2016-03-23 trening punktowany
KS Get Well Toruń - Renault Zdunek Gdańsk
 
Nr
Start
NAZWISKO I IMIĘ
ZAWODNIKA

B          I          E          G          I

PKT
IND
BON C
Z
A
S
1 2 3 4 61,13 5 6 7 8 9 10 62,23 11 12 13 14 15
klub Goście 3 5 9 12 - 14 15 17 20 23 26 - 31 35 38 41 45    
1 Sundstroem Linus 2         RZ     1'         u2|3       6   58,81
2 Thomsen Anders 1'         RZ     2       2'         5 2 58,28
3 Brzozowski Kamil     1       1     1'     RZ     2   5 1 58,50
4 Fajfer Oskar     3       0     RZ         1'     4 1 58,08
5 Gafurow Renat       3       RZ     3       RZ     6   58,59
6 Kossakowski Dominik   2           0           1       3   58,06
7R Wawrzyniak Dawid   0   0             0             0   58,65
R Zeterstroem Magnus           2           3         1 6   --,--
R Krcmar Edurad               2             2 1'   5   58,70
R Jabłoński Krzysztof           0       2             3 5   59,14
R Bieliński Aureliusz         d2             3           -   58,98
klub Gospodarze 3 7 9 12 - 16 21 25 28 31 34 - 35 37 40 43 45     --,--
9 Holder Chris 3             3   3         RZ     9   59,59
10 Kopeć-Sobczyński Igor 0             1   0     1     0   2   58,89
11 Gomólski Kacper     2     1         2     su|w   3   8   59,85
12 Walasek Grzegorz     0     3         1'       3   0 7 1  
13 Miedziński Adrian       2     2'   3       RZ         7 1  
14 Przedpełski Paweł   3         3             2     2 10    
15R Krzyżanowski Dawid   1   1'         u4|w       0         2 1  
R Kościelski Marcin         2             2           -    
R Turowski Marcin         3             1     0     0    
Wariant Toru 1 Sędzia

x

T - Taśma     DS - Def Start      P - Powtórka Biegu      SU - Spowodował U      d - Defekt      w - Wykluczenie      SS - Świeca Start      U - Upadek      ( ' ) - pkt bonusowy
F - Falstart      cz - limit czasu 2 min     K  - Kontuzja     RZ - Rezerwa Zwykła      RT - Rezerwa Taktyczna     ZZ -  Zastępstwo Zawodnika'     ! - ostrzeżenie
żółta kartka      czerwona kartka
Goście
Kask Ż / B
Nr: 1-7
A
B
B
A
B
A
A
B
B
A
A
B
B
A
D
C
C
D
C
D
D
C
C
D
B
A
A
B
B
A
1 Wariant Toru
2 Wariant Toru
C
D
D
C
D
C
C
D
D
C
C
D
D
C
B
A
A
B
A
B
B
A
A
B
D
C
C
D
D
C
1 Wariant Toru
2 Wariant Toru
Gospodarze
Kask C / N
Nr: 9-1
5
B
A
C
D
A
B
D
C
C
D
D
C
A
B
A
B
D
C
B
A
C
D
D
C
C
D
B
A
A
B
1 Wariant Toru
2 Wariant Toru
D
C
A
B
C
D
B
A
A
B
B
A
C
D
C
D
B
A
D
C
A
B
B
A
A
B
D
C
C
D
1 Wariant Toru
2 Wariant Toru

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt