Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 9 | 7 | 67,21 | |||||||||||||||||
2 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 67,87 | |||||||||||||||||
3 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 67,64 | |||||||||||||||||
4 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 12 | 2 | 3 | 68,64 | ||||||||||||||||
5 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 13 | 67,47 | |||||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 12 | 3 | 2 | 66,68 | ||||||||||||||||
7 | Kościelski Marcin | Toruń | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 16 | 68,24 | |||||||||||||||||
8 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 12 | 67,53 | |||||||||||||||||
9 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | 9 | 68,20 | |||||||||||||||||
10 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 11 | 67,22 | |||||||||||||||||
11 | Rempała Krystian | Tarnów | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | d3 | 4 | 67,68 | ||||||||||||||||
12 | Nowacki Kamil | Gorzów | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 11 | 5 | 68,28 | |||||||||||||||||
13 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 3 | d4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 10 | 68,47 | |||||||||||||||||
14 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14 | 67,61 | |||||||||||||||||
15 | Chmiel Robert | Rybnik | ust | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 | 6 | 67,80 | |||||||||||||||||
16 | Bober Oskar | Łódź | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 8 | 68,46 | |||||||||||||||||
R1 | Woźniak Adrian | Częstochowa | 68,76 | ||||||||||||||||||||||||
R2 | 68,28 | ||||||||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Wojaczek |
69,29 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,23 68,39 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 2 | u3 | 3 | 1 | 3 | 9 | 5 | ||||||||||||||||||
2 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12 | ||||||||||||||||||
3 | Drożdż Damian | Wrocław | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | ||||||||||||||||||
4 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 15 | ||||||||||||||||||
5 | Burzyński Mateusz | Opole | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | 11 | ||||||||||||||||||
6 | Chmiel Robert | Rybnik | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | ||||||||||||||||||
7 | Bober Oskar | Łódź | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 11 | 4 | ||||||||||||||||||
8 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 2 | 2 | t | 3 | 2 | 9 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | ||||||||||||||||||
10 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
11 | Hassa Bartosz | Piła | 0 | u4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
12 | Krakowiak Norbert | Toruń | 2 | u1 | 3 | 2 | u4|w | 7 | 10 | ||||||||||||||||||
13 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
14 | Gała Adrian | Wrocław | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | ||||||||||||||||||
15 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | ||||||||||||||||||
16 | Lutowicz Marek | Rawicz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 13 | ||||||||||||||||||
R1 | Grzegorczyk Kacper | Piła | 0 | 0 | 17 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: x |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
|
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Lutowicz Marek | Rawicz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 16 | 67,41 | |||||||||||||||||
2 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 67,43 | |||||||||||||||||
3 | Gała Adrian | Wrocław | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 2 | 68,62 | |||||||||||||||||
4 | Kościelski Marcin | Toruń | w | 0 | 2 | w | 1 | 3 | 13 | 68,25 | |||||||||||||||||
5 | Krakowiak Norbert | Toruń | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 9 | 5 | 69,80 | |||||||||||||||||
6 | Hassa Bartosz | Piła | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | 9 | 68,72 | |||||||||||||||||
7 | Grzegorczyk Kacper | Pila | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 67,75 | |||||||||||||||||
8 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 2 | 2 | d | 10 | 3 | 69,40 | |||||||||||||||||
9 | Gruchalski Michał | ? | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | 10 | 69,69 | |||||||||||||||||
10 | Bober Oskar | Łódź | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 10 | 4 | 68,19 | |||||||||||||||||
11 | Chmiel Robert | Rybnik | 2 | 2 | 3 | d | 2 | 9 | 6 | 68,13 | |||||||||||||||||
12 | Burzyński Mateusz | Opole | w | - | - | - | - | 0 | 17 | 69,81 | |||||||||||||||||
13 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 0 | 2 | d | 1 | 0 | 3 | 15 | 68,97 | |||||||||||||||||
14 | Drożdż Damian | Wrocław | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | 67,62 | |||||||||||||||||
15 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 2 | 1 | 1 | 1 | - | 5 | 1 | 68,15 | |||||||||||||||||
16 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 1 | 1 | 2 | 0 | u | 4 | 12 | 70,75 | |||||||||||||||||
R1 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 69,81 | |||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,94 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: x |
69,44 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,43 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Chmiel Robert | Rybnik | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
2 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 10 | 5 | ||||||||||||||||||
3 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10 | ||||||||||||||||||
4 | Dróżdż Damian | Wrocław | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Kubera Dominik | Leszno | 3 | u|w | 3 | 3 | 3 | 12 | 2 | ||||||||||||||||||
6 | Szczotka Alan | Gorzów | 1 | 1 | 0 | d4 | 1 | 3 | 15 | ||||||||||||||||||
7 | Zgardziński Alex | Zielona Góra | 0 | 1 | cz | cz | cz | 1 | 16 | ||||||||||||||||||
8 | Woryna Kacper | Rybnik | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | ||||||||||||||||||
9 | Cyfer Adrian | Gorzów | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 9 | 7 | ||||||||||||||||||
10 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 1 | 2 | d2 | 2 | 2 | 7 | 9 | ||||||||||||||||||
11 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | ||||||||||||||||||
12 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 2 | 2 | u|w | - | - | 4 | 12 | ||||||||||||||||||
13 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | ||||||||||||||||||
14 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
15 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 13 | ||||||||||||||||||
16 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 11 | ||||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Jerzy Najwer |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
2 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | u2|w | K | K | K | 1 | 16 | ||||||||||||||||||
3 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | 0 | d | 1 | 3 | 1 | 5 | 11 | ||||||||||||||||||
4 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | d | 1 | 3 | 10 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Bober Oskar | Łódź | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | ||||||||||||||||||
6 | Smektała Bartosz | Leszno | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 11 | 5 | ||||||||||||||||||
7 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | 2 | ||||||||||||||||||
8 | Cyfer Adrian | Gorzów | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 11 | 4 | ||||||||||||||||||
9 | Lutowicz Marek | Rawicz | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | ||||||||||||||||||
10 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||
11 | Szczotka Alan | Gorzów | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 13 | ||||||||||||||||||
12 | Kubera Dominik | Leszno | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 12 | 1 | ||||||||||||||||||
13 | Dróżdż Damian | Wrocław | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | 12 | ||||||||||||||||||
14 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 8 | 9 | ||||||||||||||||||
15 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | ||||||||||||||||||
16 | Chmiel Robert | Rybnik | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Jerzy Najwer |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Bieg dodatkowy o drugie miejsce w
klasyfikacji łącznej turnieju rybnickiego:
21. Kubera,
Chmiel
Klasyfikacja łączna turniejów w Rybniku:
1. Daniel Kaczmarek (Leszno) - 25 (15+10)
2. Dominik Kubera (Leszno) - 24+3 (12+12)
3. Robert Chmiel (Rybnik) - 24+2 (12+12)
4. Bartosz Smektała (Leszno) - 22 (11+11)
5. Adrian Cyfer (Gorzów) - 20 (9+11)
6. Sebastian Niedźwiedź (Zielona Góra) - 19 (7+12)
. Patryk Rolnicki (Tarnów) - 19 (10+9)
8. Damian Dróżdż (Wrocław) - 15 (10+5)
9. Kamil Wieczorek (Rybnik) - 13 (5+8)
10. Oskar Bober (Łódź) - 8 (ns+8)
. Damian Stalkowski (Bydgoszcz) - 8 (3+5)
. Alan Szczotka (Gorzów) - 8 (3+5)
. Dawid Wawrzyniak (Gdańsk) - 8 (5+3)
14. Hubert Czerniawski (Gorzów) - 7 (ns+7)
. Kacper Woryna (Rybnik) - 7 (7+ns)
16. Dawid Krzyżanowski (Toruń) - 5 (4+1)
17. Michał Gruchalski (Częstochowa) - 4 (4+ns)
18. Marek Lutowicz (Rawicz) 1 (ns+1)
. Alex Zgardziński (Zielona Góra) - 1 (1+ns)
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Bober Oskar | Łódź | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Kubera Dominik | Leszno | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 11 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | Peroń Emil | Lublin | u4|w | 0 | d4 | - | 0 | 0 | 18 | ||||||||||||||||||
4 | Szczotka Alan | Gorzów | 1 | 3 | u | 0 | 0 | 4 | 13 | ||||||||||||||||||
5 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 2 | 0 | 2 | 3 | t | 7 | 8 | ||||||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 13 | 1 | ||||||||||||||||||
7 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6 | 10 | ||||||||||||||||||
8 | Gruchalski Michał | Częstochowa | d2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||
9 | Smektała Bartosz | Leszno | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
10 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 9 | 7 | ||||||||||||||||||
11 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 | 11 | 5 | ||||||||||||||||||
12 | Krakowiak NOrbert | Toruń | d4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 14 | ||||||||||||||||||
13 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 12 | 4 | ||||||||||||||||||
14 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 11 | ||||||||||||||||||
15 | Chmiel Robert | Rybnik | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 12 | ||||||||||||||||||
16 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | 0 | d4 | 0 | u4|w | 1 | 1 | 15 | ||||||||||||||||||
R1 | Brzeziński Kamil | Lublin | 1 | 1 | 16 | ||||||||||||||||||||||
R2 | Studziński Marcel | Gorzów | 1 | 1 | 17 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Lis |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Studziński Marcel | Gorzów | 2 | 1 | 0 | su|w | 1 | 4 | 14 | ||||||||||||||||||
2 | Chmiel Daniel | Rybnik | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 9 | 5 | ||||||||||||||||||
3 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | u3|w|K | - | - | - | - | 0 | 18 | ||||||||||||||||||
4 | Karczmarz Rafał | Gorzów | u|1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 12 | ||||||||||||||||||
5 | Krakowiak Norbert | Toruń | 2 | 3 | 2 | su|w | - | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
6 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | t | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | ||||||||||||||||||
7 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 7 | 9 | ||||||||||||||||||
8 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 12 | 2 | 3 | |||||||||||||||||
9 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 2 | d4 | 3 | 0 | 3 | 8 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 0 | 2 | 3 | u2|2 | - | 7 | 8 | ||||||||||||||||||
11 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 12 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
12 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||
13 | Szczotka Alan | Gorzów | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | ||||||||||||||||||
14 | Brzeziński Kamil | Lublin | u | u2|w | 1 | u|1 | 1 | 3 | 15 | ||||||||||||||||||
15 | Kubera Dominik | Leszno | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 3 | 1 | |||||||||||||||||
16 | Bober Oskar | Łódź | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 12 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
R1 | Stalkowski Damian | Bydgoszcz | w | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 16 | ||||||||||||||||||
R2 | Peroń Emil | Lublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Lis |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Klasyfikacja generalna turniejów w Lublinie:
1. Oskar Bober - 25 (13+12+3)
2. Daniel Kaczmarek - 25 (13+12+2)
3. Dominik Kubera - 24 (11+13+3)
4. Bartosz Smektała - 24 (12+12+2)
5. Rafał Karczmarz - 18 (12+6)
6. Sebastian Niedźwiedź - 17 (11+6)
7. Kamil Wieczorek - 16 (9+7)
8. Robert Chmiel - 14 (9+5)
= Hubert Czerniawski - 14 (7+7)
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Niedźwiedź Sebastian | Zielona Góra | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 9 | 6 | 63,60 | |||||||||||||||||
2 | Smektała Bartosz | Leszno | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 2 | 3 | 63,50 | ||||||||||||||||
3 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | 11 | 62,23 | |||||||||||||||||
4 | Szczotka Alan | Gorzów | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 10 | 0 | 5 | 64,53 | ||||||||||||||||
5 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 2 | 0 | 2 | 2 | u | 6 | 12 | 64,55 | |||||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 64,10 | |||||||||||||||||
7 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 13 | 63,29 | |||||||||||||||||
8 | Zgardziński Alex | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 10 | 1 | 4 | 64,52 | ||||||||||||||||
9 | Kubera Dominik | Leszno | 3 | 3 | 2 | 1 | cz | 9 | 7 | 6490 | |||||||||||||||||
10 | Chmiel Robert | Rybnik | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 10 | 3 | 2 | 63,91 | ||||||||||||||||
11 | Bober Oskar | Łódź | 1 | 3 | 2 | u | 2 | 8 | 8 | 65,03 | |||||||||||||||||
12 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 0 | 1 | 3 | t | 3 | 7 | 9 | 64,35 | |||||||||||||||||
13 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 14 | 64,73 | |||||||||||||||||
14 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 64,67 | |||||||||||||||||
15 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 10 | 65,23 | |||||||||||||||||
16 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 2 | 0 | d | 0 | - | 2 | 15 | 65,45 | |||||||||||||||||
R1 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | 1 | 1 | 18 | 65,97 | |||||||||||||||||||||
R2 | Lutowicz Marek | Rawicz | 2 | 2 | 16 | 65,04 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Grzegorz Czarnecki |
65,15 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
65,99 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Chmiel Robert | Rybnik | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | 6 | 61,69 | |||||||||||||||||
2 | Kubera Dominik | Leszno | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 11 | 3 | 3 | 61,23 | ||||||||||||||||
3 | Szczotka Alan | Gorzów | u | 1 | 1 | u | 3 | 5 | 11 | 59,01 | |||||||||||||||||
4 | Burzyńśki Mateusz | Zielona Góra | 1 | 2 | 2 | cz | 2 | 7 | 9 | 62,24 | |||||||||||||||||
5 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 14 | 61,07 | |||||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 13 | 1 | 61,03 | |||||||||||||||||
7 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 0 | 2 | 1 | d | 1 | 4 | 15 | 60,59 | |||||||||||||||||
8 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 8 | 62,19 | |||||||||||||||||
9 | Smektała Bartosz | Leszno | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 2 | 4 | 61,34 | ||||||||||||||||
10 | Polis Oskar | Częstochowa | 2 | 2 | d2 | - | - | 4 | 12 | 60,97 | |||||||||||||||||
11 | Bober Oskar | Łódź | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 12 | 2 | 61,96 | |||||||||||||||||
12 | Zgardziński Alex | Zielona Góra | 0 | t | 2 | 2 | 0 | 4 | 13 | 61,90 | |||||||||||||||||
13 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 10 | 5 | 63,90 | |||||||||||||||||
14 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 | 61,00 | |||||||||||||||||
15 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 2 | 0 | 1 | d | 3 | 6 | 10 | 64,35 | |||||||||||||||||
16 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | 62,29 | |||||||||||||||||
R1 | Lis Wiktor | Leszno | 0 | 1 | 1 | 17 | 62,85 | ||||||||||||||||||||
R2 | Szlauderbach Szymon | Leszno | 1 | 0 | 1 | 18 | 63,36 | ||||||||||||||||||||
sędzia: x |
62,94 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
61,91 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 8 | 67,69 | |||||||||||||||||
2 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 9 | 4 | 67,20 | |||||||||||||||||
3 | Szczotka Alan | Gorzów | 2 | d4 | 0 | 2 | 1 | 5 | 14 | 67,82 | |||||||||||||||||
4 | Wawrzyniak Dawid | Gorzów | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 12 | 68,80 | |||||||||||||||||
5 | Czerniawski Hubert | Gorzów | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 15 | 67,62 | |||||||||||||||||
6 | Bober Oskar | Łódź | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12 | 2 | 66,30 | |||||||||||||||||
7 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | 67,40 | |||||||||||||||||
8 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 0 | d4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 16 | 67,82 | |||||||||||||||||
9 | Kubera Dominik | Leszno | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 9 | 5 | 68,32 | |||||||||||||||||
10 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 67362 | |||||||||||||||||
11 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 67,76 | |||||||||||||||||
12 | Zgardziński Alex | Zielona Góra | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 13 | 1 | 69,01 | |||||||||||||||||
13 | Rolnicki Patryk | Tarnów | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8 | 7 | 67,66 | |||||||||||||||||
14 | Smektała Bartosz | Leszno | t | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 | 3 | 67,97 | |||||||||||||||||
15 | Chmiel Robert | Rybnik | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 10 | 68,41 | |||||||||||||||||
16 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5 | 13 | 67,31 | |||||||||||||||||
R1 | Fajfer Kevin | Gniezno | 1 | 1 | 17 | 68,28 | |||||||||||||||||||||
R2 | Fajfer Patryk | Grudziądz | - | - | 68,59 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Nowak |
68,10 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,38 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Karczmarz Rafał | Gorzów | t | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | 69,53 | |||||||||||||||||
2 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 2 | w | 0 | 2 | 0 | 4 | 14 | 68,60 | |||||||||||||||||
3 | Szczotka Alan | Gorzów | d | 2 | 1 | 3 | 3 | 9 | 5 | 68,81 | |||||||||||||||||
4 | Lampart Wiktor | Rzeszów | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | 69,04 | |||||||||||||||||
5 | Rolnicki Patryk | Tarnów | d | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | 10 | 69,69 | |||||||||||||||||
6 | Chmiel Robert | Rybnik | 1 | t | 2 | 1 | 0 | 4 | 15 | 70,09 | |||||||||||||||||
7 | Burzyński Mateusz | Zielona Góra | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 9 | 6 | 69,60 | |||||||||||||||||
8 | Kopeć-Sobczyński Igor | Toruń | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 7 | 8 | 69,94 | |||||||||||||||||
9 | Kubera Dominik | Leszno | 2 | 3 | t | 0 | 3 | 8 | 7 | 71,47 | |||||||||||||||||
10 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | d | w | 0 | 0 | 1 | 1 | 17 | 71,12 | |||||||||||||||||
11 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 70,81 | |||||||||||||||||
12 | Gruchalski Michał | Częstochowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 7 | 9 | 70,82 | |||||||||||||||||
13 | Czerniawski Hubert | Gorzów | d | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 16 | 69,63 | |||||||||||||||||
14 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 2 | 3 | w | 3 | 3 | 11 | 3 | 69,69 | |||||||||||||||||
15 | Bober Oskar | Łódź | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 12 | 2 | 70,03 | |||||||||||||||||
16 | Wawrzyniak Dawid | Gdańsk | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12 | 69,97 | |||||||||||||||||
R1 | Krakowiak Norbert | Toruń | 1 | 2 | 2 | 5 | 11 | 69,53 | |||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,50 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Krzysztof Filipowicz |
70,19 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,50 |
Klasyfikacja końcowa cyklu turniejów zaplecza kadry juniorów
M-CE |
Zawodnik | Klub |
24.04 |
10.05 |
11.05 |
14.06 |
15.06 |
28.06 |
29.06 |
03.08 |
07.09 |
21.09 |
14.10 |
S U M A |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daniel Kaczmarek | Leszno | 12 | 9 | 15 | 15 | 10 | 13 | 12 | 14 | 13 | 8 | 11 | 132 |
2. | Bartosz Smektała | Leszno | 15 | 13 | 10 | 11 | 11 | 12 | 12 | 10 | 11 | 11 | 14 | 130 |
3. | Oskar Bober | Łódź | 7 | 11 | 10 | - | 8 | 13 | 12 | 8 | 12 | 12 | 12 | 105 |
4. | Robert Chmiel | Rybnik | 10 | 8 | 9 | 12 | 12 | 5 | 9 | 10 | 9 | 7 | 4 | 95 |
5. | Dominik Kubera | Leszno | - | - | - | 12 | 12 | 11 | 13 | 9 | 11 | 9 | 8 | 85 |
6. | Patryk Rolnicki | Tarnów | 5 | 9 | 4 | 10 | 9 | 6 | 7 | 5 | 4 | 8 | 5 | 72 |
7. | Rafał Karczmarz | Gorzów | 12 | 12 | - | - | - | 12 | 6 | 6 | 10 | 7 | 4 | 69 |
8. | Sebastian Niedźwiedź | Zielona Góra | 9 | 9 | - | 7 | 12 | 11 | 6 | 9 | - | - | - | 63 |
9. | Kamil Wieczorek | Rybnik | 5 | 2 | 3 | 5 | 8 | 9 | 7 | 6 | - | 6 | 4 | 55 |
10. | Michał Gruchalski | Częstochowa | 4 | - | 8 | 4 | - | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 7 | 49 |
11. | Alan Szczotka | Gorzów | - | - | - | 3 | 5 | 4 | 6 | 10 | 5 | 5 | 9 | 47 |
12. | Dawid Wawrzyniak | Gdańsk | 2 | 2 | 9 | 5 | 3 | - | - | 6 | 8 | 5 | 5 | 45 |
13. | Dominik Kossakowski | Gdańsk | 6 | 4 | 5 | - | - | - | - | 7 | 6 | 9 | 1 | 38 |
14. | Mateusz Burzyński | Zielona Góra | 5 | 6 | 0 | - | - | - | - | 1 | 7 | 8 | 9 | 36 |
14. | Hubert Czerniawski | Gorzów | - | - | - | - | 7 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 3 | 36 |
16. | Damian Dróżdż | Wrocław | - | 8 | 8 | 10 | 5 | - | - | - | - | - | - | 31 |
16. | Norbert Krakowiak | Toruń | - | 7 | 9 | - | - | 3 | 7 | - | - | - | 5 | 31 |
18. | Alex Zgardziński | Zielona Góra | - | - | - | 1 | - | - | - | 10 | 4 | 13 | - | 28 |
19. | Adrian Gała | Wrocław | - | 14 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 |
20. | Adrian Cyfer | Gorzów | - | - | - | 9 | 11 | - | - | - | - | - | - | 20 |
26. | Igor Kopeć-Sobczyński | Toruń | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 2 | 5 | 7 | 15 |
21. | Dawid Krzyżanowski | Toruń | 3 | - | - | 4 | 1 | 5 | 0 | - | - | - | - | 13 |
22. | Kamil Nowacki | Gorzów | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 |
22. | Bartosz Hassa | Piła | - | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 |
22. | Lampart Wiktor | Rzeszów | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | 11 |
25. | Damian Stalkowski | Bydgoszcz | - | - | - | 3 | 5 | 1 | 1 | - | - | - | - | 10 |
27. | Marek Lutowicz | Rawicz | - | 3 | 3 | - | 1 | - | - | 2 | - | - | - | 9 |
28. | Kacper Woryna | Rybnik | - | - | - | 7 | - | - | - | - | - | - | - | 7 |
28. | Marcin Kościelski | Toruń | 2 | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 |
30. | Marcel Studziński | Gorzów | - | - | - | - | - | 1 | 4 | - | - | - | - | 5 |
30. | Kamil Brzeziński | Lublin | - | - | - | - | - | 1 | 3 | - | - | - | - | 4 |
32. | Oskar Polis | Częstochowa | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | - | - | 4 |
33. | Kacper Grzegorczyk | Piła | - | 0 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 |
33. | Wiktor Lis | Leszno | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 |
33. | Szymon Szlauderbach | Leszno | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 |
36. | Kevin Fajfer | Gniezno | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | 1 |
37. | Emil Peroń | Lublin | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 |