Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Wrocław | 1 | 4 | 9 | 13 | 16 | 20 | 2-3 | ||||||||||||||||
1 | Dróżdż Damian | 1 | 0 | 2' | 1 | |||||||||||||||||||
2 | Liszka Przemysław | 0 | 1 | 1' | 3 | |||||||||||||||||||
3 | Gała Adrian | 3 | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 5 | 9 | 14 | 17 | 22 | 23 | 1 | ||||||||||||||||
4 | Smektała Bartosz | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
5 | Kaczmarek Daniel | 2' | 0 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
6 | Kubera Dominik | 1 | 2' | 2' | 0 | |||||||||||||||||||
R2 | Szlauderbach Szymon | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 1 | 3 | 4 | 6 | 9 | 11 | 7 | ||||||||||||||||
7 | Kopeć Sobczyński Igor | 1 | 2 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
8 | Turowski Marcin | 0 | 1 | u | w | |||||||||||||||||||
9 | Kościelski Marcin | 0 | w | 2 | 1' | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 5 | 9 | 10 | 14 | 16 | 18 | 4-5 | ||||||||||||||||
10 | Madej Arkadiusz | 3 | 3 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
11 | Rolnicki Patryk | 2' | 1 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
12 | Konieczny Kacper | 1 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 3 | 5 | 10 | 13 | 16 | 20 | 2-3 | ||||||||||||||||
13 | Burzyński Mateusz | w | w | 1' | - | |||||||||||||||||||
14 | Zgardziński Alex | 3 | 3 | 2 | - | |||||||||||||||||||
15 | Potoniec Arkadiusz | - | 2' | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
R5 | Pawliczak Damian | 2 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 3 | 5 | 7 | 10 | 11 | 14 | 6 | ||||||||||||||||
16 | Chmiel Robert | 2 | 2 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
17 | Wieczorek Kamil | 1 | 2 | 0 | 3 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Kamiński Kamil (gość) | 0 | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 3 | 7 | 8 | 10 | 13 | 18 | 4-5 | ||||||||||||||||
19 | Trzensiok Mike | 1' | 3 | 3 | 2' | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Nowak Marcin | 2 | 1 | w | 3 | |||||||||||||||||||
21 | Danielewicz Mateusz | 1 | 0 | 2 | 0 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Paweł Słupski | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
ZESPÓŁ |
PUNKTY DUŻE |
PUNKTY MAŁE |
|
Unia Leszno | 23 | 98 | |
Falubaz Zielona Góra | 13 | 58 | |
Sparta Wrocław | 12,5 | 59 | |
GTŻ Grudziądz | 11 | 70 | |
ROW Rybnik | 7,5 | 65 | |
Unibax Toruń | 6 | 54 | |
Unia Tarnów | 6 | 51 | |
Stal Gorzów | 5 | 44 |