KWIATKOWSKI Mateusz


Urodzony 5 sierpnia 1993 roku.

Wychowanek toruńskiego klubu. Żużlową licencję uzyskał w Toruniu, dnia 05 lipca 2011 roku.
Jak to zwykle bywa po zdaniu licencji nie dane było młodemu zawodnikowi, stanąć pod taśmą w meczu ligowym w barwach Apatora w sezonie AD 2011 i swoje umiejętności rozwijał tylko na treningach.

Kolejny rok w wykonaniu młodego zawodnika to ponownie tylko i wyłącznie treningi oraz starty w drugorzędnych rozgrywkach młodzieżowych. Dodatkowo Mateusz musiał bardzo się starać i czynić szybkie postępy, bowiem kadra juniorska po w połowie sezonu liczyła ponad dziesięciu jeźdźców.
Z końcem sezonu pojawiła się jednak szansa dla zawodnika na regularne starty w rezerwowej drużynie Unibaxu Toruń, która miała wystartować w sezonie 2013 w drugoligowej rywalizacji. Niestety projekt ten został przesunięty w czasie i zawodnik ścigał się jedynie na treningach. W kolejnych latach zawodnik czynił co prawda próby znalezienia dla siebie miejsca w żużlowej rodzinie, ale niestety próby te okazały się jednak mało skutecznie i po sezonie 2013 zawodnik zniknął z żużlowych torów, nie dostępując zaszczytu przywdziania ligowego plastrony z Aniołem.

Osiągnięcia
-
brak

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt