toruńscy wychowankowie w ligach zagranicznych


     
 

stan po sezonie 2016

 






BAJERSKI Tomasz
  Brovst
(1994, chyba też w 2001
2003-2004)
Fjelsted
(1996)
Holsted
(2000)
Holstebro
(2007-2008)
Piraterna Vastervik
(2000)
Piraterna Motala
(2002-2004)
Luxo Stars Malilla
(2005)
Kings Lynn Stars
(2001)
Oxford
(2005)
Peterborough Panthers
(2006)
Wostok Władywostok
(1999-2001)
Primorje Primorskij Kraj
(2005)
Saławat Saławat
(2006)
MC Post Liepzig
(1998)
MSC Olching
(2002-2004)
AK Slany
(2006)
GREPL PDK Mseno
(2008)
Speedway Miszkolc
(2004)
BARON Piotr
  Slangerup
(1999)
           
CHRZANOWSKI Tomek
Brovst
(2001)
FSK Fjelsted
(2010)
Outrup
(2013)
Vastervik
(2004-2008, 2010)
Piraterna Motala
(2009)
Dackarna Malilla
(2011)
Poole Pirates
(2002)
Swindons Robins
(2006-2007, 2011)
Belle Vue Aces
(2009)
Lukoil Oktiabrskij
(2006, 2011)
Huragan Równe
(2007)
Szachtar Czerwonograd
(2008)
Wostok Władywostok
(2014)
MC Gustrow
(2010)
AK Slany
(2001, 2005, 2011)

Olymp Praga
(2014)

MPA System Bikak Miskolc
(2012)
DERDZIŃSKI Sławomir
        Wostok Władywostok
(1995)
     
JAGUŚ Wiesław
  Slagerup
(----)
Fredericia
(2005)
Ornarna Mariestad
(2002)
VMS Elit Vetlanda
(2003-2004)
Smederna Eskilstuna
(2006-2008)
Piraterna Motala
(2009)
Rospiggarna Hallstavik
(2010)
  Lukoil Oktiabrskij
(2006)
Wostok Władywostok
(2008)
  AK Slany
(2005)
 
KOŚCIECHA Robert
Kronjylland
(2004)
Brovst
(2005-2009)
Piraterna Motala
(2000-2002, 2006-2011)
Rospiggarna Hallstavik
(2004, 2005)
Valsarna Hagfors
(2014)
  Władywostok
(2001)
Wostok Władywostok
(2006)
MSC Diedenbergen
(2008)
MC Gustrow
(2009-2010)
AK Slany
(2007, 2009, 2011-2014)
 
KOWALIK Mirosław
  startował
(proszę o weryfikację)
Masarna Avesta
(1997-2001)
Indianerna Kumla
(2002-2004)
Ipswich Witches
(1992)
       
KRZYŻANIAK Jacek
  Holstebro
(1999)
Masarna Avesta
(1994-1996)
Kaparna Goteborg
(1998-2000, 2002,2006)
  Mega Lada Togliatti
(1997)
Lukoil Oktiabrskij
(2001, 2007)
Niewtiemasz Salawat
(2005)
Saławat Saławat
(2006)
    Speedway Miszkolc
(2004)
LAMPKOWSKI Mateusz
          MC Gustrow
(2009)
Brokstedt
(2010)
   

MIEDZIŃSKI Adrian

Slangerup
(2004-2006)
HoSK Holstebro
(2008)
BSC Brovst
(2009-2010)
Fjelsted
(2013-2014)
Indianerna Kumla
(2005, 2008, 2017-2018)
Rospiggarna Hallstavik
(2006-2007)
Vargarna Norrkoping
(2009-2011, 2013-2014)
Hammarby Sztokholm
(2012)
Piraterna Motala
(2015)
Masarna Avesta
(2016)
Eastbourne Eagles
(2004)
Swindons Robins
(2006)
Poole Pirates
(2012)
Turbina Bałakowo
(2007)
Saławat Saławat
(2008)
Wostok Władywostok
(2011)
S.C. Neuenknick
(2008)
ST Berlin Wolfslake
(2009)
Brokstedt
(2010, 2016)
AK Slany
(2007, 2011-2013, 2016)
 
OLKIEWICZ Adam
      Halifax
(1976)
       
PRZEDPEŁSKI Paweł
Ejsberg
(2012)
Holsted
(2013)
Smederna Eskilstuna
(2014-2017)
Dackarna Malilla
(2018)
Leicester Lions
(2017)
       
PULCZYŃSKI Kamil
Esbjerg
(2015)
           
PULCZYŃSKI Emil
  Smederna Eskilstuna
(2011)
    MSC Diedenbergen
(2012)
Wolfe Wittstok
(2013)
   
PUSZAKOWSKI Mariusz
Brovst
(2005-2006)
Holsted
(2007, 2010)
Piraterna Motala
(2005)
Smederna Eskilstuna
(2007)
Griparna Nykoping
(2008)
Ipswich Witches
(2005)
Arena-Essex Hammers
(2006)
Wostok Władywostok
(2006, 2008)
MC Nordstern Stralsund
(2004)
AK Slany
(2005-2008)
 
SAWINA Robert
  Brovst
(2004-2005)
Smederna Eskilstuna
(2001-2004, 2006)
Rospiggarna Hallstavik
(2005)
         
ZĄBIK Jan
      Sheffield
(1980)
       
ZĄBIK Karol
  Brovst
(2004-2009)
Rospiggarna Hallstavik
(2006)
Elit Vetlanda
(2008-2009)
Peterborough Panthers
(2008-2009)
Poole Pirates
(2008)
  MC Gustrow
(2005)
ST Berlin Wolfslake
(2008)
AK Slany
(2005, 2008)
 
   






strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt