I runda NICE Cup
02 lipca 2016 - Rawicz
   
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 Beśko Patryk 2      2       0       1       2       7     7   63,66
2 Lis Wiktor u4         1       t       2       3     6     6   63,67
3 Gruchalski Michał 3           1       3       3       2   12 1   12   64,27
4 Trofimow Artiom 1             3       2       u|cz       cz 6     6   63,85
5 Danielewicz Mateusz   2     w         1         1         1 5     5   64,61
6 Czerniawski Hubert   3       2     3             su|u|w     3   11 2 3 14   64,29
7 Brzeziński Kamil   1         0         u3|w 0         2     3     3   63,92
8 Fajfer Patryk   t           u3|K     -     -     -       0     0   65,74
9 Włodarczyk Krystian     d3   1           1         2   0     4     4   63,97
10 Świącik Bartosz     t     u3           u4|1     2   1       4     4   64,01
11 Szczotka Alan     3       3   2         3           3 14   1 15   64,73
12 Bieliński Aureliusz     2         2   2     3           u|w   9 2 0 9   65,91
13 Turowski Marcin       u3|w 3             3   1         u|1   8     8   66,03
14 Pawliczak Damian       2   3         2   2             2 11 u3|w   11   65,30
15 Kostygow Jewgienij       3     2     3           u|3 3       14   2 16   65,06
16 Peroń Emil       1       1 1           u4     1     4     4   65,21
R1 -                                         -     - - 64,15
R2 -                                         -     - - 66,54

sędzia: Leszek Demski

64,54
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
65,14
65,91
65,03

II runda NICE Cup
30 lipca 2016 - Lublin
Z powodu opadów deszczu klub z Lublina nie zdołał przygotować nawierzchni toru i zawody zostały odwołane
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 Szczotka Alan                                                   
2 Bieliński Aureliusz                                                    
3 Brzeziński Kamil                                                    
4 Gruchalski Michał                                                    
5 Pawliczak Damian                                                    
6 Kostygow Jewgienij                                                    
7 Mostowik Dmitrij                                                    
8 Bober Oskar                                                    
9 Peroń Emil                                                    
10 Kurmis Davis                                                    
11 Beśko Patryk                                                    
12 Włodarczyk Krystian                                                    
13 Michaiłow Oleg                                                    
14 Turowski Marcin                                                    
15 Czerniawski Hubert                                                    
16 Świącik Bartosz                                                    
R1                                                      
R2                                                      

sędzia: Piotr Lis

 
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
 

III runda NICE Cup
27 sierpnia 2016 - Częstochowa
    
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 Danielewicz Mateusz 0      1       0       3       1       5     5 14 69,19
2 Kurmis Davis 1         3       3       1       3     11 2 0 11 4 58,86
3 Kostygow Jewgienij 2           3       2       3       3   13   1 14 3 59,44
4 Gruchalski Michał 3             2       u1|w       -       - 5     5 13 71,09
5 Świącik Bartosz   0     3         2         u2|w         u|w 5     5 12 71,09
6 Peroń Emil   2       0     1             2     1   6     6 11 69,28
7 Lis Wiktor   1         2         2 2         0     7     7 8 69,66
8 Rujner Mateusz   3           3     3     2     3       14   3 17 1 69,59
9 Szlauderbach Szymon     1   0           1         3   1     6     6 10 70,84
10 Turowski Miarcin     2     2           1     1   2       8 0   8 6 69,24
11 Michaiłow Oleg     3       dst   3         3           3 12 3 2 14 2 69,72
12 Bieliński Aureliusz     0         1   1     u           d3   2     2 15 72,35
13 Brzeziński Kamil       2 2             3   0         2   9 1   9 5 71,16
14 Beśko Patryk       3   1         0   1             2 7     7 7 69,82
15 Kamiński Kamil       0     1     0           1 0       2     2 16 69,61
16 Borczuch Eryk       1       0 2           2     2     7     7 9 70,60
R1 Nocuń Oskar                               0       u|- 0     0 17 69,48
R2 -                                         -     - - 69,34

