Nice Cup adresowany został do najmłodszych adeptów
sportu żużlowego, którzy dopiero stawiali swoje pierwsze kroki w sporcie
żużlowym lub szukali okazji do dodatkowych startów. Każdy ze startujących
zawodników otrzymywał bezpłatnie od organizatorów silnik Jawa 500cc 2V wraz z
gaźnikiem. W ten sposób żużlowcy mogli startować w porównywalnych warunkach
sprzętowych. Przed rozpoczęciem zawodów każdy zgłoszony żużlowiec brał udział w
losowaniu silników z gaźnikiem, które otrzymywał bezpłatnie do wykorzystania w
trakcie zawodów. Po losowaniu zawodnicy mogli odbyć trening w celu sprawdzenia
silnika oraz zapoznania się z jego specyfiką. W każdej rundzie przewidziano
start 12 zawodników, którzy rywalizowali w oparciu o tabelę 15-biegową turnieju
(12 biegów fazy zasadniczej plus 2 biegi półfinałowe - nie liczyły się do
punktacji turniejowej - finał). Punkty z
poszczególnych rund były sumowane do ostatecznej klasyfikacji. Zawodnik, który
na koniec sezonu zebrał najwięcej punktów w klasyfikacji, był zwycięzcą cyklu, a
w nagrodę otrzymywał stypendium od firmy Nice na sezon 2018.
W sezonie 2017 zaplanowano organizację po jednej rundzie cyklu na torze każdej z
drużyn startujących w rozgrywkach Nice 1 Ligi Żużlowej, co oznaczało maksymalnie
8 rund. Niestety z uwagi na niekorzystna aurę i wiele przekładanych imprez
zaplanowany kalendarz uległ modyfikacji i kolejne rundy odbywały się wg
indywidualnych ustaleń w trakcie sezonu. Przy okazji turniejów Nice Cup
planowano również organizację miniturniejów dla zawodników na motocyklach 250cc,
ponieważ od sezonu 2017 szkolenie w tej klasie było wymogiem regulaminowym.
I runda NICE Cup
22
czerwca 2017 -
Kraków
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Półfinały | Finał | |||||||
1 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 1 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 71,43 | |||||||||||
2 | Turowski Marcin |
Gdańsk |
2 | 3 | 3 | 3 | 11 | 2 | 73,38 | |||||||||||
3 | Włodarczyk Krystian | Lublin | 0 | t | 1 | 1 | 2 | 9 | 75,15 | |||||||||||
4 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | 3 | 11 | 1 | 73,36 | |||||||||||
5 | Pióro Piotr | Kraków | 3 | 0 | d1 | - | 3 | 8 | 72,42 | |||||||||||
6 | Podyma Piotr | Świętochłowice | u|w | u2 | 1 | d3 | 1 | 10 | 93,13 | |||||||||||
7 | Brzeziński Kamil | Lublin | d2 | - | - | - | 0 | 11 | 75,02 | |||||||||||
8 | Flis Dawid | Lublin | u|w | - | - | - | 0 | 12 | 72,03 | |||||||||||
9 | Świdnicki Mateusz | Częstochowa | 3 | 2 | 2 | 2 | 9 | 3 | 74,90 | |||||||||||
10 | Koromonow Maciej | Lublin | 2 | 1 | 2 | 3 | 8 | 5 | 75,56 | |||||||||||
11 | Avgucevics Elvis | Daugavpils | 1 | u|w | 1 | 2 | 4 | 7 | 73,42 | |||||||||||
12 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | cz | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | 72,80 | |||||||||||
R1 | - | - | - | - | ||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | ||||||||||||||||
sędzia: Jerzy Najwer |
||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Półfinały | Finał | |||||||
1 | Świdnicki Mateusz | Częstochowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 68,20 | |||||||||||
2 | Adamczewski Mateusz | Poznań | d | 2 | 1 | t | 3 | 11 | 67,43 | |||||||||||
3 | Avgucevics Elvis | Daugavpils | 3 | 3 | 3 | t | 9 | u|w | 6 | 66,33 | ||||||||||
4 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 2 | 3 | 2 | 1 | 8 | u|w | 7 | 68,58 | ||||||||||
5 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 3 | 1 | 2 | 3 | 9 | 3 | 4 | 1 | 67,35 | |||||||||
6 | Błażykowski Mateusz | Łódź | u4|1 | 1 | 1 | 1 | 4 | u3|w | 8 | 67,91 | ||||||||||
7 | Kołodinskijs Daniils | Daugavpils | u3|w | u|w | 3 | 3 | 6 | 2 | cz | 4 | 68,16 | |||||||||
8 | Trofimow Wiktor | Leszno | 2 | 3 | 3 | 2 | 10 | u|w | 5 | 68,19 | ||||||||||
9 | Turowski Marcin |
Gdańsk |
2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 3 | u2|w | 3 | 66,73 | |||||||||
10 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | u|1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 68,82 | |||||||||||
11 | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | u3|w | cz | - | - | 0 | 12 | 67,87 | |||||||||||
12 | Żupiński Karol | Gdańsk | 3 | 2 | u|w | 3 | 8 | 2 | 3 | 2 | 67,27 | |||||||||
R1 | - | - | - | - | 70,20 | |||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,29 | |||||||||||||||
sędzia: Michał Sasień |
--,-- | |||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
III runda NICE Cup
25
lipca 2017 - Tarnów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Brż | Fnł | ||||||
1 | Pacek Mateusz | Świętochłowice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 16 | 71,43 | |||||||||||||||||
2 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 72,05 | |||||||||||||||||
3 | Żupiński Karol | Gdańsk | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 10 | t | 1 | 3 | 72,86 | |||||||||||||||
4 | Nocuń Oskar | Krosno | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 15 | 71,93 | |||||||||||||||||
5 | Kuromonow Maciej | Lublin | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 71,60 | |||||||||||||||||
6 | Kiełbasa Kamil | Kraków | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | u|w | 5 | 72,95 | ||||||||||||||||
7 | Avgucevics Elvis | Daugavpils | d3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | 9 | 72,16 | |||||||||||||||||
8 | Konieczny Kacper | Tarnów | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 12 | u|w | 6 | 70,94 | ||||||||||||||||
9 | Podyma Piotr | Świętochłowice | 0 | u|w | 0 | 2 | 0 | 2 | 13 | 70,74 | |||||||||||||||||
10 | Świdnicki Mateusz | Częstochowa | 1 | 0 | 1 | 1 | u|w | 3 | 12 | 73,45 | |||||||||||||||||
11 | Stefanów Krystian | Tarnów | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 10 | 71,43 | |||||||||||||||||
12 | Peroń Emil | Lublin | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 71,99 | |||||||||||||||||
13 | Pióro Piotr | Kraków | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 3 | 1 | 72,04 | ||||||||||||||||
14 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | u|w | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 | ns | 2 | 2 | 72,61 | |||||||||||||||
15 | Turowski Marcin | Gdańsk | 1 | u|w | - | - | - | 11 | 17 | 71,78 | |||||||||||||||||
16 | Kolodinkis Danilis | Daugavpils | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 0 | 4 | 73,86 | ||||||||||||||||
R1 | Brzeziński Kamil | Lublin | 0 | 2 | 2 | 14 | 72,51 | ||||||||||||||||||||
R2 | Kowalski Bartłomiej | Kraków | u|w | 0 | 18 | 71,51 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Tomasz Proszowski |
72,77 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
72,64 --,-- 72,58 |
IV runda NICE Cup
- VI memoriał Władysława Pietrzaka
25
sierpnia 2017 - Rzeszów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Półfinały | Finał | |||||||
1 | Pióro Piotr | Kraków | 3 | 2 | u1 | u|w | 5 | 2 | 3 | 4 | 68,46 | |||||||||
2 | Lampart Wiktor | Rzeszów | 2 | 2 | 3 | 3 | 10 | 3 | 2 | 2 | 70,05 | |||||||||
3 | Krzywosz Jarosław | Opole | 1 | d | 2 | 2 | 5 | 2 | u4|0 | 7 | 67,95 | |||||||||
4 | Borczuch Eryk | Kraków | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 9 | 69,70 | |||||||||||
5 | Kiełbasa Kamil | Kraków | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 | 1 | 6 | 70,19 | ||||||||||
6 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 2 | 3 | 2 | 3 | 10 | d2 | 3 | 68,95 | ||||||||||
7 | Kuromonow Maciej | Lublin | u|w | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 74,85 | |||||||||||
8 | Podyma Piotr | Świętochłowice | 1 | 1 | - | 0 | 2 | 11 | 68,87 | |||||||||||
9 | Żupiński Karol | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 2 | 11 | 3 | 4 | 1 | 68,44 | |||||||||
10 | Avgucevicis Elvis | Daugavpils | 1 | 3 | 1 | u|w | 5 | d4 | 8 | 70,15 | ||||||||||
11 | Turowski Marcin | Gdańsk | u | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 70,94 | |||||||||||
12 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 2 | 2 | 1 | 3 | 8 | 1 | 5 | 69,59 | ||||||||||
R1 | Pacek Mateusz | Świętochłowice | 0 | 13 | 69,85 | |||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,72 | |||||||||||||||
sędzia: Tomasz Proszowski |
69,45 | |||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
V runda NICE Cup
06
września 2017 - Toruń
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | GTR | 4 | 5 | 6 | GTR | 7 | 8 | 9 | GTR | 10 | 11 | 12 | GTR | Półfinały | Fnł | |||||||
Jawa | Błażykowski Mateusz | Łódź | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 | 8 | 65,13 | ||||||||||||||
Jawa | Kowalski Bartłomiej | Kraków | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 | 3 | 2 | 3 | 64,06 | |||||||||||||
Jawa | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | u|3 | 1 | d2 | 2 | 6 | 0 | 7 | 63,49 | ||||||||||||||
Jawa | Kiełbasa Kamil | Kraków | u|0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 9 | 66,22 | |||||||||||||||
Jawa | Rydlewski Aleks | Toruń | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11 | 64,70 | |||||||||||||||
Jawa | Pióro Piotr | Kraków | 2 | 3 | u2|w | 1 | 6 | 3 | 3 | 2 | 64,59 | |||||||||||||
Jawa | Kuromonow Maciej | Lublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 64,82 | |||||||||||||||
Jawa | Turowski Marcin | Gdańsk | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 | 1 | 5 | 63,05 | ||||||||||||||
Jawa | Avgacevics Elvis | Daugavpils | u3|w | 3 | 3 | 1 | 7 | d4 | 6 | 65,88 | ||||||||||||||
Jawa | Żupiński Karol | Gdańsk | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | 2 | 4 | 1 | 64,93 | |||||||||||||
Jawa | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | 64,88 | |||||||||||||||
Jawa | Krzywosz Jarosław | Opole | 2 | 3 | cz | 1 | 6 | 2 | 1 | 4 | 63,26 | |||||||||||||
Jawa | Adamczewski Mateusz | Poznań | 1 | 1 | 12 | 64,81 | ||||||||||||||||||
GTR | Jagła Mateusz | Bydgoszcz | 0 | u|w | - | - | 0 | IV | 64,61 | |||||||||||||||
GTR | Szlauderbach Szymon | Leszno | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | III | 65,16 | |||||||||||||||
GTR | Kościelski Marcin | Toruń | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | II | 62,94 | |||||||||||||||
GTR | Sobczyński Kopeć Igor | Toruń | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | I | 64,46 | |||||||||||||||
sędzia: Remigiusz Substyk |
65,70 | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
64,41 |
VI runda NICE Cup
12
września 2017 - Bydgoszcz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Półfinały | Finał | |||||||
1 | Krzywosz Jarosław | Opole | 3 | 2 | 2 | 2 | 9 | 2 | 1 | 4 | 66,84 | |||||||||
2 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 1 | w | 1 | 1 | 3 | 10 | 65,85 | |||||||||||
3 | Szlauderbach Szymon | Leszno | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | 1 | 5 | 66,00 | ||||||||||
4 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | 0 | 6 | 65,44 | ||||||||||
5 | Żupiński Karol | Gdańsk | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 | 3 | 3 | 2 | 65,35 | |||||||||
6 | Adamczewski Mateusz | Poznań | 1 | t | 0 | 1 | 2 | 12 | 67,48 | |||||||||||
7 | Pióro Piotr | Kraków | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 3 | 4 | 1 | 66,33 | |||||||||
8 | Błażykowski Mateusz | Łódź | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 8 | 65,51 | ||||||||||
9 | Rydlewski Aleks | Toruń | u | 0 | 1 | 0 | 1 | 13 | 67,37 | |||||||||||
10 | Avgacevics Elvis | Daugavpils | cz | 1 | d | 2 | 3 | 9 | 65,62 | |||||||||||
11 | Turowski Marcin | Gdańsk | 3 | 2 | 0 | d | 5 | - | 7 | 67,46 | ||||||||||
12 | Kowalski Bartłomiej | Kraków | cz | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 | 65,91 | |||||||||
R1 | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | 2 | d | 2 | 11 | 65,90 | |||||||||||||
R2 | - | - | 65,24 | |||||||||||||||||
sędzia: Krzysztof Meyze |
65,68 | |||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
VII runda NICE Cup
27
września 2017 - Piła
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | WS | 5 | 6 | WS | 7 | 8 | 9 | WS | 10 | 11 | 12 | WS | Półfinały | Fnł | |||||||
Jawa | Kowalski Bartłomiej | Kraków | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | 2 | 2 | 3 | 70,47 | |||||||||||||
Jawa | Szlauderbach Szymon | Leszno | 2 | 3 | 1 | 2 | 8 | 3 | 4 | 1 | 70,88 | |||||||||||||
Jawa | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | cz | 0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 3 | 2 | 70,25 | |||||||||||||
Jawa | Rydlewski Aleks | Toruń | 1 | 2 | u|w | 2 | 5 | 9 | 69,94 | |||||||||||||||
Jawa | Adamczewski Mateusz | Poznań | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 71,56 | |||||||||||||||
Jawa | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | 2 | u4|w | 4 | 72,03 | |||||||||||||
Jawa | Krzywosz Jarosław | Opole | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 | 1 | 6 | 69,91 | ||||||||||||||
Jawa | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | - | 71,75 | |||||||||||||||
Jawa | Żupiński Karol | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | u|w | 8 | 0 | 5 | 70,84 | ||||||||||||||
Jawa | Błażykowski Mateusz | Łódź | 1 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 | 7 | 71,84 | ||||||||||||||
Jawa | Pióro Piotr | Kraków | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 8 | 71,28 | ||||||||||||||
Jawa | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | - | 70,78 | |||||||||||||||
WS | Pacek Mateusz | Świętochłowice | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | II | 71,09 | |||||||||||||||
WS | Kuromonow Maciej | Lublin | 2 | 1 | 3 | 3 | 9 | I | 70,60 | |||||||||||||||
WS | Bartoch Nikodem | Zielona Góra | t | 3 | 2 | 0 | 5 | III | 71,15 | |||||||||||||||
WS | Podyma Piotr | Świętochłowice | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | IV | 70,13 | |||||||||||||||
sędzia: Remigiusz Substyk |
70,25 | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
70,94 70,79 |
M-ce | Zawodnik | Klub |
R A Z E M |
|||||||
1 | Żupiński Karol | Gdańsk | - | 11 | 11 | 15 | 15 | 14 | 8 | 74 |
2 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 7 | 8 | 13 | 10 | 6 | 3 | 11 | 58 |
- | Pióro Piotr | Kraków | 3 | - | 17 | 8 | 9 | 16 | 5 | 58 |
4 | Turowski Marcin |
Gdańsk |
11 | 8 | 11 | 4 | 10 | 5 | - | 49 |
5 | Orwat Tomasz | Bydgoszcz | 8 | 3 | 8 | 8 | 4 | 7 | 8 | 46 |
6 | Avgucevics Elvis | Daugavpils | 4 | 6 | 7 | 5 | 7 | 3 | - | 32 |
7 | Kowalski Bartłomiej | Kraków | - | - | 0 | - | 11 | 7 | 13 | 31 |
8 | Krzywosz Jarosław | Opole | - | - | - | 5 | 7 | 10 | 8 | 30 |
9 | Kiełbasa Kamil | Kraków | - | - | 11 | 7 | 4 | - | - | 22 |
10 | Kołodinskijs Daniils | Daugavpils | - | 6 | 14 | - | - | - | - | 20 |
11 | Błażykowski Mateusz | Łódź | - | 4 | - | - | 6 | 3 | 6 | 19 |
- GTRIII | Szlauderbach Szymon | Leszno | - | - | - | - | 4 (GTR) | 7 | 12 | 19 |
13 | Świdnicki Mateusz | Częstochowa | 9 | 4 | 3 | - | - | - | - | 16 |
14 WSI |
Koromonow Maciej | Lublin | 8 | - | 6 | 1 | 0 | - | 9 (WS) | 15 |
15 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | - | 13 | - | - | - | - | - | 13 |
16 | Konieczny Kacper | Tarnów | - | - | 12 | - | - | - | - | 12 |
- | Lampart Wiktor | Rzeszów | - | - | - | 12 | - | - | - | 12 |
18 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 11 | - | - | - | - | - | - | 11 |
19 | Trofimow Woktor | Leszno | - | 10 | - | - | - | - | - | 10 |
20 | Adamczewski Mateusz | Poznań | - | 3 | - | - | 1 | 2 | 3 | 9 |
21 | Rydlewski Aleks | Toruń | - | - | - | - | 2 | 1 | 5 | 8 |
- | Peroń Emil | Lublin | - | - | 8 | - | - | - | - | 8 |
23 | Stefanów Krystian | Tarnów | - | - | 7 | - | - | - | - | 7 |
24 WSIV |
Podyma Piotr | Świętochłowice | 1 | - | 2 | 2 | - | - | 4 (WS) | 5 |
25 | Borczuch Eryk | Kraków | - | - | - | 4 | - | - | - | 4 |
26 | Włodarczyk Krystian | Lublin | 2 | - | - | - | - | - | - | 2 |
- | Nocuń Oskar | Krosno | - | - | 2 | - | - | - | - | 2 |
- | Brzeziński Kamil | Lublin | 0 | - | 2 | - | - | - | - | 2 |
- | Sitarek Patryk | Bydgoszcz | - | 0 | - | - | - | 2 | - | 2 |
- (WSII) |
Pacek Mateusz | Świętochłowice | - | - | 2 | 0 | - | - | 6 (WS) | 2 |
31 | Flis Dawid | Lublin | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
GTRI | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | - | - | - | - | 12 (GTR) | - | - | 12 |
GTRII | Kościelski Marcin | Toruń | - | - | - | - | 8 (GTR) | - | - | 8 |
GTRIV | Jagła Mateusz | Bydgoszcz | - | - | - | - | 0 (GTR) | - | - | 0 |
WSIII | Bartoch Nikodem | Zielona Góra | - | - | - | - | - | - | 5 (WS) | 5 |