Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Beśko Patryk | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 7 | 63,66 | ||||||||||||||||||
2 | Lis Wiktor | u4 | 1 | t | 2 | 3 | 6 | 6 | 63,67 | ||||||||||||||||||
3 | Gruchalski Michał | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 12 | 1 | 12 | 64,27 | |||||||||||||||||
4 | Trofimow Artiom | 1 | 3 | 2 | u|cz | cz | 6 | 6 | 63,85 | ||||||||||||||||||
5 | Danielewicz Mateusz | 2 | w | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 64,61 | ||||||||||||||||||
6 | Czerniawski Hubert | 3 | 2 | 3 | su|u|w | 3 | 11 | 2 | 3 | 14 | 64,29 | ||||||||||||||||
7 | Brzeziński Kamil | 1 | 0 | u3|w | 0 | 2 | 3 | 3 | 63,92 | ||||||||||||||||||
8 | Fajfer Patryk | t | u3|K | - | - | - | 0 | 0 | 65,74 | ||||||||||||||||||
9 | Włodarczyk Krystian | d3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | 63,97 | ||||||||||||||||||
10 | Świącik Bartosz | t | u3 | u4|1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 64,01 | ||||||||||||||||||
11 | Szczotka Alan | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 1 | 15 | 64,73 | |||||||||||||||||
12 | Bieliński Aureliusz | 2 | 2 | 2 | 3 | u|w | 9 | 2 | 0 | 9 | 65,91 | ||||||||||||||||
13 | Turowski Marcin | u3|w | 3 | 3 | 1 | u|1 | 8 | 8 | 66,03 | ||||||||||||||||||
14 | Pawliczak Damian | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 11 | u3|w | 11 | 65,30 | |||||||||||||||||
15 | Kostygow Jewgienij | 3 | 2 | 3 | u|3 | 3 | 14 | 2 | 16 | 65,06 | |||||||||||||||||
16 | Peroń Emil | 1 | 1 | 1 | u4 | 1 | 4 | 4 | 65,21 | ||||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 64,15 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 66,54 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Leszek Demski |
64,54 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
65,14 65,91 65,03 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Szczotka Alan | ||||||||||||||||||||||||||
2 | Bieliński Aureliusz | ||||||||||||||||||||||||||
3 | Brzeziński Kamil | ||||||||||||||||||||||||||
4 | Gruchalski Michał | ||||||||||||||||||||||||||
5 | Pawliczak Damian | ||||||||||||||||||||||||||
6 | Kostygow Jewgienij | ||||||||||||||||||||||||||
7 | Mostowik Dmitrij | ||||||||||||||||||||||||||
8 | Bober Oskar | ||||||||||||||||||||||||||
9 | Peroń Emil | ||||||||||||||||||||||||||
10 | Kurmis Davis | ||||||||||||||||||||||||||
11 | Beśko Patryk | ||||||||||||||||||||||||||
12 | Włodarczyk Krystian | ||||||||||||||||||||||||||
13 | Michaiłow Oleg | ||||||||||||||||||||||||||
14 | Turowski Marcin | ||||||||||||||||||||||||||
15 | Czerniawski Hubert | ||||||||||||||||||||||||||
16 | Świącik Bartosz | ||||||||||||||||||||||||||
R1 | |||||||||||||||||||||||||||
R2 | |||||||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Lis |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Danielewicz Mateusz | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 5 | 14 | 69,19 | |||||||||||||||||
2 | Kurmis Davis | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 11 | 2 | 0 | 11 | 4 | 58,86 | |||||||||||||||
3 | Kostygow Jewgienij | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 | 1 | 14 | 3 | 59,44 | ||||||||||||||||
4 | Gruchalski Michał | 3 | 2 | u1|w | - | - | 5 | 5 | 13 | 71,09 | |||||||||||||||||
5 | Świącik Bartosz | 0 | 3 | 2 | u2|w | u|w | 5 | 5 | 12 | 71,09 | |||||||||||||||||
6 | Peroń Emil | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 11 | 69,28 | |||||||||||||||||
7 | Lis Wiktor | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7 | 7 | 8 | 69,66 | |||||||||||||||||
8 | Rujner Mateusz | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 3 | 17 | 1 | 69,59 | ||||||||||||||||
