Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Toruń | 3 | 6 | 9 | 10 | 12 | 13 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Kopeć Sobczyński Igor | 3 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
2 | Turowski Marcin | u3|w | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
3 | Kościelski Marcin | 1 | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 3 | 8 | 9 | 11 | 16 | 19 | 3 | ||||||||||||||||
4 | Pawliczak Damian | 1 | 2' | d4 | - | |||||||||||||||||||
5 | Burzyński Mateusz | 2 | 0 | - | 2 | |||||||||||||||||||
6 | Niedźwiedź Sebastian | 3 | 1 | 3 | - | |||||||||||||||||||
R2 | Zgardziński Alex | 2 | 2' | 1' | ||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 1 | 2 | 5 | 7 | 8 | 11 | 7 | ||||||||||||||||
7 | Madej Arkadiusz | 0 | 1 | 1 | ds | |||||||||||||||||||
8 | Rolnicki Patryk | 1 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
9 | Konieczny Kacper | 0 | d4 | - | - | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 5 | 10 | 15 | 20 | 25 | 28 | 1 | ||||||||||||||||
10 | Wieczorek Kamil | 3 | 3 | 2' | 2 | |||||||||||||||||||
11 | Woryna Kacper | 2' | 2' | 2' | 3 | |||||||||||||||||||
12 | Chmiel Robert | 2' | 3 | 3 | d3|1' | |||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 4 | 5 | 9 | 13 | 17 | 20 | 2 | ||||||||||||||||
13 | Nowak Marcin | 3 | 1 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
14 | Trzensiok Mike | 1 | 3 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
15 | Danielewicz Mateusz | 0 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
R5 | Rujner Mateusz | |||||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 2 | 5 | 10 | 14 | 15 | 17 | 4-5 | ||||||||||||||||
16 | Dróżdż Damian | 2 | 2' | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
17 | Liszka Przemysław | - | cz | 3 | u4|w | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Gała Adrian | 3 | 1 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 3 | 6 | 8 | 9 | 14 | 17 | 4-5 | ||||||||||||||||
19 | Karczmarz Rafał | 3 | 1 | 3 | 3 | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Czerniawski Hubert | - | - | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
21 | Szczotka Alan | 2 | 2 | 0 | 2' | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Paweł Słupski | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
ZESPÓŁ |
PUNKTY DUŻE |
PUNKTY MAŁE |
|
Unia Leszno | 34 | 147 | |
Sparta Wrocław | 26,5 | 124 | |
Falubaz Zielona Góra | 23 | 117 | |
GTŻ Grudziądz | 16 | 90 | |
ROW Rybnik | 14,5 | 109 | |
Stal Gorzów | 13 | 101 | |
Unibax Toruń | 12 | 98 | |
Unia Tarnów | 8 | 84 |