indywidualne mistrzostwa świata - grand prix 2021


16 lipca 2021 - Praga (GP Czech)
     
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
63,934
01 02p 03 04 05 06p 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Łaguta Artiom 3       1       3       0       3       10   1   12 5 64,930
2 Doyle Jason 2         T       2       0       1     5       5 12 64,182
3 Vaculik Martin 0           0       3       3       2   8       8 9 63,989
4 Zagar Matej 1             2       1       3       0 7       6 11 62,773
5 Bertzon Oliver   2     0         d4         0         1 3       2 15 63,810
6 Kvech Jan   u2|1       2     1             0     0   4       4 13 64,326
7 Lindgren Fredrik   su|w         2         3 3         2     10 2   T 14 4 64,415
8 Fricke Max   3           1     1     2     2       9   0   9 8 63,592
9 Sajfutdinow Emil     2   3           2         2   3     12 3   2 18 2 63,650
10 Kasprzak Krzysztof     1     u3|w           0     1   0       2       1 16 64,401
11 Thomsen Anders     0       1   0         1           2 4       3 14 64,483
12 Janowski Maciej     3         0   3     2           3   11   3 3 20 1 64,507
13 Zmarzlik Bartosz       1 2             2   3         1   9 1     11 6 64,613
14 Woffinden Tai       2   3         0   1             3 9   2 1 16 3 64,759
15 Madsen Leon       3     3     1           1 1       9 0     10 7 64,856
16 Lambert Robert       0       3 2           2     0     7       7 10 64,886
17 Klima Daniel           1                             1       0 17 65,244
18 Chlupac Petr                                         -       0 18 64,922

Sędzia

Jesper Stenntoft

64,992
64,972
64,882
64,680

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

17 lipca 2021 - Praga (GP Czech) przełożony 18 lipca 2021


  
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
1
01p 02 03 04 05p 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Lambert Robert 2       u|0       d4     Zawody przerwane na skutek opadu deszczu,
przełożone na 18.08.2021 na godzinę 13.00

Wyniki przełożonego turnieju poniżej
63,563
2 Lindgren Fredrik 3         2       2   63,905
3 Vaculik Martin u3|1           0       2 64,791
4 Thomsen Anders SU|u4|W             d4       64,793
5 Fricke Max   2     2         1   64,462
6 Kvech Jan   0       0     1     65,482
7 Łaguta Artiom   1         3         8
8 Madsen Leon   3           3     3 66,398
9 Bertzon Oliver     0   u|1           u4 64,886
10 Janowski Maciej     3     1           11
11 Kasprzak Krzysztof     1       1   2      
12 Zmarzlik Bartosz     2         2   3    
13 Sajfutdinow Emil       3 3              
14 Woffinden Tai       2   3         1  
15 Zagar Matej       1     2     d4    
16 Doyle Jason       0       1 3      
17 Chlupac Petr                        
18 Klima Daniel                        

Sędzia

   

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda
     
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
63,010
01p 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Lambert Robert 1       1       1       0       0       3       2 15 62,540
2 Lindgren Fredrik 2         0       2       2       2     8   2 1 15 3 62,730
3 Vaculik Martin 3           !0       2       3       2   10   0   10 7 63,582
4 Thomsen Anders u|d4             2       3       3       uss 8 0     9 8 63,247
5 Fricke Max   1     2         1         0         2 6       6 11 62,459
6 Kvech Jan   0       1     2             0     0   3       3 14 62,032
7 Łaguta Artiom   3         3         1 3         3     13 2   3 20 1 62,911
8 Madsen Leon   2           T     3     1     1       7       7 10 63,710
9 Bertzon Oliver     0   0           0         2   0     2       1 16 62,555
10 Janowski Maciej     3     3           0     1   3       10 3   2 18 2 62,737
11 Kasprzak Krzysztof     1       2   0         0           1 4       4 13 63,433
12 Zmarzlik Bartosz     2         3   3     2           3   13   1   12 5 63,579
13 Sajfutdinow Emil       2 3             2   3         1   11   3 0 14 4 63,208
14 Woffinden Tai       0   2         1   1             3 7       8 9 63,362
15 Zagar Matej       1     1     0           1 2       4       5 12 63,967
16 Doyle Jason       3       1 3           2     1     10 1     11 6 64,709
17 Chlupac Petr               0                         0       - 17 63,253
18 Klima Daniel                                         -       - 18 64,081

Sędzia

Jesper Stenntoft

--20--
63,930
64,064
64,430

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

30 lipca 2021 - Wrocław (GP Polski)


  
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
63,013
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10p 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21pp 22 23
1 Madsen Leon 3       3       3       2       3       14 su|w|!     11 6 63,077
2 Woffinden Tai 2         0       u|1       1       1     5       6 11 62,845
3 Doyle Jason 1           1       2       1       0   5       5 12 62,736
4 Kasprzak Krzysztof t             0       0       d       0 0       1 16 62,771
5 Bertzon Oliver   0     0         0         0         1 1       2 15 62,827
6 Lambert Robert   3       3     1             3     1   11 t     9 8 62,889
7 Thomsen Anders   1         2         1 0         3     7       8 9 63,633
8 Zagar Matej   2           1     1     0     0       4       4 13 63,340
9 Czugunow Gleb     1   2           0         1   0     4       3 14 64,067
10 Janowski Maciej     2     1           2     3   1       9 3   2 18 2 63,578
11 Łaguta Artiom     3       3   2         2           3 13   3 1 16 3 62,556
12 Vaculik Martin     0         3   3     1           3   10   0   10 7 63,642
13 Sajfutdinow Emil       1 1             3   3         2   10 u|2   u|w 14 4 63,719
14 Zmarzlik Bartosz       3   2         3   3             2 13   2 3 20 1 63,507
15 Lindgren Fredrik       2     0     2           2 2       8   1   12 5 63,418
16 Fricke Max       0       2 0           2     2     6       7 10 63,680
17 Musielak Tobiasz 0                                       0       0 17 63,950
18 Kowalski Bartłomiej                                         -       - 18 64,047

Sędzia

Craig Ackroyd

63,656
--,--
63,634
64,186

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

31 lipca 2021 - Wrocław (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
64,071
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Woffinden Tai 3       !3       3       2       3       14 2   0 14 4 64,482
2 Lindgren Fredrik 0         3       2       1       1     7       8 9 63,950
3 Fricke Max 1           0       3       1       2   7   1   11 6 64,094
4 Zmarzlik Bartosz 2             2       2       3       3 12   3 3 20 1 64,882
5 Vaculik Martin   3     1         0         0         1 5       6 11 64,359
6 Kasprzak Krzysztof   0       0     0             1     0   1       1 16 64,072
7 Sajfutdinow Emil   1         3         0 3         0     7 1     12 5 63,505
8 Doyle Jason   !2           1     2     2     !w       7       7 10 64,346
9 Czugunow Gleb     !1   0           1         w   3     5       5 12 63,914
10 Łaguta Artiom     3     2           3     3   2       13   2 2 18 2 64,691
11 Madsen Leon     2       2   2         3           2 11 3   1 16 3 63,356
12 Thomsen Anders     0         0   1     0           3   4       4 13 63,704
13 Zagar Matej       0 2             1   0         1   4       2 15 63,811
14 Bertzon Oliver       2   1         0   1             0 4       3 14 63,594
15 Janowski Maciej       3     1     3           2 1       10   0   10 7 63,428
16 Lambert Robert       1       3 1           2     2     9 0     9 8 63,927
17 Musielak Tobiasz                                 t       0       0 18 64,408
18 Kowalski Bartłomiej                                 0       0       0 17 64,247

Sędzia

Craig Ackroyd

64,190
64,772
63,931
63,736

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

06 sierpnia 2021 - Lublin (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
67,853
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Janowski Maciej 1       1       0       2       1       5       4 13 68,249
2 Sajfutdinow Emil 0         1       2       3       1     7   0   9 8 68,072
3 Woffinden Tai 3           1       2       1       2   9 1     11 6 68,276
4 Lindgren Fredrik 2             3       3       0       3 11 2   1 16 3 67,881
5 Fricke Max   1     3         1         2         0 7       8 9 67,186
6 Zmarzlik Bartosz   3       3     2             1     3   12 3   3 16 1 68,173
7 Berntzon Oliver   0         0         0 1         0     1       1 16 67,985
8 Vaculik Martin   2           0     0     0     3       5       5 12 67,532
9 Lambert Robert     cz   0           1         2   3     6       6 11 68,446
10 Madsen Leon     2     0           2     3   2       9 0     10 7 67,272
11 Kubera Dominik     3       2   3         2           2 12   2 2 18 2 67,275
12 Thomsen Anders     1         2   0     0           0   3       2 15 66,929
13 Zagar Matej       2 2             1   1         1   7       7 10 67,510
14 Łaguta Artiom       3   2         3   3             1 12   3 0 14 4 68,288
15 Doyle Jason       1     3     3           3 0       10   1   12 5 67,548
16 Kasprzak Krzysztof       0       1 1           0     2     4       3 14 68,519
17 Lampart Wiktor     0                                   0       0 17 67,519
18 Świdnicki Mateusz                                         -       - 18 67,260

Sędzia

Krister Gardell

67,312
66,884
66,703
67,193

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

07 sierpnia 2021 - Lublin (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
67,895
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12pppp 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Kasprzak Krzysztof 0       2       1       0       2       5       4 13 67,277
2 Sajfutdinow Emil 2         2       2       2       1     9 1     12 5 66,833
3 Thomsen Anders 1           2       1       2       2   8 0     9 8 66,580
4 Lindgren Fredrik 3             2       2       w       3 10   2 0 14 4 66,976
5 Lambert Robert   2     1         1         3         0 7       8 9 67,405
6 Janowski Maciej   1       1     0             2     0   4       2 15 67,280
7 Doyle Jason   0         0         u|u|1 2         3     6       7 10 67,222
8 Zmarzlik Bartosz   3           3     2     3     3       14 4   2 18 2 68,192
9 Bertntzon Oliver     0   0           0         1   2     3       1 16 67,350
10 Vaculik Martin     2     3           u|K     -   -       5       6 11 67,425
11 Zagar Matej     1       1   2         0           1 5       3 14 67,043
12 Kubera Dominik     3         0   3     3           1   10   2 1 16 3 68,227
13 Łaguta Artiom       3 3             3   1         3   13   3 3 20 1 67,144
14 Fricke Max       1   0         3   1             2 7   1   11 6 67,469
15 Woffinden Tai       2     3     0           3 1       9 0     10 7 --16--
16 Madsen Leon       0       1 3           1     0     5       5 12 68,268
17 Lampart Wiktor                       T     0           0       0 18 68,043
18 Świdnicki Mateusz                       u|u|0         0       0       0 17 67,158

Sędzia

Krister Gardell

67,534
66,997
66,914
66,708

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 

14 sierpnia 2021 - Malilla (GP Szwecji)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
57,343
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Berntzon Oliver 1       2       1       0       1       5       5 12 57,765
2 Kubera Dominik 3         0       2       0       2     7 0     10 7 58,456
3 Asgren Pontus 2           1       1       t       0   4       1 15 57,939
4 Madsen Leon d4             0       0       1       3 4       3 14 57,492
5 Woffinden Tai   3     1         1         2         0 7       8 9 57,761
6 Kasprzak Krzysztof   0       1     0             2     1   4       2 15 57,142
7 Łaguta Artiom   2         3         3 3         3     14 2   2 18 2 58,175
8 Janowski Maciej   1           1     2     2     3       9   1   11 6 59,159
9 Zagar Matej     0   d4           0         3   1     4       4 13 58,301
10 Lindgren Fredrik     3     3           2     3   2       13   2 1 16 3 58,289
11 Doyle Jason     2       2   3         3           2 12   3 t 14 4 58,138
12 Fricke Max     1         3   0     1           2   7       7 10 58,984
13 Zmarzlik Bartosz       0 3             1   1         3   8 3   3 20 1 59,091
14 Sajfutdinow Emil       1   2         3   2             1 9 1     12 5 58,812
15 Lambert Robert       2     0     3           d4 0       5       6 11 59,526
16 Thomsen Anders       3       2 2           0     0     7   0   9 8 59,014
17 Nilsson Kim                             1           1       0 17 59,232
18 Anderson Joel                                         -       - 18 59,147

Sędzia

Artur Kuśmierz

59,417
58,790
59,709
59,312

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 

28 sierpnia 2021 - Togliatti (GP Rosji)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
66,484
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Kasprzak Krzysztof 1!       0       t       1       1       3       2 15 65,562
2 Thomsen Anders 2         2       2       1       3     10   2 1 16 3 65,026
3 Berntzon Oliver 0           1       1       1       0   3       3 14 66,166
4 Fricke Max 3             2       1       2       0 8   1   11 6 65,003
5 Lindgren Fredrik   0     2         3         3         1 9 1     12 5 65,308
6 Janowski Maciej   1       u|w     2             3     2   8       8 9 65,617
7 Sajfutdinow Emil   3         0         2 2         1     8 3   0 14 4 65,402
8 Woffinden Tai   2           3     3     3     2       13   u4   9 8 65,787
9 Lambert Robert     0   1           0         1   0     2       1 16 65,569
10 Łaguta Artiom     3     3           3     2   3       14 2   3 20 1 65,353
11 Zmarzlik Bartosz     1       3   3         2           3 12   3 2 18 2 64,964
12 Madsen Leon     2         1   1     3           3   10 0     10 7 66,422
13 Doyle Jason       3 3             u4   0         1   7       7 10 65,933
14 Łoktajew Aleksandr       1   1!         2   0             2 6       6 11 66,030
15 Zagar Matej       2     2     0           0 0       4       5 12 67,028
16 Tarasienko Wadim       u4       0! 1           0     2     3       4 13 66,302
17 Gafurow Renat                 0                       0       0 17 66,642
18 Sajdulin Jevgienij                                         -       - 18 66,403

Sędzia

Aleksander Latosinski

66,275
66,031
66,067
65,600

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 

11 wrześmia 2021 - Volens (GP Danii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
58,209
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10p 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Michelsen Mikkel !3       3       0       2       3       11   su|u3|w   9 8 58,239
2 Thomsen Anders 0         1       1       1       2     5       3 14 58,305
3 Woffinden Tai 2           1       2       3       2   10   2 0 14 4 58,779
4 Fricke Max 1             1       2       3       0 7       7 10 59,160
5 Sajfutdinow Emil   2     1         u3|3         2         3 11 2   1 16 3 59,098
6 Zagar Matej   1       !0     3             0     1   5       5 12 58,617
7 Kasprzak Krzysztof   0         0         d4 0         1     1       1 16 57,663
8 Łaguta Artiom   3           3     3     2     1       12   3 3 20 1 58,845
9 Lindgren Fredrik     1   2           1         1   3     8   u4|1   11 6 57,963
10 Lambert Robert     2     2           3     1   2       10 1     12 5 58,366
11 Vaculik Martin     0       3   2         d4           2 7       8 9 58,928
12 Zmarzlik Bartosz     3         2   2     3           3   13 3   2 18 2 58,936
13 Janowski Maciej       1 0             1   3         0   5       4 13 59,096
14 Madsen Leon       3   3         0   1             1 8 0     10 7 59,061
15 Doyle Jason       2     2     su|w           2 0       6       6 11 59,395
16 Bertzon Oliver       0       !0 1           0     0     1       2 15 59,163
17 Hansen Mads                                         -       - - 58,872
18 Jakobsen Frederik                                         -       - - 58,924