9 | Szlauderbach Szymon | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 10 | 70,84 | |||||||||||||||||
10 | Turowski Miarcin | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 8 | 0 | 8 | 6 | 69,24 | ||||||||||||||||
11 | Michaiłow Oleg | 3 | dst | 3 | 3 | 3 | 12 | 3 | 2 | 14 | 2 | 69,72 | |||||||||||||||
12 | Bieliński Aureliusz | 0 | 1 | 1 | u | d3 | 2 | 2 | 15 | 72,35 | |||||||||||||||||
13 | Brzeziński Kamil | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 9 | 1 | 9 | 5 | 71,16 | ||||||||||||||||
14 | Beśko Patryk | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 7 | 7 | 69,82 | |||||||||||||||||
15 | Kamiński Kamil | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 16 | 69,61 | |||||||||||||||||
16 | Borczuch Eryk | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 9 | 70,60 | |||||||||||||||||
R1 | Nocuń Oskar | 0 | u|- | 0 | 0 | 17 | 69,48 | ||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,34 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Maciej Spychała |
69,36 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,54 70,27 69,59 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03p | 04 | 05 | 06 | 07p | 08 | 09 | 10p | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20ppp | Brż | Fnł | ||||||
1 | Madej Arkadiusz | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 11 | d3 | 11 | 6 | 62,51 | ||||||||||||||||
2 | Kamiński Kamil | 0 | 0 | u3|1 | d4 | 1 | 2 | 2 | 15 | 63,28 | |||||||||||||||||
3 | Krzywosz Jarosław | 1 | u3|w | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 11 | 63,25 | |||||||||||||||||
4 | Szczotka Alan | 3 | 3 | 2 | 3 | u|1 | 12 | 1 | 12 | 5 | 62,47 | ||||||||||||||||
5 | Michaiłow Oleg | 3 | d3 | 2 | 3 | u|w | 8 | 8 | 7 | 62,15 | |||||||||||||||||
6 | Lampart Wiktor | 2 | 1 | u2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 9 | 62,60 | |||||||||||||||||
7 | Świącik Bartosz | 0 | 1 | 2x | d4 | - | 1 | 1 | 17 | 63,62 | |||||||||||||||||
8 | Gąsior Tomasz | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | 63,59 | |||||||||||||||||
9 | Szlauderbach Szymon | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 6 | 8 | 63,28 | |||||||||||||||||
10 | Mostowik Dmytro | su|w | 2 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 10 | 62,85 | |||||||||||||||||
11 | Gruchalski Michał | 3 | 3 | 3 | 3 | u|u|3 | 15 | 3 | 18 | 1 | 63,90 | ||||||||||||||||
12 | Brzeziński Kamil | u|2 | 0 | su|w | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 63,21 | |||||||||||||||||
13 | Czerniawski Hubert | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | 15 | 3 | 64,38 | ||||||||||||||||
14 | Trzensiok Mike | 1 | 3 | 3 | 3 | u|2 | 12 | 3 | 0 | 12 | 4 | 63,59 | |||||||||||||||
15 | Kurmis Davis | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 10 | 2 | 2 | 12 | 2 | 63,60 | |||||||||||||||
16 | Turowski Marcin | 0 | 1 | 1 | - | - | 2 | 2 | 16 | 63,25 | |||||||||||||||||
R1 | Peroń Emil | 1 | 2 | 3 | 3 | 14 | 63,37 | ||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 64,75 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Maciej Spychała |
63,59 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
63,43 63,59 63,44 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04p | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10p | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Pilarski Wojciech | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 7 | 65,72 | ||||||||||||||||||
2 | Krzywosz Jarosław | 0 | 0 | u|w | 2 | 2 | 2 | 14 | 66,75 | ||||||||||||||||||
3 | Trzensiok Mike | 2 | 2 | d4 | 2 | 6 | 6 | 9 | 67,75 | ||||||||||||||||||
4 | Kurmis Davis | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 6 | 8 | 67,03 | ||||||||||||||||||
5 | Włodarczyk Krystian | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | 11 | 66,25 | ||||||||||||||||||
6 | Lampart Wiktor | t | 3 | 3 | 2 | 8 | 8 | 5 | 66,15 | ||||||||||||||||||
7 | Rujner Mateusz | 2 | 1 | 2 | t | 5 | 5 | 10 | 66,12 | ||||||||||||||||||
8 | Szczotka Alan | 3 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 2 | 67,03 | ||||||||||||||||||
9 | Gruchalski Michał | 3 | 3 | 2 | 1 | 9 | 9 | 4 | 66,72 | ||||||||||||||||||
10 | Czerniawski Hubert | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | 8 | 6 | 66,10 | ||||||||||||||||||
11 | Staniszewski Paweł | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 15 | 65,94 | ||||||||||||||||||
12 | Pawliczak Damian | 2 | 1 | u3 | cz | 3 | 3 | 13 | 67,57 | ||||||||||||||||||
13 | Fajfer Kevin | su|u|w | u|w | - | - | 0 | 0 | 17 | 67,97 | ||||||||||||||||||
14 | Kostygow Jewgienij | 2 | 2 | 3 | 3 | 10 | 10 | 3 | 68,63 | ||||||||||||||||||
15 | Pawlak Arkadiusz | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 12 | 1 | 67,82 | ||||||||||||||||||
16 | Peroń Emil | u|- | d4 | - | - | 0 | 0 | 16 | 64,94 | ||||||||||||||||||
R1 | Studziński Marcel | t | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 12 | |||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Krzysztof Filipowicz |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Michaiłow Oleg | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 12 | 71,11 | |||||||||||||||||
2 | Szczotka Alan | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 11 | 0 | 11 | 6 | 71,10 | ||||||||||||||||
3 | Pacek Mateusz | w | d | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 14 | 71,09 | |||||||||||||||||
4 | Brzeziński Kamil | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 6 | 11 | 69,42 | |||||||||||||||||
5 | Wojdyło Patryk | 3 | 3 | 1 | w | 3 | 10 | 10 | 7 | 70,15 | |||||||||||||||||
6 | Peroń Emil | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | 14 | 69,07 | |||||||||||||||||
7 | Czerniawski Hubert | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 11 | 2 | 0 | 11 | 4 | 71,00 | |||||||||||||||
8 | Rząsa Mateusz | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 6 | 10 | 70,34 | |||||||||||||||||
9 | Tomaszewski Kamil | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 69,78 | |||||||||||||||||
10 | Gruchalski Michał | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 12 | 1 | 13 | 3 | 70,34 | ||||||||||||||||
11 | Lampart Wiktor | 3 | 3 | 3 | 3 | t | 12 | 2 | 14 | 2 | 70,21 | ||||||||||||||||
12 | Bieliński Aureliusz | 1 | 0 | 0 | 0 | d | 1 | 1 | 16 | 70,03 | |||||||||||||||||
13 | Studzińśki Marcel | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 10 | 10 | 8 | 69,90 | |||||||||||||||||
14 | Lis Wiktor | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 11 | 1 | 11 | 5 | 6898 | ||||||||||||||||
15 | Czugunow Gleb | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 11 | 3 | 3 | 14 | 1 | 70,98 | |||||||||||||||
16 | Szlauderbach Szymon | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 9 | 69,38 | |||||||||||||||||
R1 | Kuromonow Maciej | 0 | 0 | 0 | 17 | 69,68 | |||||||||||||||||||||
R2 | Włodarczyk Krystian | - | - | - | 69,84 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Lis |
71,27 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,43 68,90 69,32 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
B I E G I |
P K T |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | dzika karta | ||||||||||||||||||||||||||
2 | Rujner Mateusz | ||||||||||||||||||||||||||
3 | Turowski Marcin | ||||||||||||||||||||||||||
4 | Szczotka Alan | ||||||||||||||||||||||||||
5 | Lampart Wiktor | ||||||||||||||||||||||||||
6 | Lis Wiktor | ||||||||||||||||||||||||||
