indywidualne mistrzostwa świata - grand prix 2011



30 kwietnia 2011 - Leszno (GP Europy)
 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
61,65
01 02 03p 04 05 06p 07 08 09 10 11 12 13p 14 15 16 17 18 19 20p 21 22p 23
8 Holder Chris 2      1      2      2      2       9       9 9 61,50
1 Gollob Tomasz 3         u2/w       3       2       3     11   3 4 18 2 60,91
11 Lindgren Fredrik 1           3       2       2       3   11   u3/w   11 6 61,45
6 Harris Chris 0             1       3       1       2 7       7 11 61,03
15 Kołodziej Janusz   3     0         2         3         u2/w 8       8 10 61,44
10 Pedersen Nicki   1       2     3             2     1   9   2 6 17 1 61,09
9 Jonsson Andreas   0         2         1 1         1     5       5 13 61,91
4 Holta Rune   2           2     1     1     3       9 0     9 8 61,65
5 Hancock Greg     2   3           3         3   2     13 1     14 5 61,85
12 Sajfutdinow Emil     3     3           2     1   1       10 2   2 14 3 61,88
2 Hampel Jarosław     u/1       1   1         3           3 9 3   0 12 4 62,49
7 Bjerre Kenneth     su/w         3   1     3           2   9   1   10 7 62,51
3 Crump Jason       3 2             0   0         0   5       5 12 61,87
16 Baliński Damian       2   F/1         0   u/w             1 4       4 14 62,42
14 Lindbaeck Antonio       1     0     0           0 0       1       1 15 62,43
13 Laguta Artiom       0       0 0           0     0     0       0 16 62,55
R1 Dudek Patryk                                         -       - - 62,23
R2 Janowski Maciej                                         -       - - 63,16

Sędzia

Craig Akroyd

63,27
62,78
62,58
62,60

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

14 maja 2011 - Goeteborg (GP Szwecji)


Zawody przerwane z powodu opadów deszczu. Zaliczono wyniki po czwartej serii startów
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
71,40
01 02 03 04 05p 06 07 08 09 10p 11 12p 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
7 Bjerre Kenneth 2      u/u      d2/0      cz      -       2       - 14 72,00
12 Sajfutdinow Emil 1         1       3       3       -     8       - 5 71,50
9 Jonsson Andreas 0           2       1       3       -   6       - 8 72,70
14 Lindbaeck Antonio 3             3       3       u       - 9       - 3 71,90
3 Crump Jason   3     3         u3/w         k         - 6       - 7 7240
15 Kołodziej Janusz   2       2     3             2     -   9       - 4 73,00
1 Gollob Tomasz   1         0         2 3         -     6       - 9 72,20
4 Holta Rune   0           1     0     0     -       1       - 15 74,00
5 Hancock Greg     3   2           2         3   -     10       - 2 72,40
10 Pedersen Nicki     2     0           d4     2   -       4       - 12 72,50
16 Jonasson H. Thomas     1       3   2         2           - 8       - 6 72,70
13 Laguta Artem     2x         0   1     0           -   1       - 16 73,70
11 Lindgren Fredrik       3 1             u/1   1         -   6       - 10 73,90
8 Holder Chris       2   3         3   2             - 10       - 1 74,70
2 Hampel Jarosław       1     1     2           1 -       5       - 11 74,50
6 Harris Chris       0       2 1           1     -     4       - 13  
R1 Gustafsson Simon                         1               1       - 17  
R2 Andersson Dennis                             0           0       - 18  

Sędzia

Wojciech Grodzki

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

28 maja 2011 - Praga (GP czech)


   
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
66,03
01 02 03 04 05 06 07 08p 09 10 11p 12 13 14 15 16p 17 18 19 20 21 22p 23p
9 Jonsson Andreas 2      2      1      1      2       8       9 9 65,44
8 Holder Chris 3         3       1       0       2     9   u2/w   9 5 65,23
4 Holta Rune 0           0       1       3       3   7       7 10 65,03
14 Lindbaeck Antonio 1             1       1       u/2       1 6       6 12 65,09
13 Laguta Artem   1     0         0         1         0 2       2 15 65,66
15 Kołodziej Janusz   0       0     0             1     0   1       1 16 65,34
7 Bjerre Kenneth   2         1         2 3         1     9 0     9 7 65,49
1 Gollob Tomasz   3           3     3     2     1       12   3 2 17 3 67,03
10 Pedersen Nicki     2   1           2         0   3     8 1     9 6 65,81
6 Harris Chris     d4     1           0     2   0       3       3 14 65,85
3 Crump Jason     3       3   2         1           2 11 2   u/0 13 4 65,36
11 Lindgren Fredrik     1         F/2   2     2           1   8   1   9 8 66,27
2 Hampel Jarosław       2 3             3   3         2   13   2 4 19 2 66,09
12 Sajfutdinow Emil       1   2         u/w   0             3 6       6 11 66,47
5 Hancock Greg       3     2     3           3 3       14 3   6 23 1 66,41
16 Kus Matej       0       0 3           0     0     3       3 13 66,44
R1 Dryml Lukas                                         -       - - 66,43
R2 Simota Zdenek                                         -       - - 66,07

Sędzia

Frank Ziegler

65,85
--,--
--,--
--,--

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

11 czerwca 2011 - Kopenhaga (GP Danii)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
56,94
01 02 03 04 05 06 07 08 09pp 10p 11 12p 13 14 15 16 17 18 19p 20 21 22 23
8 Holder Chris 2      3      2      1      2       10   2 2 3 3 56,09
2 Hampel Jarosław 1         2       2       3       3     11   1   12 5 56,43
14 Lindbaeck Antonio 3           0       0       1       1   5       5 14 56,53
4 Holta Rune 0             1       3       2       0 6       6 12 57,22
7 Bjerre Kenneth   2     2         1         0         1 6       6 13 56,94
10 Pedersen Nicki   1       3     u/w             3     u/w   7   0   7 8 56,37
12 Sajfutdinow Emil   0         1         2 2         2     7       7 11 57,09
13 Laguta Artem   3           2     2     0     0       7       7 9 57,19
16 Jensen B. Mikkel     1   0           1         0   0     2       2 16 56,97
5 Hancock Greg     3     1           u/1     2   3       10 2   0 4 4 57,22
3 Crump Jason     2       3   u/3         2           2 12 3   4 2 2 57,25
15 Kołodziej Janusz     ds         0   u/0     0           3   3       3 15 56,21
9 Jonsson Andreas       3 1             u/w   1         2   7       7 10 56,41
1 Gollob Tomasz       2   0         3   3             3 11   3 6 1 1 57,07
11 Lindgren Fredrik       1     2     u/3           1 1       8 1     9 6 56,81
6 Harris Chris       0       3 u/w           3     1     7 0     7 7 57,32
R1 Jensen J. Michael                                         -       - - 57,57
R2 Larsen Kenni                                         -       - - 57,65

Sędzia

Krister Gardell

57,37
56,87
56,28
56,50

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

25 czerwca 2011 - Cardiff (GP Wielkiej Brytanii)


   
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
56,20
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10p 11 12 13 14 15 16 17p 18 19 20 21 22 23
16 Nicholls Scott 0      2      0      2      1       5       5 13 56,00
6 Harris Chris 1         0       3       1       1     6       6 12 56,10
19 Zetterstroem Magnus 2           3       0       2       1   8   1   9 7 56,70
3 Crump Jason 3             0       2       2       1 8 0     8 8 56,30
4 Holta Rune   0     1         u3/w         0         0 1       1 17 56,00
7 Bjerre Kenneth   1       3     2             3     2   11   T   11 5 56,90
1 Gollob Tomasz   3         0         1 1         2     7       7 10 56,60
5 Hancock Greg   2           3     1     3     3       12 2   6 20 1 56,20
15 Kołodziej Janusz     2   3           2         0   0     7       7 9 57,00
12 Sajfutdinow Emil     0     2           3     3   u/2       10 3   u/w 13 4 56,10
10 Pedersen Nicki     3       2   3         2           F/T 10   2 4 16 2 56,70
2 Hampel Jarosław     2         1   d4     0           3   5       5 11 55,60
14 Lindbaeck Antonio       3 0             0   0         0   3       3 15 56,30
8 Holder Chris       0   1         3   3             3 10   3 2 15 3 56,30
11 Lindgren Fredrik       1     1     2           1 su/w       5       5 14 56,70
9 Jonsson Andreas       2       2 1           1     3     9 1     10 6 56,00
R1 Woffinden Tai                                       2 2       2 16 56,80
R2 Barker Ben                                         -       - - 56,00

Sędzia

Wojciech Grodzki

56,40
55,60
55,30
55,80

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

30 lipca 2011 - Terenzano (GP Włoch)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
74,56
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
19 Zetterstroem Magnus 2      0      0      0      1       3       3 15 73,38
7 Bjerre Kenneth d3/0         2       3       3       2     10   2 0 12 4 73,31
12 Sajfutdinow Emil 1           2       3       1       3   10 1     11 6 73,31
16 Zagar Matej 3             3       0       2       1 9 0     9 8 72,60
15 Kołodziej Janusz   3     1         2         2         2 10   0   10 7 72,25
1 Gollob Tomasz   0       1     F/2             0     2   5       5 13 72,57
5 Hancock Greg   1         0         3 3         1     8   3 4 15 2 74,06
8 Holder Chris   F/2           2     2     0     0       6       6 12 72,81
14 Lindbaeck Antonio     2   3           1         3   3     12 3   2 17 3 73,00
2 Hampel Jarosław     3     3           2     0   3       11   1   12 5 73,41
6 Harris Chris     1       3   1         1           0 6       6 11 73,88
10 Pedersen Nicki     0         1   1     1           0   3       3 16 73,43
9 Jonsson Andreas       3 2             1   2         1   9 2   6 17 1 73,28
11 Lindgren Fredrik       2   0         d4   2             3 7       7 9 74,00
4 Holta Rune       1     1     0           1 u/2       5       5 14 74,66
3

Crump Jason

      0       0 3           3     0     6       6 10 74,53
R1 Carpanese Matja                                         -       - - 74,75
R2 Franchetti Guglielmo                                         -       - - 75,22

Sędzia

Frank Ziegler

75,12
74,35
74,81
75,44

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda
 

13 sierpnia 2011 - Malilla (GP Skandynawii)


   
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
59,90
01 02 03 04p 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19pp 20p 21 22 23
11 Lindgren Fredrik 2      2      2      1      1       8       8 9 56,17
10 Pedersen Nicki d4         0       1       0       2     3       3 13 55,70
9 Jonsson Andreas 3           2       6       2       3   13   2 4 19 2 56,10
8 Holder Chris 1             3       0       2       1 7       7 10 55,96
3 Crump Jason   3     3         3         3         3 15 1     16 5 56,44
7 Bjerre Kenneth   2       3     3             3     su/w   11   3 2 16 3 56,73
6 Harris Chris   1         3         F/1 2         3     10   0   10 6 57,13
1 Gollob Tomasz   0           1     1     1     d4       3       3 14 57,19
13 Laguta Artiom     0   0           0         0   1     1       1 15 57,68
2 Hampel Jarosław     3     1           2     1   2       9 2   6 17 1 57,96
14 Lindbaeck Antonio     2       0   1         2           u3/2 7       7 11 57,74
15 Kołodziej Janusz     1         0   0     0           u/w   1       1 16 57,71
16 Jonasson Thomas       u1/w 1             3   3         2   9 0     9 8 57,60
12 Sajfutdinow Emil       u2/3   2         2   3             su/u/w 10 3   0 13 4 58,65
5 Hancock Greg       u3/1     1     2           1 3       8   1   9 7 57,79
4

Holta Rune

      2       2 0           0     0     4       4 12 57,59
R1 Gustafsson Simon                                         -       - - 57,52
R2 Sundstroem Linus                                         -       - - 58,82

Sędzia

Craig Ackroyd

58,48
56,93
58,36
57,00

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

27 sierpnia 2011 - Toruń (GP Polski) informator


   
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
62,28
01 02 03p 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17p 18 19 20 21 22 23
13 Laguta Artiom 0      1      0      0       su/u/w       1       1 15 62,07
8 Holder Chris 1         0       3       2       0     7       7 9 61,75
12 Sajfutdinow Emil 2           2       1       2       1   7       7 11 62,09
5 Hancock Greg 3             2       2       2       3 12   1   13 5 61,47
19 Zetterstroem Magnus   3     3         0         0         1 7   0   7 8 61,59
10 Pedersen Nicki   0       1     1             1     3   6       6 12 61,69
16 Ward Darcy   1         1         3 3         2     10 3   2 15 3 60,78
7 Bjerre Kenneth   2           0     2     1     1       6       6 13 61,79
3 Crump Jason     1   2           0         3   1     7       7 10 61,09
1 Gollob Tomasz     3     2           1     3   u/2       11 1     12 6 61,25
14 Lindbaeck Antonio     0       3   2         3           2 10   2 0 12 4 61,19
4 Holta Rune     u/2         1   2     1           2   8 0     8 7 60,93
6 Harris Chris       0 0             0   0         0   0       0 16 61,12
2 Hampel Jarosław       3   3         3   2             0 11   3 4 18 2 60,94
11 Lindgren Fredrik       1     0     1           0 3       5       5 14 61,28
9

Jonsson Andreas

      2       3 3           1     3     12 2   6 20 1 61,75
R1 Pawlicki Piotr                                         -       - - 61,03
R2 Pulczyński Emil                                         -       - - 61,41

Sędzia

Krister Gardell

60,75
60,90
60,81
61,00

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

10 września 2011 - Vojens (GP Nordyckie)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
--,--
01 02p 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1 Gollob Tomasz 1      0      0      3      1       5       5 13  
9 Jonsson Andreas 2         3       2       1       0     8       8 10  
4 Holta Rune 0           0       1       0       2   3       3 15  
14 Lindbaeck Antonio 3             1       2       0       0 6       6 11  
5 Hancock Greg   3     3         1         3         3 13 3   6 22 1  
12 Sajfutdinow Emil   2       2     1             1     3   9 0     9 7  
10 Pedersen Nicki   su/w         3         3 2         1     9 1     10 6  
16 Pedersen Bjarne   u/1           0     2     0     0       3       3 14  
13 Laguta Artiom     1   1           0         2   2     9   0   9 8  
6 Harris Chris     0     1           0     1   3       5       5 12  
7 Bjerre Kenneth     3       1   3         3           2 12   1   13 5  
2 Hampel Jarosław     2         3   3     0           0   8       8 9  
8 Holder Chris       3 2             1   2         1   9 2   0 11 4  
15 Kołodziej Janusz       0   0         0   1             1 2       2 16  
11 Lindgren Fredrik       2     2     0           3 2       9   2 2 13 3  
3

Crump Jason

      1       2 2           2     F/3     10   3 4 17 2  
R1 Jensen M. Jepsen                                         -       - -  
R2 Michelsen Mikkel                                         -       - -  

Sędzia

Frank Ziegler

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda


24 września 2011 - Gorican (GP Chorwacji)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
--,--
01 02 03 04 05 06p 07p 08 09 10 11 12 13p 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
9 Jonsson Andreas 3      1      u4/w      u/3      2       9 3   6 18 1  
10 Pedersen Nicki 2         u/w       2       0       0     4       4 15  
14 Lindbaeck Antonio 1                   0       1       1   3       3 16  
4 Holta Rune 0             2               2       3 8 1     9 8  
2 Hampel Jarosław   1     0         3         3         2 9   0   9 7  
12 Sajfutdinow Emil   3       3     1             3     0   10 0     10 6  
16 Zagar Matej   0         u/1         2 1         1     5       5 12  
7 Bjerre Kenneth   2           3     2     1     3       11   1   12 5  
8 Holder Chris     1   2           1         1   2     7       7 10  
13 Laguta Artiom     2     2           0     0   0       4       4 14  
5 Hancock Greg     3       2   3         3           1 12   3 0 15 4  
15 Kołodziej Janusz     0         1   0     0           3   4       4 13  
6 Harris Chris       3 3             3   2         2   13 2   4 19 2  
11 Lindgren Fredrik       2   1         3                 0 8   2 2 12 3  
1 Gollob Tomasz       0     3     1           0 1       5       5 11  
3

Crump Jason

      1       0 2           2     3     8       8 9  
R1 Kovacic Dino                                         -       - -  
R2 Duh Matija                                         -       - -  

Sędzia

Craig Ackroyd

 

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda


08 października 2011 - Gorzów (GP Finałowe)


 
Nr GP
Poz. Start
Zawodnik Turniej główny Pkt finały Pkt Mce Czas
63,78
01p 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12p 13 14 15p 16 17 18 19 20 21 22 23
10 Pedersen Nicki 3      2      3      2              10       2   62,65
15 Kołodziej Janusz 2         0       2       1             5       12   63,25
6 Harris Chris 1           3       3       su/w           7       6   ,
4 Holta Rune u/w             0       u1/w       0         0       16   60,98
8 Holder Chris   2     0         1         3           6       8   ,
14 Lindbaeck Antonio   0       1     1             1         3       15   63,91
13 Laguta Artem   1         0         2 0               3       14   63,38
5 Hancock Greg   3           3     2     3             11       1   63,59
9 Jonsson Andreas     2   3           0         2         7       7   63,34
1 Gollob Tomasz     1     2           3     u4/2           8       4   64,19
11 Lindgren Fredrik     0       1   2         2             5       11   64,43
16 Ward Darcy     3         1   0     3               7       5   64,25
7 Bjerre Kenneth       2 1             1   0             4       13   63,81
3 Crump Jason       1   3         1   1               6       10   65,81
12 Sajfutdinow Emil       0     2     3           3         8       3   67,44
2

Hampel Jarosław

      3       2 0           1           6       9   --,--
R1 Zmarzlik Bartosz                                         -       -   --,--
R2 Pulczyński Kamil                                         -       -   --,--

Sędzia

Krister Gardell

--,--
--,--
--,--
--,--

T - Taśma    DS - Def Start    U - Upadek    SU - Spowodował U    K  - Kontuzja    D - Defekt     W - Wykluczenie    SS - Świeca Start    P - Powtórka Biegu
CZ - Przekroczenie Czasu 2 min    
 F - Falstart (nierówny start)     2x - dwa koła poza wew. linią toru      "-" - zawodnik nie wystartował w biegu

Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
Legenda

  

Klasyfikacja końcowa GP 2011
Miejsce Zawodnik Kraj Polska Szwecja
Czechy
Dania
Anglia
Włochy
Szwecja
Polska
Dania
Chorwacja
Polska
Razem
1 Hancock Greg USA 14 10 23 13 20 15 9 13 22 15 11 165
2 Jonsson Andreas Szwecja 5 6 8 7 10 17 19 20 8 18 7 125
3 Hampel Jarosław Polska 12 5 19 12 5 12 17 18 8 9 6 123
4 Crump Jason Australia 5 6 13 18 8 6 16 7 17 8 6 110
5 Gollob Tomasz Polska 18 6 17 20 7 5 3 12 5 5 8 106
6 Sajfutdinow Emil Rosja 14 8 6 7 13 11 13 7 9 10 8 106
7 Bjerre Kenneth Dania 10 2 9 6 11 12 16 6 13 12 4 101
8 Holder Chris Australia 9 10 9 14 15 6 7 7 11 7 6 101
9 Lindgren Fredrik Szwecja 11 6 9 9 5 7 8 5 13 12 5 90
10 Pedersen Nicki Dania 17 4 9 7 16 3 3 6 10 4 10 89
11 Harris Chris Anglia 7 4 3 7 6 6 10 0 5 19 7 74
12 Lindbaeck Antonio Szwecja 1 9 6 5 3 17 7 12 6 3 3 72
13 Holta Rune Polska 9 1 7 6 1 5 4 8 3 9 0 53
14 Kołodziej Janusz Polska 8 9 1 3 7 10 1 (K) 2 4 5 50
15 Laguta Artiom Rosja 0 1 2 7 - (K) 1 1 9 4 3 28
16 Ward Darcy Polska - - - - - - - (DK) 15 - - (DK) 7 22
17 Zetterstroem Magnus Szwecja - - - - (R) 9 (R) 3 - (R) 7 - - - 19
18 Jonasson H. Thomas Szwecja - (DK) 8 - - - - (DK) 9 - - - - 17
19 Zagar Matej Słowenia - - - - - (DK) 9 - - - (DK) 5 - 14
20 Nicholls Scott Dania - - - - (DK) 5 - - - - - - 5
21 Baliński Damian Polska (DK) 4 - - - - - - - - - - 4
22 Pedersen Bjarne Dania - - - - - - - - (DK) 3 - - 3
23 Kus Matej Czechy - - (DK) 3 - - - - - - - - 3
24 Jensen B. Mikkel Dania - - - (DK) 2 - - - - - - - 2
25 Woffinden Tai Dania - - - - (RT) 2 - - - - - - 2
26 Gustafsson Simon Szwecja - (RT) 1 - - - - (RT) - - - - - 1
27 Andersson Dennis Szwecja - (RT) 0 - - - - - - - - - 0
28 Jensen Jepsen Michael Dania - - - (RT) - - - - - (RT) - - - 0
29 Dudek Patryk Polska (RT) - - - - - - - - - - - 0
30 Janowski Maciej Polska (RT) - - - - - - - - - - - 0
31 Dryml Lukas Czechy - - (RT) - - - - - - - - - 0
32 Simota Zdenek Czechy - - (RT) - - - - - - - - - 0
33 Larsen Kenni Dania - - - (RT) - - - - - - - - 0
34 Barker Ben Dania - - - - (RT) - - - - - - - 0
35 Carpanese Matja Włochy - - - - - (RT) - - - - - - 0
36 Franchetti Guglielmo Włochy - - - - - (RT) - - - - - - 0
37 Sundstroem Linus Szwecja - - - - - - (RT) - - - - - 0
38 Pawlicki Piotr Polska - - - - - - - (RT) - - - - 0
39 Pulczyński Emil Polska - - - - - - - (RT) - - - - 0
40 Michelsen Mikkel Dania - - - - - - - - (RT) - - - 0
41 Kovacic Dino Chorwacja - - - - - - - - - (RT) - - 0
42 Duh Matija Słowenia - - - - - - - - - (RT) - - 0
43 Zmarzlik Bartosz Polska - - - - - - - - - - (RT) - 0
44 Pulczyński Kamil Polska - - - - - - - - - - (RT) - 0

(DK) - zawodnik startujący z "dziką" kartą
(RZ) - zawodnik zastępujący zawodnika, który zrezygnował ze startu w danym turnieju lub uległ kontuzji
(RT) - rezerwa toru
(K) - zawodnik kontuzjowany

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt