I
runda NICE Cup
14
kwietnia 2021 - Ostrów przełożony 05 maja 2021
Klasyfikacja końcowa:
1. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 13
(1,3,2,3,4) Sędzia: Piotr Stefankiewicz |
Bieg po
biegu: 1. (68,62) Przyjemski,
Rafalski, Łobodziński, Kowalik Finał: (70,18) Łobodziński, Krawczyk, Przyjemski, Szczotka |
II runda NICE Cup
(memoriał Władysława Pietrzaka)
13
maja 2021 - Łódź
Grupa 1:
1. Mateusz Jabłoński (Gniezno) - 9
(3,3,3,0) |
Grupa 2:
1. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 11
(2,3,3,3) |
Bieg po
biegu: 1. Jabłoński, Czapla,
Rozaliuk, Borowiak
Finał: Jabłoński (4p.), Ragus
(3p.), Krawczyk (2p.), Bartoch (1p.) |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: Rafał Kobak |
III runda NICE Cup
27
maja 2021 - Zielona Góra przełożony 05 sierpnia 2021
Grupa 1:
1. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 11
(3,2,3,3) |
Grupa 2:
1. Aleksander Grygolec (Łódź) - 11
(3,3,2,3) |
Bieg po
biegu: 1. (62,56) Ernst, Czapla, Bowes, Łobodziński 2. (63,06) Bartoch, Hillebrand, Ścibak, Kaulin 3. (64,00) Głogowski, Osyczka, Mencel, Szwacher 4. (62,87) Grygolec, Jabłoński, Buszkiewicz 5. (63,75) Orgacki, Grzelak, Tufft, Sroka 6. (63,90) Juhno, Borowiak, Pilac, Wysocki 7. (64,50) Bowes, Hillebrand, Głogowski, Kaulin 8. (63,85) Osyczka, Łobodziński, Ścibak, Mencel 9. (64,16) Ernst, Bartoch, Szwacher, Czapla 10. (66,72) Grygolec, Sroka, Tufft, Wysocki 11. (66,00) Jabłoński, Juhno, Orgacki, Borowiak 12. (67,18) Grzelak, Buszkiewicz, Pilac 13. (66,65) Czapla, Bowes, Mencel, Ścibak 14. (67,19) Ernst, Łobodziński, Szwacher, Hillebrand (w/su) 15. (65,87) Bartoch, Osyczka, Głogowski, Kaulin 16. (65,69) Orgacki, Grygolec, Juhno, Buszkiewicz 17. (66,03) Jabłoński, Sroka, Pilac 18. (65,59) Tufft, Grzelak, Borowiak, Wysocki 19. (64,69) Bartoch, Mencel, Hillebrand, Szwacher (u) 20. (63,60) Osyczka, Czapla, Kaulin, Łobodziński (d) 21. (65,06) Bowes, Głogowski, Ścibak, Ernst (d) 22. (65,09) Grzelak, Juhno, Sroka, Pilac 23. (63,22) Jabłoński, Tufft, Buszkiewicz, Borowiak (w/u) 24. (65,19) Grygolec, Orgacki, Wysocki Finał: (62,32) Jabłoński, Grygolec, Osyczka, Bartoch |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: ??? |
IV runda NICE Cup
10
czerwca 2021 - Krosno
Grupa 1:
1. Marko Lewiszyn (Daugavpils) - 16
(3,3,3,3,4) |
Grupa 2:
1. Piotr Gryszpiński (Gdańsk) - 15
(3,3,3,3,3) |
Bieg po
biegu: 1. Szostak, M.Jabłoński, Głogowski (w/u), Mencel (w/2min.) 2. Poczta, H.Jabłoński, Kupiec, Juhno 3. Lewiszyn, Rafalski, Szczotka 4. Gryszpiński, Kaulins, Orgacki, Borowiak 5. Curzytek, Grzelak, Rozaliuk, Sroka (u) 6. Pilac, Buszkiewicz 7. Poczta, Kupiec, Rafalski, Mencel (u) 8. Szostak, Szczotka, Juhno 9. Lewiszyn, M.Jabłoński, H.Jabłoński, Głogowski 10. Curzytek, Kaulins, Sroka 11. Gryszpiński, Grzelak, Pilac 12. Rozaliuk, Buszkiewicz, Orgacki, Borowiak 13. Szczotka, Juhno, Mencel, Głogowski (u) 14. Lewiszyn, Szostak, Kupiec, M.Jabłoński (ns) 15. Rafalski, Poczta, Jabłoński 16. Kaulins, Orgacki, Pilac, Grzelak (w/u) 17. Gryszpiński, Buszkiewicz, Sroka, Borowiak 18. Rozaliuk, Curzytek 19. Lewiszyn, Szczotka, Kupiec, H.Jabłoński 20. Szostak, Poczta, Głogowski 21. Juhno, Rafalski, Mencel, M.Jabłoński (ns) 22. Pilac, Rozaliuk, Sroka, Buszkiewicz (w/u1) 23. Gryszpiński, Curzytek, Orgacki (u3) 24. Grzelak, Borowiak, Kaulins (w/2ost.)
Finał:Lewiszyn (4p.), Gryszpiński
(3), Szostak (2), Curzytek (0-u4) |
Sędzia: ??? |
V runda NICE Cup
22
lipca 2021 - Grudziądz
Grupa 1:
1. Sebastian Szostak (Ostrów) – 15
(3,3,3,3,3) |
Grupa 2:
1. Mateusz Jabłoński (Gniezno) – 16
(3,3,3,3,4) |
Bieg po
biegu: 1. Szostak, Buszkiewicz, Kaulins, Łobodziński 2. Poczta, Jabłoński, Szczotka, Głogowski (u) 3. Lewiszyn, Dul, Wysocki, Rozaliuk (t) 4. Mencel, Gryszpiński, Orgacki (w), Pilac (w) 5. Juhno, Krawczyk, Rafalski (u), Sroka (t) 6. Jabłoński, Borowiak, Grzelak, Grygolec 7. Łobodziński, Szczotka, Jabłoński, Lewiszyn (w) 8. Dul, Rozaliuk, Kaulins, Głogowski (w) 9. Szostak, Buszkiewicz, Poczta (w), Wysocki (w/2min.) 10. Jabłoński, Gryszpiński, Juhno, Krawczyk (w) 11. Grygolec, Borowiak, Mencel, Sroka 12. Rafalski, Orgacki, Grzelak, Pilac 13. Dul, Buszkiewicz, Łobodziński, Głogowski (u) 14. Szostak, Szczotka, Kaulins, Wysocki 15. Lewiszyn, Poczta, Jabłoński, Rozaliuk 16. Grygolec, Orgacki, Gryszpiński, Sroka 17. Juhno, Grzelak, Mencel, Pilac (u) 18. Jabłoński, Rafalski, Borowiak, Krawczyk (ns) 19. Poczta, Wysocki, Dul (w), Szczotka (d) 20. Buszkiewicz, Jabłoński, Kaulins, Rozaliuk 21. Szostak, Łobodziński, Lewiszyn, Głogowski 22. Juhno, Grygolec, Grzelak, Rafalski 23. Borowiak, Mencel, Orgacki, Krawczyk (ns) 24. Jabłoński, Gryszpiński, Sroka, Pilac
Finał: Jabłoński (4pkt.),
Szostak (3), Juhno (2), Buszkiewicz (1) |
Sędzia: xxxxx |
VI runda NICE Cup
19
sierpnia 2021 - Bydgoszcz
Grupa 1:
1. Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) - 16
(3,3,3,3,4) |
Grupa 2:
1. Wiktor Rafalski (Grudziądz) - 11
(3,3,1,2,2) |
Bieg po
biegu: 1. (67,33) Hillebrand, Czapla, Gryszpiński, Strelcovs 2. (66,85) Juhno, Mencel, Rozaliuk, Łobodziński (d) 3. (65,01) Przyjemski, Szostak, Bowes, Sroka 4. (66,52) Szczotka, Jabłoński, Buszkiewicz, Głogowski 5. (66,15) Dul, Krawczyk, Affelt, Grygolec (w) 6. (66,38) Rafalski, Grzelak, Borowiak, Bartoch (d) 7. (68,09) Hillebrand, Juhno, Mencel, Sroka (t) 8. (66,11) Szostak, Bowes, Łobodziński, Strelcovs 9. (64,82) Przyjemski, Czapla, Gryszpiński, Rozaliuk 10. (67,01) Dul, Grzelak, Głogowski, Affelt 11. (65,98) Rafalski, Krawczyk, Szczotka, Borowiak 12. (65,90) Jabłoński, Bartoch, Buszkiewicz, Grygolec (ns) 13. (69,25) Łobodziński, Gryszpiński, Bowes, Hillebrand 14. (65,11) Przyjemski, Juhno, Czapla, Strelcovs 15. (67,79) Szostak, Mencel, Rozaliuk, Sroka 16. (66,34) Krawczyk, Głogowski, Rafalski, Jabłoński (d) 17. (66,69) Bartoch, Dul, Szczotka, Buszkiewicz 18. (67,72) Affelt, Borowiak, Grzelak, Grygolec (ns) 19. (68,05) Przyjemski, Juhno, Rozaliuk, Bowes 20. (66,03) Szostak, Mencel, Gryszpiński, Strelcovs 21. (67,23) Czapla, Łobodziński, Hillebrand, Sroka 22. (67,09) Bartoch, Rafalski, Dul, Grygolec (ns) 23. (67,37) Affelt, Szczotka, Jabłoński, Borowiak 24. (67,90) Głogowski, Grzelak, Buszkiewicz, Krawczyk (d)
Finał: Przyjemski (4 pkt),
Szostak (3), Rafalski (2), Dul (d) |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: xxxxx |
VII runda NICE Cup
16
września 2021 - Toruń
Grupa 1:
1. Jakub Krawczyk (Ostrów) - 13
(2,2,3,3,3) |
Grupa 2:
1. Sebastian Szostak (Ostrów) - 15
(3,2,3,3,4) |
Bieg po
biegu: 1. Lewandowski, Krawczyk, Poczta, Głogowski 2. Affelt, Ernst, Pilac, Mencel (t) 3. Bartoch, Rafalski, Czapla, Buszkiewicz 4. Łobodziński, Rozaliuk, Ścibak, Dul (ns) 5. Szostak, Jabłoński, Wysocki, Borowiak 6. Przyjemski, Juhno, Król, Szczotka (ns) 7. Affelt, Krawczyk, Czapla, Ernst 8. Poczta, Bartoch, Buszkiewicz, Pilac 9. Lewandowski, Rafalski, Mencel, Głogowski 10. Przyjemski, Szostak, Łobodziński, Wysocki 11. Rozaliuk, Juhno, Borowiak, Król 12. Jabłoński, Ścibak, Dul (ns), Szczotka (ns) 13. Krawczyk, Lewandowski, Bartoch, Pilac 14. Affelt, Poczta, Rafalski, Głogowski 15. Mencel, Ernst, Buszkiewicz, Czapla 16. Łobodziński, Borowiak, Król, Dul 17. Wysocki, Rozaliuk, Ścibak, Szczotka (ns) 18. Szostak, Jabłoński, Przyjemski, Juhno 19. Affelt, Bartoch, Mencel, Rafalski 20. Poczta, Ernst, Lewandowski, Buszkiewicz 21. Krawczyk, Głogowski, Pilac, Czapla (u) 22. Wysocki, Jabłoński, Król, Szczotka (ns) 23. Szostak, Juhno, Rozaliuk, Dul (ns) 24. Przyjemski, Łobodziński, Borowiak, Ścibak Finał: 25. Szostak (4pkt)., Krawczyk (3), Przyjemski (2), Affelt (1) |
Klasyfikacja końcowa: Sędzia: xxxxx |
Klasyfikacja generalna
cyklu Nice Cup (najlepsza ósemka)
1.Sebastian Szostak - 64
2.Mateusz Jabłoński - 63
3.Artjoms
Juhno - 48
4.Jakub Krawczyk - 46
5.Wiktor Przyjemski - 45
6.Kacper Grzelak - 44
7.Jakub Poczta - 43
8.Nikodem Bartoch - 40
Zwycięzca Sebastian Szostak rzutem
na taśmę pokonał Mateusza Jabłońskiego, który w cyklu Nice Cup 2021 wygrał trzy
rundy i do momentu wypadku podczas treningu w Toruniu, po którym znalazł się w
szpitalu walcząc o życie, był pewnym faworytem do zwycięstwa w klasyfikacji
generalnej. Triumfator toruńskiej rundy, jak i całego cyklu poinformował
organizatorów, że całą nagrodę (voucher na kevlar) za zwycięstwo przekazuje na
rzecz swojego kolegi - Jabłońskiego, jednakże rodzina młodego gnieźnianina
będzie mogła go przeznaczyć na dowolny, inny cel. .
Sebastian Szostak chciał również zamienić się pucharem i dla siebie wziąć ten za
drugie miejsce, z kolei trofeum oznaczone numerem jeden podarować koledze.
Organizatorzy, gdy usłyszeli o szlachetnym geście ostrowianina i przekazaniu
nagród na rzecz Jabłońskiego postanowili ufundować Szostakowi takie same
nagrody.