7 | Michaiłow Oleg | ||||||||||||||||||||||||||
8 | dzika karta | ||||||||||||||||||||||||||
9 | Kostygow Jewgienij | ||||||||||||||||||||||||||
10 | Peroń Emil | ||||||||||||||||||||||||||
11 | Kurmis Dawis | ||||||||||||||||||||||||||
12 | Brzeziński Kamil | ||||||||||||||||||||||||||
13 | Czerniawski Hubert | ||||||||||||||||||||||||||
14 | Trzensiok Mike | ||||||||||||||||||||||||||
15 | Szlauderbach Szymon | ||||||||||||||||||||||||||
16 | Gruchalski Michał | ||||||||||||||||||||||||||
R1 | - | ||||||||||||||||||||||||||
R2 | - | ||||||||||||||||||||||||||
sędzia: - |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu żółta kartka czerwona kartka |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
M-ce | Zawodnik | Klub |
R A Z E M |
|||||||
1 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 12 | x | 5 | 18 | 9 | 13 | x | 57 |
2 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 14 | x | - | 15 | 8 | 11 | x | 48 |
2 | Szczotka Alan | Gorzów | 15 | x | - | 12 | 10 | 11 | x | 48 |
4 | Kostygow Jewgienij | Daugavpils | 16 | x | 14 | - | 10 | - | x | 40 |
5 | Kurmis Davis | Daugavpils | - | x | 11 | 12 | 6 | - | x | 29 |
6 | Lampart Wiktor | Rzeszów | - | - | - | 6 | 8 | 14 | x | 28 |
7 | Michaiłow Oleg | Daugavpils | - | x | 14 | 8 | - | 5 | x | 27 |
8 | Lis Wiktor | Leszno | 6 | - | 7 | - | - | 11 | x | 24 |
9 | Rujner Mateusz | Grudziądz | - | - | 17 | - | 5 | - | x | 22 |
10 | Brzeziński Kamil | Lublin | 3 | x | 9 | 3 | - | 6 | x | 21 |
11 | Szlauderbach Szymon | Leszno | - | - | 6 | 6 | - | 7 | x | 19 |
12 | Turowski Marcin | Toruń | 8 | x | 8 | 2 | - | - | x | 18 |
12 | Trzensiok Mike | Grudziądz | - | - | - | 12 | 6 | - | x | 18 |
14 | Peroń Emil | Lublin | 4 | x | 6 | 3 | 0 | 4 | x | 17 |
15 | Pawliczak Damian | Zielona Góra | 11 | x | - | - | 3 | - | - | 14 |
15 | Beśko Patryk | Gdańsk | 7 | x | 7 | - | - | - | - | 14 |
15 | Czugunow Gleb | Opole | - | - | - | - | - | 14 | - | 14 |
18 | Studziński Marcel | Gorzów | - | - | - | - | 3 | 10 | - | 13 |
19 | Pawlak Arkadiusz | Piła | - | - | - | - | 12 | - | - | 12 |
19 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 9 | x | 2 | - | - | 1 | - | 12 |
21 | Madej Arkadiusz | Tarnów | - | - | - | 11 | - | - | - | 11 |
22 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | 5 | - | 5 | - | - | - | - | 10 |
22 | Wojdyło Patryk | Rzeszów | - | - | - | - | - | 10 | - | 10 |
22 | Świącik Bartosz | Częstochowa | 4 | x | 5 | 1 | - | - | - | 10 |
25 | Włodarczyk Krystian | Lublin | 4 | x | - | - | 8 | ns | - | 8 |
26 | Krzywosz Jarosław | Rawicz | - | - | 5 | 2 | - | - | 7 | |
26 | Borczuch Eryk | Lublin | - | 7 | - | - | - | - | 7 | |
26 | Pilarski Wojciech | Zielona Góra | - | - | - | 7 | - | - | 7 | |
29 | Trofimow Artiom | Daugavpils | 6 | - | - | - | - | - | 6 | |
29 | Mostowik Dmitrij | Ostów | - | x | - | 6 | - | - | - | 6 |
29 | Rząsa Mateusz | Rzeszów | - | - | - | - | - | 6 | - | 6 |
32 | Gąsior Tomasz | Opole | - | - | - | 4 | - | - | - | 4 |
32 | Kamiński Kamil | Opole | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 4 |
34 | Pacek Mateusz | Świętochłowice | - | - | - | - | - | 2 | - | 2 |
35 | Staniszewski Paweł | Piła | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 |
35 | Tomaszewski Kamil | Świętochłowice | - | - | - | - | - | 1 | - | 1 |
37 | Fajfer Patryk | Grudziądz | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
37 | Nocuń Oskar | Częstochowa | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
37 | Fajfer Kevin | Gniezno | - | - | - | - | 0 | - | - | 0 |
37 | Kuromonow Maciej | Lublin | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
41 | Bober Oskar | Łódź | - | x | - | - | - | - | - | - |