassara Grzegorz Rzeszów       1     1     0           0 3       5     13 61,47
16 Wieczorek Kamil Rybnik       2       1 3           2     1     9     7 61,56
R1 - -                                                 64,50
R2 - -                                                 62,84

sędzia: Tomasz Fijałkowski

61,53
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
62,09
62,03
60,91
  
klasyfikacja końcowa NICE Cup
     
M-ce Zawodnik Klub Razem
1 Gała Adrian Gniezno 9 16 17 42
2 Wieczorek Kamil Rybnik 9 15 9 33
3 Chmiel Robert Rybnik 11 12 8 31
4 Dąbrowski Damian Tarnów 14 8 6 28
5 Jóźwik Karol Bydgoszcz 8 11 9 28
6 Krzyżanowski Dawid Toruń 9 6 12 27
7 Bober Oskar Grudziądz 12 11 0 23
8 Wawrzyniak Dawid Gniezno 6 5 9 20
9 Rempała Krystain Rzeszów - 9 10 19
10 Fajfer Maciej Gniezno 16 - - 16
11 Trzęsiok Mike Wrocław - 3 13 16
12 Wieczorek Mateusz Krosno 9 - 7 16
13 Wolender Paweł Toruń 0 6 9 15
14 Bassara Grzegorz Rzeszów 5 2 5 12
15 Rydlewski Patryk Bydgoszcz - 9 0 9
16 Madej Arkadiusz Lublin 9 - - 9
17 Ajtner-Gollob Oskar Toruń - - 7 7
18 Rujner Mateusz Grudziądz 2 4 - 6
19 Grobelski Szymon Bydgoszcz - 4 - 4
20 Trępała Mikołaj Bydgoszcz 3 1 - 4
21 Nowiński Michał Tarnów - 2 - 2
22 Cyło Artur Rzeszów 2 - - 2
23 Beyger Tomasz Toruń - - 2 2
24 Matura Dawid Tarnów - 1 - 1

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt