Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||
1 | Ajtner-Gollob Oskar | Ostrów | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 12 | 3 | 3 | 15 | 1 | 68,16 | |||||||||||||||
2 | Rydlewski Patryk | Bydgoszcz | u|w | - | - | - | - | 0 | 0 | 16 | 68,17 | |||||||||||||||||
3 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 10 | 2 | 1 | 11 | 3 | 68,35 | |||||||||||||||
4 | Borowicz Mateusz | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 2 | 17 | 2 | 68,20 | ||||||||||||||||
5 | Sikora Patryk | Toruń | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 8 | 8 | 68,56 | |||||||||||||||||
6 | Wawrzyniak Dawid | Gniezno | t | 3 | 1 | 1 | 3 | 8 | 8 | 7 | 68,86 | |||||||||||||||||
7 | Fajfer Patryk | Gniezno | us | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 6 | 9 | 67,43 | |||||||||||||||||
8 | Nowak Marcin | Grudziądz | 3 | d2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 1 | 11 | 5 | 67,64 | ||||||||||||||||
9 | Pawlak Arkadiusz | Piła | 3 | d2 | 1 | 0 | u2 | 4 | 4 | 12 | 69,22 | |||||||||||||||||
10 | Wolniewiński Patryk | Gniezno | 2 | 2 | 0 | u|w | d2 | 4 | 4 | 13 | 66,18 | |||||||||||||||||
11 | Grzegorczyk Kacper | Piła | d3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 11 | 67,04 | |||||||||||||||||
12 | Hassa Bartosz | Gorzów | t | 1 | 2 | cz | - | 3 | 3 | 14 | 67,04 | |||||||||||||||||
13 | Piosicki Michał | Gniezno | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 0 | 13 | 4 | 67,23 | ||||||||||||||||
14 | Łukaszewski Jakub | Gorzów | t | 1 | t | 1 | d4 | 2 | 2 | 15 | 67,57 | |||||||||||||||||
15 | Trzensiok Mike | Grudziądz | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 10 | 0 | 10 | 6 | 68,20 | ||||||||||||||||
16 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 6 | 6 | 10 | 67,71 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | - | 67,51 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | - | 68,22 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Leszek Demski |
68,38 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,52 69,04 67,33 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||
1 | Kopeć- Sobczyński Igor | Toruń | - | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 13 | 69,37 | |||||||||||||||||
2 | Nowacki Kamil | Gorzów | 3 | 3 | 0 | 1 | u | 7 | 7 | 10 | 68,13 | |||||||||||||||||
3 | Sikora Patryk | Toruń | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 8 | 68,83 | |||||||||||||||||
4 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 2 | 3 | u | 1 | 2 | 8 | 8 | 7 | 69,13 | |||||||||||||||||
5 | Hassa Bartosz | Gorzów | u|w | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | 69,31 | |||||||||||||||||
6 | Przywieczerski Tomasz | Toruń | u|cz | - | - | - | - | 0 | 0 | 14 | 72,16 | |||||||||||||||||
7 | Nowak Marcin | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 13 | 2 | 2 | 15 | 2 | 68,08 | |||||||||||||||
8 | Jóźwik Karol | Bydgoszcz | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | cz | 10 | 6 | 68,40 | ||||||||||||||||
9 | Ajtner-Gollob Oskar | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | 14 | 3 | 69,97 | ||||||||||||||||
10 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 69,77 | |||||||||||||||||
11 | Łęgowik Hubert | Grudziądz | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 11 | 3 | 3 | 14 | 1 | 69,02 | |||||||||||||||
12 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 9 | 67,47 | |||||||||||||||||
13 | Rydlewski Patryk | Bydgoszcz | 1 | 2 | 2 | u|w | 3 | 8 | 8 | 8 | 69,07 | |||||||||||||||||
14 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 69,26 | |||||||||||||||||
15 | Borowicz Mateusz | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | w | 15 | 4 | 70,76 | ||||||||||||||||
16 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 6 | 69,22 | ||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | - | - | - | - | 69,53 | ||||||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | - | - | - | - | 68,70 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: x |
70,27 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,13 69,57 69,12 |
III runda NICE Cup - grupa północ
28
sierpnia 2015 -
Bydgoszcz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||
1 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 9 | 9 | 5 | 64,70 | |||||||||||||||||
2 | Niwacki Kamil | Gorzów | 3 | 3 | su|w | 2 | 3 | 11 | 11 | 2 | 64,60 | |||||||||||||||||
3 | Krakowiak Norbert | Ostrów | u4|w | d3 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 6 | 65,38 | |||||||||||||||||
4 | Trzensiok Mike | Grudziądz | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 14 | 1 | 66,40 | |||||||||||||||||
5 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | u3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | 65,24 | |||||||||||||||||
6 | Rujner Mateusz | Grudziądz | 3 | 2 | 2 | - | - | 7 | 7 | 8 | 66,36 | |||||||||||||||||
7 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 11 | 11 | 3 | 65,70 | |||||||||||||||||
8 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | d3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 15 | 65,38 | |||||||||||||||||
9 | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 10 | 10 | 4 | 66,38 | |||||||||||||||||
10 | Woźniak Adrian | Częstochowa | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 11 | 67,11 | |||||||||||||||||
11 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 2 | 2 | 1 | d4 | 1 | 6 | 6 | 12 | 66,34 | |||||||||||||||||
12 | Kościelski Marcin | Toruń | 1 | u|w | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 13 | 64,13 | |||||||||||||||||
13 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | - | - | - | - | - | - | - | - | 65,97 | |||||||||||||||||
14 | Sikora Patryk | Toruń | u|- | - | - | - | - | 0 | 0 | 16 | 66,67 | |||||||||||||||||
15 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | su|w | 1 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 10 | 65,93 | |||||||||||||||||
16 | Hassa Bartosz | Gorzów | 3 | 2 | 0 | 3 | u4 | 8 | 8 | 7 | 66,03 | |||||||||||||||||
R1 | Turowski Marcin | Toruń | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 7 | 9 | 67,48 | |||||||||||||||||
R2 | - | - | 66,35 | |||||||||||||||||||||||||
sędzia: Remigiusz Substyk |
66,53 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
65,92 |
IV runda
NICE Cup
- grupa północ
16
września 2015 -
Toruń
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||
1 | Rydlewski Patryk | Bydgoszcz | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 10 | 0 | 10 | 5 | 64,16 | ||||||||||||||||
2 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | 0 | u|w | - | - | - | 0 | 0 | 18 | 63,07 | |||||||||||||||||
3 | Wawrzyniak Dawid | Gniezno | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 2 | 0 | 10 | 4 | 63,10 | |||||||||||||||
4 | Beśko Patryk | Gdańsk | 1 | 2 | 2 | F|2 | 2 | 9 | 1 | 9 | 6 | 61,27 | ||||||||||||||||
5 | Rujner Mateusz | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 15 | 3 | 63,13 | ||||||||||||||||
6 | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | 3 | u|3 | - | - | - | 5 | 5 | 10 | - | |||||||||||||||||
7 | Trzensik Mike | Grudziądz | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 13 | 3 | 16 | 1 | 63,77 | ||||||||||||||||
8 | Kościelski Marcin | Toruń | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 9 | 63,07 | |||||||||||||||||
9 | Krakowiak Norbert | Ostrów | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 3 | 2 | 15 | 2 | 64,59 | |||||||||||||||
10 | Sobczyński-Kopeć Igor | Toruń | 0 | 2 | u3|w | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | 62,59 | |||||||||||||||||
11 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 1 | 1 | 3 | 3 | t | 8 | 8 | 8 | 62,64 | |||||||||||||||||
12 | Hassa Bartosz | Gorzów | 3 | 3 | 2 | su|u|w | - | 8 | 8 | 7 | 64,04 | |||||||||||||||||
13 | Turowski Marcin | Toruń | 1 | 0 | u4|w | 0 | 3 | 4 | 4 | 11 | 63,14 | |||||||||||||||||
14 | Nowacki Kamil | Gorzów | 3 | su|w | cz | - | - | 3 | 3 | 15 | 63,95 | |||||||||||||||||
15 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | 0 | u | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 17 | 62,10 | |||||||||||||||||
16 | Wawrzyniak Marcin | Gniezno | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | 63,01 | |||||||||||||||||
R1 | Przywieczerski Tomasz | Toruń | u|0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 14 | 63,59 | |||||||||||||||||
R2 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 1 | u1|1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 16 | 63,30 | |||||||||||||||||
sędzia: Piotr Nowak |
63,49 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
62,07 ??,?? ??,?? |
klasyfikacja
końcowa
Cup - grupa północ
M-ce | Zawodnik | Klub | RAZEM | ||||
1 | Trzensiok Mike | Grudziądz | 10 | - | 14 | 16 | 40 |
2 | Borowicz Mateusz | Ostrów | 17 | 15 | - | - | 32 |
3 | Ajtner-Gollob Oskar | Ostrów | 15 | 15 | - | - | 30 |
4 | Nowak Marcin | Grudziądz | 11 | 15 | - | - | 26 |
5 | Krakowiak Norbert | Ostrów | - | - | 8 | 15 | 23 |
- | Hassa Bartosz | Gorzów | 3 | 4 | 8 | 8 | 23 |
7 | Rujner Mateusz | Grudziądz | - | - | 7 | 15 | 22 |
- | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | - | 7 | 7 | 8 | 22 |
9 | Nowacki Kamil | Gorzów | - | 7 | 11 | 3 | 21 |
10 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 6 | 3 | 6 | 4 | 19 |
11 | Rydlewski Patryk | Bydgoszcz | 0 | 8 | - | 10 | 18 |
- | Wawrzyniak Dawid | Gniezno | 8 | - | - | 10 | 18 |
13 | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | - | - | 10 | 5 | 15 |
- | Sikora Patryk | Toruń | 8 | 7 | 0 | - | 15 |
15 | Piosicki Michał | Gniezno | 13 | - | - | - | 13 |
16 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | - | 8 | 3 | 1 | 12 |
17 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 11 | - | - | - | 11 |
- | Gruchalski Michał | Częstochowa | - | - | 11 | - | 11 |
- | Turowski Marcin | Toruń | - | - | 7 | 4 | 11 |
- | Kościelski Marcin | Toruń | - | - | 6 | 5 | 11 |
21 | Jóźwik Karol | Bydgoszcz | - | 10 | - | - | 10 |
22 | Beśko Patryk | Gdańsk | - | - | - | 9 | 9 |
- | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | - | - | 9 | 0 | 9 |
24 | Karczmarz Rafał | Gorzów | - | 8 | - | - | 8 |
- | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | - | - | 5 | 3 | 8 |
26 | Fajfer Patryk | Gniezno | 6 | - | - | - | 6 |
- | Woźniak Adrian | Częstochowa | - | - | 6 | - | 6 |
28 | Grzegorczyk Kacper | Piła | 5 | - | - | - | 5 |
29 | Przywieczerski Tomasz | Toruń | - | 0 | - | 4 | 4 |
- | Wolniewiński Patryk | Gniezno | 4 | - | - | - | 4 |
- | Pawlak Arkadiusz | Piła | 4 | - | - | - | 4 |
- | Wawrzyniak Marcin | Gniezno | - | - | - | 4 | 4 |
33 | Łukaszewski Jakub | Gorzów | 2 | - | - | - | 2 |
34 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | - | - | 0 | - | 0 |
Przez cały sezon najmłodsi zawodnicy
rywalizowali w dwóch grupach eliminacyjnych: północnej i południowej. W każdej z
nich odbyły się po 4 turnieje eliminacyjne. W grupie północnej triumfował Mike
Trzensiok, a w grupie południowej najlepszy okazał się Oskar Bober.
W finale, który odbył się 17 października na torze w Rybniku, rywalizowało 7
najlepszych zawodników z każdej grupy oraz dwóch zawodników wskazanych przez
organizatora. Zawodnicy rywalizowali o nagrodę główną w postaci stypendium
sportowego na rok 2016, które zostało ufundowane przez sponsora tytularnego Nice
PLŻ - firmę Nice.
Finałowy turniej był jednocześnie czwartą edycją Memoriału Władysława Pietrzaka
- wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej
Federacji Motocyklowej, człowieka powszechnie uznawanego za twórcę sportu
żużlowego w znanej postaci, który w młodości bronił honoru ojczyzny w czasie
Powstania Warszawskiego.
Władysław Pietrzak był jednym z pionierów rozwoju polskiego żużla, a także
wielkim patriotą. Poprzednie edycje memoriału Władysława Pietrzaka padały łupem
Piotra Pawlickiego (2011, Piła), Oskara Fajfera (2013, Ostrów Wielkopolski) i
Macieja Fajfera (2014, Lublin).