indywidualne mistrzostwa europy

I finał - 30 czerwca 2017 - Polska (Toruń)
  
Nr
start
Imię i nazwisko
zawodnika
B       I       E       G       I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13p 14 15 16 17p 18 19 20 Brż Fnł
2 Łaguta Artiom 3      2       su|w       3       u2|w       8     8 9 61,40
7 Łaguta Grigorij T         1       2       3       3     9 1   9 6 61,34
177 Bech Mikkel 0           1       0       0       1   2     2 15 61,43
91 Bjerre Kenneth 1             0       3       1       3 8     8 10 61,75
16 Hampel Jarosław   3     3         0         3         2 11   3 14 1 61,68
44 Gomólski Kacper   1       2     1             0     2   6     6 12 61,68
29 Klindt Nikolai   0         0         0 u|K         K     0     0 18 61,81
58 Szczepaniak Mateusz   2           2     1     1     3       9     9 7 61,59
100 Jonsson Andreas     2   1           2         3   2     10 0   10 5 --,--
66 Madsen Leon     0     0           1     F|2   2       5     5 13 61,59
13 Milik Vaclav     3       3   u3|2         2           0 10 3 2 12 2 61,22
59 Pawlicki Przemysław     1         3   3     0           3   10   0 10 4 61,44
84 Smolinski Martin       0 0             2   0         0   2     2 14 61,07
129 Lebiedevs Andzejs       2   3         3   u|1             1 10 2 1 11 3 60,81
507 Kasprzak Krzysztof       3     2     1           2 1       9     9 8 61,09
9 Kudriaszow Andriej       1       1 3           1     1     7     7 11 61,62
R1 Przedpełski Paweł 2                                 0     2     2 16 61,00
R2 Woźniak Szymon                         2               2     2 17 61,15

sędzia: Christian Froschauer

61,68
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Brż - bieg barażowy, którego punkty nie są wliczane do sumy punktów     Fnł - bieg finałowy
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
61,44
61,05
61,03

II finał - 15 lipca - Niemcy (Gustrow)


   
Nr
start
Imię i nazwisko
zawodnika
B       I       E       G       I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05pp 06 07 08 09 10 11 12 13 14p 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
13 Milik Vaclav 3      1       2       0       3       9 2 0 9 4 59,00
59 Pawicki Przemysław 2         2       3       2x|w             7     7 10 58,20
52 Jensen Jepsen Michael 0           3       3       1       2   9     9 7 58,60
100 Jonsson Andreas 1             0       3       1       3 8     8 9 57,70
507 Kasprzak Krzysztof   2     2         1         3         2 10 3 1 11 3 59,00
129 Lebiediew Andrzej   1       3     3             2     3   12   2 14 2 57,80
84 Smolinski Martin   0         0         1 1         1     3     3 15 58,80
16 Huckenbeck Kai   3           2     2     3     2       12 u|w   12 5 58,80
58 Szczepaniak Mateusz     1   3           1         3   2     10 1   10 6 59,40
29 Klindt Nicolai     3     0           2     0   F|0       5     5 11 59,60
44 Gomólski Kacper     0       2   0         2           1 5     5 12 59,10
9 Kudriaszow Andrej     2         1   2     3           1   9     9 8 59,30
177 Bech Mikkel       1 2x|w             0   1         0   2     2 16 59,90
66 Madsen Leon       0   1         0   2             0 3     3 14 59,40
91 Bjerre Kenneth       2     1     0           0 1       4     4 13 59,20
2 Łaguta Artiom       3       3 1           2     3     12   3 15 1 59,30
17 Fienhange Lukas                                         -     - - 59,20
18 Bartz Mathias                                         -     - - 59,40

sędzia: Krister Gardell

59,50
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Brż - bieg barażowy, którego punkty nie są wliczane do sumy punktów     Fnł - bieg finałowy
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
59,60
60,03
59,70

III finał - 5 sierpnia - Szwecja (Halstavik)


   
Nr
start
Imię i nazwisko
zawodnika
B       I       E       G       I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05p 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
59 Pawicki Przemysław 2      u|w       0       2       2       6     6 11 56,67
2 Łaguta Artiom 1         1       1       3       3     9 0   9 6 58,18
9 Kudriaszow Andrej d4           1       1       1       0   4     4 16 57,67
13 Milik Vaclav 3             2       2       3       0 10 3 3 13 1 57,20
66 Madsen Leon   1     1         d         0         3 5     5 12 57,33
177 Bech Mikkel   u3       2     1             1     1   5     5 15 56,69
84 Smolinski Martin   3         2         1 1         0     7     7 9 58,02
58 Szczepaniak Mateusz   2           1     0     2     0       5     5 14 56,21
17 Aspgren Pontus     0   3           3         2   1     9 1   9 5 57,60
16 Thorssell Jacob     2     3           0     2   3       10 2 0 10 4 57,87
507 Kasprzak Krzysztof     3       0   2         0           1 6     6 10 69,04
100 Jonsson Andreas     1         3   3     3           3   13   1 14 3 58,82
52 Jensen Jepsen Michael       0 2             3   1         2   8     8 8 56,79
91 Bjerre Kenneth       1   0         2   0             2 5     5 13 56,91
44 Gomólski Kacper       2     3     2           0 1       8     8 7 56,54
129 Lebiediew Andrzej       3       0 3           3     2     11   2 13 2 57,12
17 Wennerstam Kenny                                         -     - - 57,19
18 -                                         -     - - 57,16

sędzia: Wojciech Grodzki

57,29
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Brż - bieg barażowy, którego punkty nie są wliczane do sumy punktów     Fnł - bieg finałowy
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
58,46
58,07
57,75

IV finał - 16 września - Polska (Lublin)


   
Nr
start
Imię i nazwisko
zawodnika
B       I       E       G       I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02p 03 04 05 06 07 08 09 10 11p 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Brż Fnł
57 Kasprzak Krzysztof 2      F|3       3       u3|w       2       10 2 3 13 1 68,69
58 Szczepaniak Mateusz 1         0       u4       1       3     5     5 13 66,72
84 Smolinski Martin d3           1       2       2       3   8     8 7 67,84
91 Bjerre Kenneth 3             1       3       2       2 11 1   11 5 66,78
129 Lebiediew Andrzej   1     2         3         3         3 12   2 14 2 66,85
9 Kudriaszow Andriej   0       2     2             1     2   7     7 11 67,15
13 Milik Vaclav   2         2         2 3         1     10 u|w   10 6 67,13
2 Łaguta Artiom   u|3           3     1     2     3       12   1 13 3 66,53
59 Pawlicki Przemysław     2   1           3         3   2     11 u|3 0 11 4 67,54
19 Pavlic Jurica     0     1           0     0   0       1     1 15 67,41
16 Jeleniewski Daniel     3       3   1         0           0 7     7 9 68,00
52 Jensen Jepsen Michael     1         2   1     2           1   7     7 12 67,87
66 Madsen Leon       3 0             1   3         0   7     7 8 --,--
100 Jonsson Andreas       2   3         0   1             1 7     7 10 67,66
177 Bech Mikkel       1     0     2           0 1       4     4 14 67,88
44 Gomólski Kacper       0       d4 d4           1     ds     1     1 16 68,40
17 Bober Oskar                                         -     - - 67,56
18 Miesiąc Paweł                                         -     - - 67,70

sędzia: Susanne Huttinger

68,33
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Brż - bieg barażowy, którego punkty nie są wliczane do sumy punktów     Fnł - bieg finałowy
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
67,91
69,06
68,06

 

Klasyfikacja końcowa IME 2017
nr
start
zawodnik Kraj
129 Lebiedevs Andzejs (#129) Łotwa 11 14 13 14 52
2 Łaguta Artiom (#2) Rosja 8 15 9 13 45
13 Milik Vaclav (#13) Czechy 12 9 13 10 44
100 Jonsson Andreas (#100) Szwecja 10 8 14 7 39
507 Kasprzak Krzysztof (#507) Polska 9 11 6 13 39
59 Pawlicki Przemysław (#59) Polska 10 7 6 11 34
58 Szczepaniak Mateusz (#58) Polska 9 10 5 5 29
91 Bjerre Kenneth (#91) Dania 8 4 5 11 28
9 Kudriaszow Andriej (#9)
(za Miedzińskiego, 2 X Łagutę)
Rosja RZ (7) RZ (9) RZ (4) RZ (7) 26
52 Jensen Jepsen Michael (#52)
(za Miedzińskiego, Klindta)
Dania - RZ (9) RZ (8) RZ (7) 24
84 Smolinski Martin (#84) Niemcy 2 3 7 8 20
44 Gomólski Kacper (#44) Polska 6 5 8 1 20
66 Madsen Leon (#66) Dania 5 3 5 7 20
16 Hampel Jarosław Polska DK(14) - - - 14
177 Bech Mikkel (#177)
(3 X za Pedersena N.)
Dania RZ (2) RZ (2) RZ (5) RZ (4) 13
16 Huckenbeck Kai Niemcy - DK(12) - - 12
16 Thorssell Jacob Niemcy - - DK(10) - 10
R1 Aspgren Pontus
(za Miedzińskiego)
Niemcy - - RT (9) - 9
16 Jeleniewski Daniel Polska - - - DK (7) 7
29 Klindt Nikolai (#29) Dania 0 5 - - 5
R1 Przedpełski Paweł Polska RT (2) - - - 2
R2 Woźniak Szymon RT (2) - - - 2
19 Pavlic Jurica Chorwacja - - - RZ (1) 1
R1 Fienhange Lukas Niemcy - RT (-) - - -
R2 Bartz Mathias Niemcy - RT (-) - - -
R2 Wennerstam Kenny Niemcy - - RT (-) - -
R1 Bober Oskar Polska - - - RT (-) -
R2 Miesiąc Paweł Polska - - - RT (-) -
1 Pedersen Nicki (#3) Dania -K- -K- -K- -K- -K-
20 Miedziński Adrian Polska -K- -K- -K- -K- -K-
7 Łaguta Grigorij Rosja 9 zawieszony za doping 9

(DK) - zawodnik startujący z "dziką" kartą
(RZ) - zawodnik zastępujący zawodnika, który zrezygnował ze startu w danym turnieju lub uległ kontuzji
(RT) - rezerwa toru
(K) - zawodnik kontuzjowany
(R) - zawodnik rezerwowy w całym cyklu

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt