Trzeci sezon cyklu Nice Cup ponownie adresowany był do najmłodszych adeptów sportu żużlowego, którzy dopiero stawiali swoje pierwsze kroki w sporcie żużlowym lub szukali okazji do dodatkowych startów. Każdy ze startujących zawodników mógł na czas zawodów otrzymać od organizatorów bezpłatnie dwuzaworowy silnik Jawa oraz opony DeliTire. W ten sposób żużlowcy mogli startować w na zbliżonym technicznie sprzęcie. Przydział sprzętu odbywał się na zasadzie losowania, po czym zawodnik miał prawo do sprawdzenia silnika oraz zapoznania się z jego specyfiką podczas treningu.

Zimą postanowiono o organizacji cyklu w międzynarodowej formule parowej ze względu na duże zainteresowanie takimi rozgrywkami pozostałych europejskich federacji. Zmianie uległ w związku z tym terminarz i zamiast jednej rundy cyklu na torze każdej z drużyn startujących w rozgrywkach Nice 1, postanowiono rozegrać pięć turniejów na torach drużyn, które zgłoszą swój akces, a ich tory będą diametralnie różniły się od siebie.

I runda NICE Cup
18 kwietnia 2018 - Tarnów


Bieg 16 Memoriał Władysława Pietrzaka: (75,55) Monachov, Sajdulin, Orwat, Matjuszonk
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Kraj B          I          E          G          I PKT
M-ce
C
Z
A
S
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Lewiszyn Marko 1    2'     3       2  2    13 73,17
2 Kowal Witalij 0     3     0       0   0     5 73,47
3 Sajdulin Jewgienij 3        3     2'    2'    1' 23 72,88
4 Monachow Wiaczesław 2'         2'     3     3     2 1 74,23
5 Orwat Tomasz   3    1  1'     3       3 20 74,50
6 Curzytek Michał 2 3 2   2   0 2 73,36
7 Liebmann Celine   1  1      1      1   1  5 73,85
8 Weber Sindy   0   0       0       0   0   6 74,47
9 Matjuszonok Ernest     3  u       1   3     3   15 73,78
10 Ansviesulis Ricards     0   2       0   1     2'   3 74,10
11 Poertner Emil     1'    0   3   1    1     14 74,11
12 Poertner Lasse     2     1   2'   0     3     4 74,72

sędzia: Bartosz Ignaszewski

75,83
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie    
SU-
Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
74,56
74,53

II runda NICE Cup
30 maja 2019 - Łódź


 
Nr
Start
Nazwisko i Imię
Zawodnika
B I E G I P
K
T
F
I
N
A
Ł
M
C
E
C
Z
A
S
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łotwa 3   7     9     14  
1 Matjuszonok Ernest 3   3     2     3   14 2 2 63,60
2 Sprogis Rudolfs 0   1     w     2'     64,40
Polska 3     8     13     17       64,59
3 Orwat Tomasz 1'     2'     3     3 17 2' 1 64,50
4 Pióro Piotr 2     3     2'     1 3 64,41
Polska   2   4   8   11           64,09
5 Rydlewski Aleks   2   2   3   2     11 d 3 65,53
6 Nizgorski Filip   0   cz   1   1'       65,62
Niemcy   3     6   7   8         64,69
7 Liebmann Celine   3     3   1   1   8   5 65,90
8 Weber Sindy   -     -   -   -     Tor A
Polska     2   5     8   10       Tor B
9 Kiełbasa Kamil     2   2     3   2 10   4 Tor C
10 Borczuch Eryk     0   1     0   cz   Tor D
 

Sędzia

 Piotr Stefankiewicz
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start      D - Defekt      U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     
 
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu    CZ - Przekroczenie Czasu 2      F - Falstart (nierówny start)    
2x
; dwa koła poza wew. linią toru     P - Powtórka Biegu      SS - Świeca Start

III runda NICE Cup
25 lipca 2019 - Grudziądz


    
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Kraj B          I          E          G          I PKT F
I
N
A
Ł
C
Z
A
S
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Nielsen Mathias 3    3     3       3  3    18 3 70,00
2 Jorgensen Kenneth w     2     2       2   t     7 1 71,05
3 Matjuszonok Ernest 2        3     w    2    2 11 2 74,33
4 Ansviesulis Ricard 1         1     3     1     1 7 70,77
5 Rozaliuk Andriej   1    w  0     d       0 1 74,58
6 Łyszczek Maksym d w d   -   - 1 71,17
7 Orwat Tomasz   3  0      3      3   w  9 - 69,91
8 Rydlewski Aleks   2   1       1       0   1   5 71,43
9 Meijer Mika     2  3       2   1     2   10 71,85
10 Marek Roman     u   2       1   u     -   3 73,69
11 Liebmann Celine     3    2   2   3    2     12 70,79
12 Weber Sindy     1     d   0   w     t     1 71,07
13R McGuinness Brayden Rezerwa
toru
                 d       3 3 6 71,35
14R brak zawodnika                               - 72,25

sędzia: Grzegorz Woźniak

71,69
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie    
SU-
Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
71,90

IV runda NICE Cup
26 lipca 2019 - Gdańsk


    
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Kraj B          I          E          G          I PKT F
I
N
A
Ł
C
Z
A
S
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Nielsen Mathias 3    3     3       3  2    14 3 70,03
2 Jorgensen Kenneth cz     2     1       2   1     6 1 71,38
3 Matjuszonok Ernest 2        3     2    2    3 12 u2 69,94
4 Ansviesulis Ricard 1         1     1     3     2 8 70,85
5 Rozaliuk Andriej   3    2  2     2       1 10 71,16
6 Łyszczek Maksym cz 1 d4   0   cz 1 69,72
7 Uszaruk Maciej   cz  1      1      1   2  5 70,50
8 Rydlewski Aleks   u1   -       -       -   -   0 71,84
9 Meijer Mika     2  3       3   1     3   12 70,20
10 Marek Roman     0   d3       0   cz     cz   0 70,22
11 McGuinness Brayden     3    2   3   3    3     13 2 70,47
12 Weber Sindy     1     u   2   1     0     3 70,38
13R   Rezerwa
toru
                             - 70,44
14R                                 - 71,69

sędzia: Rafał Kobak

71,29
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie    
SU-
Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
71,10

V runda NICE Cup
29 września 2019 - Rybnik


    
Nr
Start
Nazwisko i Imię
Zawodnika
B I E G I P
K
T
F
I
N
A
Ł
M
C
E
C
Z
A
S

70,10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łotwa 3   7     9     14  
1 Matjuszonok Ernest 3   3     3     2'   17 3 1 70,08
2 Gusts Francis 2'   1     0     3   2 69,83
Polska I 3     8     13     17       70,90
3 Curzytek Bartosz 1     d     1'     1 11   3 71,67
4 Pióro Piotr 0     3     2     3 1 70,98
Czechy | Ukraina   2   4   8   11           70,00
5 Rozaliuk Andriej   2   2   2   2     12 0 2 72,04
6 Kvech Vaclav   1   1   1'   1       70,11
Niemcy   3     6   7   8         71,22
7 Liebmann Celine   3     3   3   1   10   4 --,--
8 Weber Sindy   0     d   0   0     Tor A
Polska II     2   5     8   10       Tor B
9 Wypior Błażej     2   1     u   0 10   5 Tor C
10 Grygolec Aleksander     0   2     3   2   Tor D
 

Sędzia

 Paweł Palka
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start      D - Defekt      U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     
 
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu    CZ - Przekroczenie Czasu 2      F - Falstart (nierówny start)    
2x
; dwa koła poza wew. linią toru     P - Powtórka Biegu      SS - Świeca Start
Turniej w kategorii 250cc:
1. Mateusz Jabłoński - 12 (3,3,3,3)
2. Patryk Nater - 6 (2,2,1,1)
3. Lech Chlebowski - 5 (1,0,2,2)
4. Piotr Świercz - 1 (d,1,0,0)
Bieg po biegu:
1. (72,74) Jabłoński, Nater, Chlebowski, Świercz (d/st)
2. (72,24) Jabłoński, Nater, Świercz, Chlebowski
3. (72,77) Jabłoński, Chlebowski, Nater, Świercz
4. (72,04) Jabłoński, Chlebowski, Nater, Świercz

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt