I
runda NICE Cup
12
kwietnia 2022 - Gdańsk
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Krzykowski Marcel | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | w | 3 | 11 | 2 | 2 | 68,28 | ||||||||||||||||
2 | Buszkiewicz Oliver | Poznań | w | 2 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | 67,93 | |||||||||||||||||
3 | Czapla Mikołaj | Gniezno | w | 3 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 | 68,75 | |||||||||||||||||
4 | Teska Kacper | Poznań | w | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | 68,78 | |||||||||||||||||
5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 68,85 | |||||||||||||||||
6 | Kacer M. Grzelak | Gniezno | 1 | u | w | - | - | 1 | 15 | 68,47 | |||||||||||||||||
7 | Nedeimeier Mario | Niemcy-LAND | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 12 | 67,94 | |||||||||||||||||
8 | Bowes Fraser | Australia-LUBL | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 12 | 3 | 3 | 68,13 | ||||||||||||||||
9 | Affelt Mateusz | Toruń | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 10 | 5 | 69,25 | |||||||||||||||||
10 | Marciniec Kamil | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 4 | 1 | 68,37 | ||||||||||||||||
11 | Wysocki Miłosz | Grudziądz | t | u | 1 | 2 | 1 | 4 | 13 | 67,95 | |||||||||||||||||
12 | Głogowski Bartosz | Bydgoszcz | 1 | 2 | 3 | 3 | d | 9 | 6 | 68,25 | |||||||||||||||||
13 | Martyniak Jakub | Częstochowa | 1 | 1 | d | t | w | 2 | 14 | 68,56 | |||||||||||||||||
14 | Ernst Ben | Niemcy-PIŁA | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 12 | 1 | 4 | 68,50 | ||||||||||||||||
15 | Warduliński Kacper | Grudziądz | t | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | 11 | 68,03 | |||||||||||||||||
16 | Kaulins Nikita | Łotwa-DAUG | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7 | 9 | 67,94 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 68,22 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 68,06 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kalwasiński |
67,50 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
67,68 68,22 |
II runda NICE Cup
25
maja 2022 - Leszno przełożony 29 lipca 2022
Grupa 1: 1. Bartosz Głogowski (Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,3) 2. Hubert Ścibak (Leszno) - 11 (3,3,2,3) 3. Kacper Kłosok (Rawicz) - 9 (2,1,3,3) 4. Ben Ernst (Piła) - 7 (3,0,2,2) 5. Kacper Teska (Poznań) - 7 (2,2,3,w) 6. Mario Niedermeier (Landshut ) - 7 (1,3,2,1) 7. Błażej Wypior (Rawicz) - 6 (1,2,1,2) 8. Jakub Martyniak (Częstochowa) - 5 (0,2,1,2) 9. Mychajło Tymoszczuk (Tarnów) - 3 (w,1,1,1) 10. Nikita Kaulins (Daugavpils) - 2 (2,u,-,-) 11. Jędrzej Chmura (Gniezno) - 1 (1,u,d,w) 12. Marcin Ogrodnik (Piła) - 1 (d,1,w,w) |
Grupa 2: 1. Mateusz Affelt (Toruń) - 12 (3,3,3,3) 2. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 10 (3,2,3,2) 3. Oliwier Buszkiewicz (Poznań) - 9 (3,3,w,3) 4. Kacper Szopa (Krosno) - 9 (2,3,3,1) 5. Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 7 (2,1,2,2) 6. Maris Strelcow (Daugavpils) - 7 (1,2,2,2) 7. Tobiasz Musielak (Leszno) - 6 (1,u,2,3) 8. Mateusz Gzyl (Tarnów) - 4 (2,1,1,0) 9. Patryk Budniak (Gniezno) - 3 (0,2,1,0) 10. Franciszek Majewski (Rawicz) - 3 (1,1,w,1) 11. Kacper Klimek (Rawicz) - 1 (0,u,0,1) 12. Szymon Szwacher (Gniezno) - 0 (w,-,-,-) |
Bieg po
biegu: 1. (64,03) Ścibak,
Teska, Niedermeier, Martyniak Finał (63,53) Affelt, Czapla, Ścibak, Głogowski (d) |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: ??? |
III runda NICE Cup
15
czerwca 2022 - Krosno
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Wysocki Miłosz | Gdańsk | 2 | t | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | 71,97 | |||||||||||||||||
2 | Gzyl Mateusz | Tarnów | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 10 | 1 | 4 | 72,85 | ||||||||||||||||
3 | Teska Kacper | Poznań | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 14 | 72,62 | |||||||||||||||||
4 | Majcher Mateusz | Rzeszów | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 2 | 1 | 72,56 | ||||||||||||||||
5 | Nater Patryk | Krosno | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 | 6 | 72,78 | |||||||||||||||||
6 | Nedermeier Mario | GER-Landshut | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | 10 | 72,31 | |||||||||||||||||
7 | Głogowski Bartosz | Bydgoszcz | 2 | u3|w | - | - | - | 2 | 15 | 72,97 | |||||||||||||||||
8 | Świercz Piotr | Tarnów | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 9 | 7 | 71,53 | |||||||||||||||||
9 | Bańbor Bartosz | Rzeszów | !2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 10 | 5 | 73,78 | |||||||||||||||||
10 | Sroka Jakub | Łódź | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | 4 | 3 | 71,59 | ||||||||||||||||
11 | Kapustin Roman | UKR-Tarnów | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 16 | 71,62 | |||||||||||||||||
12 | Grygolec Miłosz | Krosno | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | 11 | 70,94 | |||||||||||||||||
13 | Bańdur Szymon | Rzeszów | u|w | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 13 | 71,59 | |||||||||||||||||
14 | Szopa Kacper | Krosno | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8 | 9 | 71,84 | |||||||||||||||||
15 | Grygolec Aleksander | Łódź | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 12 | 2 | 2 | 71,94 | ||||||||||||||||
16 | Łopuski Mateusz | Gdańsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 12 | 70,97 | |||||||||||||||||
R1 | Curzytek Bartosz | Rawicz | - | - | 71,43 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 70,50 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
72,31 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,91 72,47 |
IV runda NICE Cup
11
sierpnia 2022 - Grudziądz
Grupa 1: 1. Jakub Sroka (Łódź) - 11 (3,3,3,2) 2. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 11 (3,2,3,3) 3. Olivier Buszkiewicz (Poznań) - 9 (3,3,u,3) 4. Kacper Warduliński (Grudziądz) - 8 (2,1,2,3) 5. Kacper Andrzejewski (Wrocław) - 8 (2,2,2,2) 6. Błażej Wypior (Rawicz) - 7 (1,3,1,2) 7. Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 5 (1,1,2,1) 8. Kacper Klimek (Rawicz) - 4 (0,2,1,1) 9. Tobiasz Jakub Musielak (Leszno) - 4 (u,u,3,1) 10. Marcin Ogrodnik (Piła) - 1 (u,0,1,0) |
Grupa 2: 1. Mateusz Affelt )Toruń) - 11 (3,2,3,3) 2. Miłosz Wysocki (Gdańsk) - 10 (3,3,3,1) 3. Kamil Marciniec (Gdańsk) - 9 (2,2,2,3) 4. Maurice Brown (Leszno) - 8 (3,3,0,2) 5. Kacper Teska (Poznań) - 8 (2,2,1,3) 6. Bartosz Curzytek (Rawicz) - 7 (2,1,2,2) 7. Hubert Ścibak (Leszno) - 6 (1,0,3,2) 8. Franciszek Majewski (Rawicz) - 6 (1,3,2,d) 9. Szymon Szwacher (Gniezno) - 3 (1,w,1,1) 10. Patryk Budniak (Gniezno) - 2 (0,1,1,0) 11. Jakub Martyniak (Częstochowa) - 1 (0,1,0,0) 12. Maris Strelcovs (Daugavpils) - 1 (0,d,u,1) |
Bieg po
biegu: 1. Czapla, Warduliński,
Łopuski, Klimek Finał: Sroka, Czapla, Affelt, Wysocki |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: Tomasz Fiałkowski |
V runda NICE Cup
18
sierpnia 2022 - Bydgoszcz
Grupa 1: 1. Piotr Świercz (Tarnów) - 11 (3,2,3,3) 2. Mateusz Affelt (Toruń) - 10 (2,3,2,3) 3. Franciszek Majewski (Rawicz) - 9 (1,3,3,2) 4. Jakub Sroka (Łódź) - 8 (3,1,1,3) 5. Przemysław Konieczny (Bydgoszcz) - 7 (3,3,1,d) 6. Szymon Bańdur (Rzeszów) - 7 (2,2,3,d) 7. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 7 (1,2,2,2) 8. Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 5 (2,1,0,2) 9. Szymon Wolski (Częstochowa) - 3 (0,0,2,1) 10. Hubert Ścibak (Leszno) - 2 (1, 1,-,-) 2 11. Patryk Budniak (Gniezno) - 1 (0,0,0,1) 1 12. Marcin Ogrodnik (Piła) - 0 (0, 0,-,-) 13. Jakub Oleksiak (Leszno) - 0 (u,u,w2) |
Grupa 2: 1. Miłosz Wysocki (Gdańsk) - 11 (3,3,3,2) 2. Kacper Teska (Poznań) - 11 (2,3,3,3) 3. Seweryn Orgacki (Grudziądz) - 11 (3,3,2,3) 4. Szymon Szwacher (Gniezno) - 6 (1,1,1,3) 5. Olivier Buszkiewicz (Poznań) - 6 (2,2,d,2) 6. Jan Heleniak (Tarnów) - 5 (3,2,w,-) 7. Kacper Szopa (Krosno) - 5 (u,2,3,u) 8. Ben Ernst (Piła) - 4 (2,0,2,d) 9. Tobiasz Musielak (Leszno) - 4 (1,1,0,2) 10. Kacper Warduliński (Grudziądz) - 4 (1,1,2,w) 11. Jędrzej Chmura (Gniezno) - 2 (0,0,1,1) 12. Bartosz Głogowski (Bydgoszcz) - 1 (0,d,1,d) |
Bieg po
biegu: 1. Konieczny, Bańdur,
Majewski, Wolski Finał Finał. Wysocki, Świercz, Affelt, Teska (w) |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: Remigiusz Substyk |
VI runda NICE Cup
07
września 2022 - Pardubice
Grupa 1: 1. Matouš Kameník (Czechy) 2. Patryk Budniak (Gniezno) 3. Szymon Bańdur (Rzeszów) 4. Jan Heleniak (Tarnów) 5. Kacper Teska (Poznań) 6. Maurice Brown (Australia) 7. Jakub Sroka (Łódź) 8. Artjoms Juhno (Łotwa) 9. Kacper Klimek (Rawicz) 10. Mikołaj Czapla (Gniezno) 11. Jan Hlačina (Czechy) 12. Tobiasz Musielak (Leszno) |
Grupa 2: 14. Jaroslav Vaníček (Czechy) 15. Franciszek Majewski (Rawicz) 16. Hubert Ścibak (Leszno) 17. Oskar Stępień (Opole) 18. Jędrzej Chmura (Gniezno) 19. Olivier Buszkiewicz (Poznań) 20. Nazar Parnicki (Ukraina) 21. Mateusz Affelt (Toruń) 22. Jan Jeníček (Czechy) 23. Mateusz Łopuski (Gdańsk) 24. Steven Goret (Francja) 25. Szymon Wolski (Częstochowa) |
Bieg po
biegu: Zawody z powodu opadów deszczu odwołane |
Klasyfikacja końcowa: |
VII runda NICE Cup
20
września 2022 - Toruń
Grupa 1: 1. Mateusz Affelt (Toruń) - 11 (3,3,3,2) 2. Miłosz Wysocki (Gdańsk) - 11 (3,2,3,3) 3. Franciszek Majewski (Rawicz) - 10 (2,3,2,3) 4. Kacper Teska (Poznań) - 9 (3,1,3,2) 5. Kacper Szopa (Krosno) - 7 (2,3,0,2) 6. Kacper Mateusz Grzelak (Gniezno) - 5 (1,0,1,3) 7. Bartosz Bańbor (Rzeszów) - 5 (2,u,2,1) 8. Kacper Andrzejewski (Wrocław) - 4 (0,2,1,1) 9. Jan Heleniak (Tarnów) - 3 (1,2,0,0) 10. Kacper Klimek (Rawicz) - 3 (0,2,1,0) 11. Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 3 (1,1,0,1) 12. Paweł Pikul (Tarnów) - 2 (w,0,2,w) |
Grupa 2: 1. Nazar Parnicki (Ukraina) - 11 (3,3,2,3) 2. Steven Goret (Rawicz) - 12 (3,3,3,3) 3. Artiom Juhno (Daugavpils) - 10 (2,2,3,3) 4. Jakub Sroka (Łódź) - 7 (2,2,3,0) 5. Tobiasz Jakub Musielak (Leszno) - 7 (1,3,1,2) 6. Błażej Wypior (Kolejarz Rawicz) - 7 (2,1,2,2) 7. Olivier Buszkiewicz (Poznań) - 6 (1,1,2,2) 8. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 6 (3,2,0,1) 9. Szymon Wolski (Częstochowa) - 3 (1,0,1,1) 10. Jędrzej Chmura (Gniezno) - 3 (0,1,1,1) 11. Patryk Budniak (Gniezno) - 0 (d,ns,ns,ns) |
Bieg po
biegu: 1. Affelt, Bańbor, Heleniak, Klimek 2. Teska, Szopa, Grzelak, Andrzejewski 3. Wysocki, Majewski, Łopuski, Pikul (w) 4. Parnicki, Sroka, Musielak, Chmura 5. Czapla, Juhno, Wolski, Budniak (d/4) 6. Goret, Wypior, Buszkiewicz 7. Majewski, Andrzejewski, Heleniak, Grzelak 8. Affelt, Wysocki, Teska, Pikul 9. Szopa, Klimek, Łopuski, Bańbor (u) 10. Parnicki, Juhno, Wypior 11. Goret, Czapla, Chmura 12. Musielak, Sroka, Buszkiewicz, Wolski 13. Teska, Pikul, Klimek, Heleniak 14. Affelt, Bańbor, Grzelak, Łopuski 15. Wysocki, Majewski, Andrzejewski, Szopa 16. Goret, Parnicki, Musielak, Czapla 17. Sroka, Buszkiewicz, Chmura 18. Juhno, Wypior, Wolski 19. Grzelak, Szopa, Łopuski, Pikul (w) 20. Wysocki, Affelt, Andrzejewski, Klimek 21. Majewski, Teska, Bańbor, Heleniak 22. Goret, Buszkiewicz, Wolski 23. Juhno, Musielak, Chmura 24. Parnicki, Wypior, Czapla, Sroka Finał: Affelt, Parnicki, Goret, Wysocki |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: Arkadiusz Kalwasiński |
VIII runda NICE Cup
09
października 2022 - Gdańsk
Grupa 1:
klasa 500 ccm
1. Nazar Parnicki (Leszno) - 15
(3,3,3,3,3) - 1. miejsce w finale Finał: Parnicki, Musielak, Czapla, Teska (d) |
Grupa 2:
Klasa 250cc: 1. Antoni Kawczyński (Gdańsk) - 15 (3,3,3,3,3) - 1. miejsce w finale 2. Krystian Gręda (Rawicz) - 12 (3,2,2,3,2) - 2. miejsce w finale 3. Adam Putkowski (Bydgoszcz) - 11 (2,3,3,2,1) - 3. miejsce w finale 4. Szymon Wierzchowski (Lublin) - 5 (2,2,0,1,0) - 4. miejsce w finale 5. Krystian Buczyński (Leszno) - 5 (1,1,1,2) 6. Julian Więckowski (Lublin) - 5 (1,1,2,1) 7. Eryk Kamiński (Gdańsk) - 0 (w,-,-,-) Bieg po biegu: 1. Kawczyński, Putkowski, Buczyński, Kamiński (w) 2. Gręda, Wierzchowski, Więckowski 3. Putkowski, Gręda, Buczyński 4. Kawczyński, Wierzchowski, Więckowski 5. Putkowski, Więckowski 6. Kawczyński, Gręda, Buczyński, Wierzchowski 7. Kawczyński, Putkowski, Wierzchowski 8. Gręda, Buczyński, Więckowski Finał: Kawczyński, Gręda, Putkowski, Wierzchowski |
Medaliści
Affelt Mateusz - 66 pkt
Czapla Mikołaj - 57 pkt
Teska Kacper - 56 pkt