sędzia: Maciej Spychała

69,36
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
70,54
70,27
69,59

IV runda NICE Cup
10 września 2016 - Opole
    
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03p 04 05 06 07p 08 09 10p 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20ppp Brż Fnł
1 Madej Arkadiusz 2      2       2       2       3       11 d3   11 6 62,51
2 Kamiński Kamil 0         0       u3|1       d4       1     2     2 15 63,28
3 Krzywosz Jarosław 1           u3|w       2       0       2   5     5 11 63,25
4 Szczotka Alan 3             3       2       3       u|1 12 1   12 5 62,47
5 Michaiłow Oleg   3     d3         2         3         u|w 8     8 7 62,15
6 Lampart Wiktor   2       1     u2             2     1   6     6 9 62,60
7 Świącik Bartosz   0         1         2x d4         -     1     1 17 63,62
8 Gąsior Tomasz   1           2     0     1     0       4     4 12 63,59
9 Szlauderbach Szymon     1   1           1         0   3     6     6 8 63,28
10 Mostowik Dmytro     su|w     2           1     2   1       6     6 10 62,85
11 Gruchalski Michał     3       3   3         3           u|u|3 15   3 18 1 63,90
12 Brzeziński Kamil     u|2         0   su|w     1           0   3     3 13 63,21
13 Czerniawski Hubert       3 3             3   2         3   14   1 15 3 64,38
14 Trzensiok Mike       1   3         3   3             u|2 12 3 0 12 4 63,59
15 Kurmis Davis       2     2     3           1 2       10 2 2 12 2 63,60
16 Turowski Marcin       0       1 1           -     -     2     2 16 63,25
R1 Peroń Emil                             1     2     3     3 14 63,37
R2 -                                         -     - - 64,75

sędzia: Maciej Spychała

63,59
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
63,43
63,59
63,44

V runda NICE Cup
24 września 2016 - Piła
W trakcie zawodów trzy razy została uszkodzona dmuchana banda.
Wobec przedłużającej się przerwy w zawodach, sędzia Krzysztof Filipowicz zadecydował o zakończeniu turnieju po czterech seriach.
W turnieju z kompletem punktów wygrał Arkadiusz Pawlak.
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04p 05 06 07 08 09 10p 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 Pilarski Wojciech 1      2       2       2               7     7 7 65,72
2 Krzywosz Jarosław 0         0       u|w       2             2     2 14 66,75
3 Trzensiok Mike 2           2       d4       2           6     6 9 67,75
4 Kurmis Davis 3             2       1       0         6     6 8 67,03
5 Włodarczyk Krystian   1     1         2         0           4     4 11 66,25
6 Lampart Wiktor   t       3     3             2         8     8 5 66,15
7 Rujner Mateusz   2         1         2 t               5     5 10 66,12
8 Szczotka Alan   3           3     1     3             10     10 2 67,03
9 Gruchalski Michał     3   3           2         1         9     9 4 66,72
10 Czerniawski Hubert     1     1           3     3           8     8 6 66,10
11 Staniszewski Paweł     0       0   0         1             1     1 15 65,94
12 Pawliczak Damian     2         1   u3     cz               3     3 13 67,57
13 Fajfer Kevin       su|u|w u|w             -   -             0     0 17 67,97
14 Kostygow Jewgienij       2   2         3   3               10     10 3 68,63
15 Pawlak Arkadiusz       3     3     3           3         12     12 1 67,82
16 Peroń Emil       u|-       d4 -           -           0     0 16 64,94
R1 Studziński Marcel   t   1         1           1           3     3 12  
R2 -                                         -     - -  

sędzia: Krzysztof Filipowicz

 
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
 

VI runda NICE Cup
28 września 2016 - Rzeszów
  
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 Michaiłow Oleg 1      1       1       1       1       5     5 12 71,11
2 Szczotka Alan 3         1       3       2       2     11 0   11 6 71,10
3 Pacek Mateusz w           d       0       1       1   2     2 14 71,09
4 Brzeziński Kamil 2             1       0       2       1 6     6 11 69,42
5 Wojdyło Patryk   3     3         1         w         3 10     10 7 70,15
6 Peroń Emil   1       0     0             1     2   4     4 14 69,07
7 Czerniawski Hubert   2         1         3 2         3     11 2 0 11 4 71,00
8 Rząsa Mateusz   0           3     2     1     0       6     6 10 70,34
9 Tomaszewski Kamil     0   0           1         0   0     1     1 15 69,78
10 Gruchalski Michał     2     3           1     3   3       12   1 13 3 70,34
11 Lampart Wiktor     3       3   3         3           t 12   2 14 2 70,21
12 Bieliński Aureliusz     1         0   0     0           d   1     1 16 70,03
13 Studzińśki Marcel       3 2             2   0         3   10     10 8 69,90
14 Lis Wiktor       1   2         3   3             2 11 1   11 5 6898
15 Czugunow Gleb       2     2     2           3 2       11 3 3 14 1 70,98
16 Szlauderbach Szymon       0       2 2           2     1     7     7 9 69,38
R1 Kuromonow Maciej                                       0 0     0 17 69,68
R2 Włodarczyk Krystian                                         -     - - 69,84

sędzia: Piotr Lis

71,27
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
70,43
68,90
69,32

VII runda NICE Cup
8 października 2016 - Świętochłowice (przełożony 16 października 2016)
  
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
1 dzika karta                                                   
2 Rujner Mateusz                                                    
3 Turowski Marcin                                                    
4 Szczotka Alan                                                    
5 Lampart Wiktor                                                    
6 Lis Wiktor                                                    
7 Michaiłow Oleg                                                    
8 dzika karta                                                    
9 Kostygow Jewgienij                                                    
10 Peroń Emil                                                    
11 Kurmis Dawis                                                    
12 Brzeziński Kamil                                                    
13 Czerniawski Hubert                                                    
14 Trzensiok Mike                                                    
15 Szlauderbach Szymon                                                    
16 Gruchalski Michał                                                    
R1 -                                                    
R2 -                                                    

sędzia: -

 
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
żółta kartka      czerwona kartka
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
 

klasyfikacja końcowa Cup
     
M-ce Zawodnik Klub R
A
Z
E
M
1 Gruchalski Michał Częstochowa 12 x 5 18 9 13 x 57
2 Czerniawski Hubert Gorzów 14 x - 15 8 11 x 48
2 Szczotka Alan Gorzów 15 x - 12 10 11 x 48
4 Kostygow Jewgienij Daugavpils 16 x 14 - 10 - x 40
5 Kurmis Davis Daugavpils - x 11 12 6 - x 29
6 Lampart Wiktor Rzeszów - - - 6 8 14 x 28
7 Michaiłow Oleg Daugavpils - x 14 8 - 5 x 27
8 Lis Wiktor Leszno 6 - 7 - - 11 x 24
9 Rujner Mateusz Grudziądz - - 17 - 5 - x 22
10 Brzeziński Kamil Lublin 3 x 9 3 - 6 x 21
11 Szlauderbach Szymon Leszno - - 6 6 - 7 x 19
12 Turowski Marcin Toruń 8 x 8 2 - - x 18
12 Trzensiok Mike Grudziądz - - - 12 6 - x 18
14 Peroń Emil Lublin 4 x 6 3 0 4 x 17
15 Pawliczak Damian Zielona Góra 11 x - - 3 - - 14
15 Beśko Patryk Gdańsk 7 x 7 - - - - 14
15 Czugunow Gleb Opole - - - - - 14 - 14
18 Studziński Marcel Gorzów - - - - 3 10 - 13
19 Pawlak Arkadiusz Piła - - - - 12 - - 12
19 Bieliński Aureliusz Gdańsk 9 x 2 - - 1 - 12
21 Madej Arkadiusz Tarnów - - - 11 - - - 11
22 Danielewicz Mateusz Grudziądz 5 - 5 - - - - 10
22 Wojdyło Patryk Rzeszów - - - - - 10 - 10
22 Świącik Bartosz Częstochowa 4 x 5 1 - - - 10
25 Włodarczyk Krystian Lublin 4 x - - 8 ns - 8
26 Krzywosz Jarosław Rawicz -   - 5 2 - - 7
26 Borczuch Eryk Lublin -   7 - - - - 7
26 Pilarski Wojciech Zielona Góra -   - - 7 - - 7
29 Trofimow Artiom Daugavpils 6   - - - - - 6
29 Mostowik Dmitrij Ostów - x - 6 - - - 6
29 Rząsa Mateusz Rzeszów - - - - - 6 - 6
32 Gąsior Tomasz Opole - - - 4 - - - 4
32 Kamiński Kamil Opole - - 2 2 - - - 4
34 Pacek Mateusz Świętochłowice - - - - - 2 - 2
35 Staniszewski Paweł Piła - - - - 1 - - 1
35 Tomaszewski Kamil Świętochłowice - - - - - 1 - 1
37 Fajfer Patryk Grudziądz 0 - - - - - - 0
37 Nocuń Oskar Częstochowa - - 0 - - - - 0
37 Fajfer Kevin Gniezno - - - - 0 - - 0
37 Kuromonow Maciej Lublin - - - - - 0 - 0
41 Bober Oskar Łódź - x - - - - - -

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt