Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
finały |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ||||||
1 | Łaguta Grigorij | Toruń | 1 | t | 2 | 1 | 3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 61,53 | ||||||||||||||||
2 | Walasek Grzegorz | Zielona Góra | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 14 | 61,42 | ||||||||||||||||||
3 | Przedpełski Paweł | Toruń | d4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 60,91 | ||||||||||||||||||
4 | Vaculik Martin | Tarnów | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 11 | 0 | 4 | 61,04 | |||||||||||||||||
5 | Buczkowski Krzysztof | Grudziądz | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 7 | 12 | 61,85 | ||||||||||||||||||
6 | Doyle Jason | Toruń | 0 | d4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 | 61,95 | ||||||||||||||||||
7 | Zmarzlik Bartosz | Gorzów | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 10 | 1 | 6 | 61,39 | |||||||||||||||||
8 | Kildemand Peter | Rzeszów | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 2 | 7 | 61,47 | |||||||||||||||||
9 | Zagar Matej | Gorzów | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | 62,46 | ||||||||||||||||||
10 | Sajfutdinow Emil | Leszno | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 10 | 2 | 5 | 62,13 | |||||||||||||||||
11 | Iversen Niels Kristian | Gorzów | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 15 | 61,70 | ||||||||||||||||||
12 | Pawlicki Piotr | Leszno | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10 | 3 | 2 | 2 | 63,19 | ||||||||||||||||
13 | Janowski Maciej | Wrocław | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 9 | 1 | 9 | 62,29 | |||||||||||||||||
14 | Hancock Greg | Rzeszów | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 11 | 1 | 3 | 62,83 | |||||||||||||||||
15 | Pedersen Nicki | Leszno | 0 | 3 | 3 | 3 | u|w | 9 | - | 8 | 63,70 | |||||||||||||||||
16 | Woffinden Tai | Wrocław | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 9 | 0 | 10 | 63,69 | |||||||||||||||||
R1 | Smektała Bartosz | Leszno | 0 | 0 | 17 | 63,65 | ||||||||||||||||||||||
R2 | Kubera Dominik | Leszno | - | - | 63,09 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Artur Kuśmierz |
62,71 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
63,20 63,02 63,47 62,28 |
Zastępstwa w turnieju:
Piotr Protasiewcz (Zielona Góa) - kontuzja - Matej Zagar (Gorzów)
Jarosław Hampel (Zielona Góra) - kontuzja - Jasnon Doyle (Toruń)
Dzika Karta - Sajfutdinow Emil (Leszno)