Sędzia

Craig Ackroyd

59,451
58,939
--,--
59,012

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 

01 październik 2021 - Toruń (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
58,279
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16p 17 18 19 20 21 22 23
1 Lambert Robert 3       2       T       1       2       8   1   11 6 57,992
2 Zagar Matej 2         0       1       d4       0     3       2 15 58,175
3 Janowski Maciej 1           2       3       0       !3   9 0   2 18 2 58,335
4 Vaculik Martin 0             1       K       K       K 1       1 16 59,141
5 Łaguta Artiom   3     1         3         2         3 12   3 3 20 1 58,539
6 Fricke Max   2       2     3             2     2   11 1     9 8 58,388
7 Berntzon Oliver   0         u|1         2 0         3     6       8 9 58,609
8 Madsen Leon   1           2     2     3     3       11   2 0 14 4 59,398
9 Lindgren Fredrik     1   0           1         su|w   1     3       3 14 59,08
10 Woffinden Tai     3     3           3     3   0       12 3   1 16 3 58,207
11 Doyle Jason     0       !su|w   1         1           2 4       4 13 58,336
12 Zmarzlik Bartosz     2         3   2     3           1   11 1     12 5 58,39
13 Przedpełski Paweł       0 3             1   2         0   6       7 10 58,05
14 Kasprzak Krzysztof       2   1         0   2             1 6       6 11 58,87
15 Sajfutdinow Emil       3     !3     1           3 1       11   0   10 7 58,53
16 Thomsen Anders       1       w 2           1     2     6       5 12 57,38
17 Lewandowski Krzysztof                 0             T       0 0       0 17 58,73
18 Żupiński Karol                       0       u|u3         0       0 18 57,11

Sędzia

Jesper Stenntoft

58,25
59,986
57,683
57,453

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 

02 październik 2021 - Toruń (GP Polski)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik turniej główny P
K
T
finały P
K
T
M
C
E
CZAS
58,680
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13p 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Łaguta Artiom 2       1       0       3       3       9 3   0 14 4 58,110
2 Sajfutdinow Emil 3         3       2       3       1     12   2 2 18 2 57,977
3 Kasprzak Krzysztof 1           1       0       0       2   4       3 14 58,038
4 Thomsen Anders 0             1       1       2       1 5       5 12 57,702
5 Woffinden Tai   2     0         3         2         2 9 0     10 7 58,076
6 Lindsey Jaimon   0       0     1             0     0   1       1 16 67,810
7 Lambert Robert   3         2         3 2         0     10   1   11 6 57,552
8 Lindgren Fredrik   1           d     2     2     2       7       7 10 58,016
9 Janowski Maciej     !1   3           3         3   2     12   3 1 16 3 57,790
10 Berntzon Oliver     2     1           0     1   0       4       4 13 57,350
11 Madsen Leon     !3       3   3         1           0 10 1     12 5 57,587
12 Przedpełski Paweł     0         3   1     u|0           1   5       6 11 58,080
13 Fricke Max       0 2             2   0         3   7       8 9 57,796
14 Doyle Jason       2   2         1   1             3 9   0   9 8 57,763
15 Zagar Matej       1     0     0           1 1       3       2 15 57,989
16 Zmarzlik Bartosz       3       2 2           3     3     13 2   3 20 1 58,029
17 Lewandowski Krzysztof                                         -       - - 58,160
18 Żupiński Karol                                         -       - - 58,256

Sędzia

Jesper Stenntoft

58,476
57,957
58,60
57,50

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu     ! - ostrzeżenie

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda 


Klasyfikacja końcowa GP 2021


      
    
Miejsce Zawodnik Kraj
Praga
16.
07

Praga
17.07

Wrocław
30.07

Wrocław
31.07

Lublin
06.08

Lubin
07.08

Malila
14.08

T
ogliatti
28.08

Vojens
11.09

Toruń
01.10

Toruń
02.10
1 Łaguta Artiom (222) Rosja 12 20 16 18 14 20 18 20 20 20 14 192
2 Zmarzlik Bartosz (95) Polska 11 12 20 20 20 18 20 18 18 12 20 189
3 Sajfutdinow Emil (89) Rosja 18 14 14 12 9 12 12 14 16 10 18 149
4 Lindgren Fredrik (66) Szwecja 14 16 12 8 16 14 16 12 11 3 7 129
5 Janowski Maciej (71) Polska 20 18 18 10 4 2 11 8 4 18 16 129
6 Woffinden Tai (108) Anglia 16 8 6 14 11 10 8 9 14 16 10 122
7 Madsen Leon (30) Dania 10 7 11 16 10 5 3 10 10 14 12 108
8 Fricke Max (46) Australia 9 6 7 11 8 11 7 11 7 9 8 94
9 Doyle Jason (69) Australia 5 11 5 7 12 7 14 7 6 4 9 87
10 Lambert Robert (505) Anglia 7 2 9 9 6 8 6 1 12 11 11 82
11 Thomsen Anders (105) Dania 3 9 8 4 2 9 9 16 3 5 5 73
12 Vaculik Martin (54) Słowacja 8 10 10 6 5 6 - K - - K - 8 1 - K - 54
13 Zagar Matej (55) Słowenia 6 5 4 2 7 3 4 5 5 2 2 45
14 Kubera Dominik Polska - - - - DK (18) DK (16) RZ (10) - - - - 44
15 Bertzon Oliver (93) Szwecja 2 1 2 3 1 1 5 3 2 8 4 32
16 Kasprzak Krzysztof (187) Polska 1 4 1 1 3 4 2 2 1 6 3 28
17 Przedpełski Paweł Polska - - - - - - - - - DK (7) DK (6) 13
18 Michelsen Mikkel Dania - - - - - - - - DK (9) - - 9
19 Czugunow Gleb Polska - - DK (3) DK (5) - - - - - - - 8
20 Kvech Jan Czechy DK (4) DK (3) - - - - - - - - - 7
21 Łoktajew Aleksander Łotwa - - - - - - - RZ (6) - - - 6
22 Tarasienko Wadim Rosja - - - - - - - DK (4) - - - 4
23 Aspgren Pontus Szwecja - - - - - - DK (1) - - - - 1
24 Lindsey Jaimon Australia - - - - - - - - - - RZ (1) 1
25 Klima Daniel Czechy RT (0) RT (-) - - - - - - - - - 0
26 Chlupac Petr Czechy RT (-) RT (0) - - - - - - - - - 0
27 Musielak Tobiasz Polska - - RT (0) RT (-) - - - - - - - 0
28 Kowalski Bartłomiej Polska - - RT (-) RT (0) - - - - - - - 0
29 Lampart Wiktor Polska - - - - RT (0) RT (0) - - - - - 0
30 Świdnicki Mateusz Polska - - - - RT (-) RT (0) - - - - - 0
31 Nilson Kim Szwecja - - - - - - RT (0) - - - - 0
32 Gafurow Renat Rosja - - - - - - - RT (0) - - - 0
33 Lewandowski Krzysztof Polska - - - - - - - - - RT (0) RT (-) 0
34 Żupiński Karol Polska - - - - - - - - - RT (0) RT (-) 0
35 Andersson Joel Szwecja - - - - - - RT (-) - - - - -
36 Sajdulin Jewgienij Rosja - - - - - - - RT (-) - - - -
37 Hansen Mads Dania - - - - - - - - RT (-) - - -
38 Jakobsen Fredrik Dania - - - - - - - - RT (-) - - -

(DK) - zawodnik startujący z "dziką" kartą
(RZ) - zawodnik zastępujący zawodnika, który zrezygnował ze startu w danym turnieju lub uległ kontuzji
(RT) - rezerwa toru
(K) - zawodnik kontuzjowany

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt