Czwarty sezon cyklu Nice Cup podobnie jak wiele innych zawodów stanął pod znakiem zapytania. Powodem była pandemia wirusa Covid-19 powszechnie nazwanego koronawirusem, który na całym świecie zbierał śmiertelne żniwa. O tym jak poważna była sytuacja niech świadczy orędzie Premiera Mateusza Morawieckiego i wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego, który zaczął obowiązywać w nocy 14 na 15 marca i miał obowiązywać przez 10 dni, ale tak naprawdę obowiązywał do odwołania. Konsekwencją powyższej decyzji był komunikat, Głównej Komisji Sportu Żużlowego w którym poinformowano o zakazie organizacji zawodów treningowych (sparingów) oraz przeprowadzania zorganizowanych treningów na torach żużlowych początkowo do dnia 1 kwietnia 2020 r., a finalnie do odwołania. W tej sytuacji cały żużel zatrzymał się na 13 długich tygodni.

Ostatecznie turniej wystartował i zaplanowano pięć rund, ale finalnie rozegrano ich siedem. Inauguracyjne zawody odbyły się na Motoarenie w Toruniu. Niestety nie doszły one do skutku, bowiem w wyniku zdiagnozowania COVID-19 u osoby przebywającej w parku maszyn podczas meczu ROW-u Rybnik z Unią Leszno, zostały wprowadzone w całym polskim żuzlu nowe procedury sanitarne. Do skutku doszła kolejna runda się w Bydgoszczy, Łodzi (zawody połączone z Memoriałem Władysława Pietrzaka), Grudziądzu oraz Krośnie.
Z uwagi na dużą liczbę chętnych do rywalizacji młodzieżowcy ścigali się na swoim sprzęcie w dwóch grupach, a dwóch najlepszych żużlowców z każdej grupy brało udział w wyścigu finałowym. To oznaczało, że zawodnicy w każdej\z grup rywalizowali według tabeli dwunastobiegowej, a zwieńczeniem zawodów był bieg finałowy.

Trzech najlepszych zawodników w każdej rundzie otrzywało atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów cyklu. Wśród sponsorów cyklu znajdują się firmy zrzeszone w grupie Nice: Fibaro, elero oraz V2. Dla zwycięzcy całego cyklu, wzorem poprzednich lat, Nice fundował kevlar na sezon 2021, a wszyscy zawodnicy otrzymali również do wykorzystania opony.

I runda NICE Cup
16 Lipca 2020 - Toruń


Grupa 1:
1. Tomasz Orwat (Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,3)
2. Ricards Ansviesulis (Daugavpils) - 9 (d,3,3,3)
3. Mateusz Błażykowski (Bydgoszcz) - 9 (2,2,2,3)
4. Fabian Ragus (Zielona Góra) - 8 (3,2,1,2)
5. Aleks Rydlewski (Toruń) - 6 (3,1,2,0)
6. Jakub Krawczyk (Ostrów) - 6 (d,1,3,2)
7. Ernest Matjuszonok (Daugavpils) - 5 (1,3,0,1)
8. Nile Tufft (Zielona Góra) - 5 (2,0,2,1)
9. Dawid Rempała (Tarnów) - 3 (0,1,w,2)
10. Denis Zieliński (Grudziądz) - 3 (1,2,d,ns)
11. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 2 (2,0,t,t)
12. Maksymilian Śledź (Lublin) - 2 (1,0,1,0)
Grupa 2:
1. Wiktor Jasiński (Gorzów) - 10 (3,3,3,1)
2. Sebastian Szostak (Ostrów) - 9 (1,3,2,3)
3. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 9 (2,1,3,3)
4. Kacper Grzelak (Ostrów) - 7 (3,2,0,2)
5. Przemysław Konieczny (Tarnów) - 7 (1,3,1,2)
6. Krzysztof Sadurski (Leszno) - 6 (1,2,2,1)
7. Damian Lotarski (Grudziądz) - 7 (2,2,1,2)
8. Kacper Pludra (Leszno) - 5 (2,0,3,0)
9. Justin Stolp (Toruń) - 5 (0,0,2,3)
10. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 5 (3,1,0,1)
11. Wiktor Firmuga (Lublin) - 2 (w,1,1,w)
12. Jakub Janik (Toruń) - 0 (u,-,-,-)
Bieg po biegu:
1. Rydlewski, Błażykowski, Matjuszonok, Rempała
2. Ragus, Czapla, Zieliński, Ansviesulis (d/st)
3. Orwat, Tufft, Śledź, Krawczyk (d/st)
4. Grzelak, Łobodziński, Sadurski, Firmuga (w/u)
5. Bartoch, Pludra, Konieczny, Janik (u4)
6. Jasiński, Lotarski, Szostak, Stolp
7. Ansviesulis, Zieliński, Rydlewski, Tufft
8. Orwat, Ragus, Rempała, Śledź
9. Matjuszonok, Błażykowski, Krawczyk, Czapla
10. Konieczny, Lotarski, Firmuga
11. Jasiński, Grzelak, Bartoch, Stolp
12. Szostak, Sadurski, Łobodziński, Pludra
13. Orwat, Rydlewski, Ragus, Matjuszonok
14. Krawczyk, Błażykowski, Zieliński (d/st), Rempała (w/su)
15. Ansviesulis, Tufft, Śledź, Czapla (t)
16. Jasiński, Sadurski, Firmuga, Bartoch
17. Łobodziński, Szostak, Konieczny, Grzelak
18. Pludra, Stolp, Lotarski
19. Orwat, Krawczyk, Czapla (t)
20. Ansviesulis, Rempała, Matjuszonok, Śledź
21. Błażykowski, Ragus, Tufft, Rydlewski
22. Szostak, Konieczny, Jasiński, Pludra
23. Stolp, Grzelak, Sadurski
24. Łobodziński, Lotarski, Bartoch, Firmuga (w/u)

Finał: Orwat, Szostak, Ansviesulis, Jasiński

Klasyfikacja końcowa:
1. Tomasz Orwat (Bydgoszcz)
2. Sebastian Szostak (Ostrów)
3. Ricards Ansviesulis (Daugavpils)
4. Wiktor Jasiński (Gorzów)

Sędzia: ???

II runda NICE Cup
23 lipca 2020 - Bydgoszcz


Grupa 1:
1. Tomasz Orwat (Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,3)
2. Ricards Ansviesulis (Daugavpils) - 9 (d,3,3,3)
3. Mateusz Błażykowski (Bydgoszcz) - 9 (2,2,2,3)
4. Fabian Ragus (Zielona Góra) - 8 (3,2,1,2)
5. Aleks Rydlewski (Toruń) - 6 (3,1,2,0)
6. Jakub Krawczyk () - 6 (d,1,3,2)
7. Ernest Matjuszonok (Daugavpils) - 5 (1,3,0,1)
8. Nile Tufft (Zielona Góra) - 5 (2,0,2,1)
9. Dawid Rempała (Tarnów) - 3 (0,1,w,2)
10. Denis Zieliński (Grudziądz) - 3 (1,2,d,ns)
11. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 2 (2,0,t,t)
12. Maksymilian Śledź (Lublin) - 2 (1,0,1,0)
 
Grupa 2:
1. Wiktor Jasiński (Gorzów) - 10 (3,3,3,1)
2. Sebastian Szostak (Ostrów) - 9 (1,3,2,3)
3. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 9 (2,1,3,3)
4. Kacper Grzelak (Ostrów) - 7 (3,2,0,2)
5. Przemysław Konieczny (Tarnów) - 7 (1,3,1,2)
6. Krzysztof Sadurski (Leszno) - 6 (1,2,2,1)
7. Damian Lotarski (Grudziądz) - 7 (2,2,1,2)
8. Kacper Pludra (Leszno) - 5 (2,0,3,0)
9. Justin Stolp (Toruń) - 5 (0,0,2,3)
10. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 5 (3,1,0,1)
11. Wiktor Firmuga (Lublin) - 2 (w,1,1,w)
12. Jakub Janik (Toruń) - 0 (u,-,-,-)
 
Bieg po biegu:
1. Rydlewski, Błażykowski, Matjuszonok, Rempała
2. Ragus, Czapla, Zieliński, Ansviesulis (d/st)
3. Orwat, Tufft, Śledź, Krawczyk (d/st)
4. Grzelak, Łobodziński, Sadurski, Firmuga (w/u)
5. Bartoch, Pludra, Konieczny, Janik (u4)
6. Jasiński, Lotarski, Szostak, Stolp
7. Ansviesulis, Zieliński, Rydlewski, Tufft
8. Orwat, Ragus, Rempała, Śledź
9. Matjuszonok, Błażykowski, Krawczyk, Czapla
10. Konieczny, Lotarski, Firmuga
11. Jasiński, Grzelak, Bartoch, Stolp
12. Szostak, Sadurski, Łobodziński, Pludra
13. Orwat, Rydlewski, Ragus, Matjuszonok
14. Krawczyk, Błażykowski, Zieliński (d/st), Rempała (w/su)
15. Ansviesulis, Tufft, Śledź, Czapla (t)
16. Jasiński, Sadurski, Firmuga, Bartoch
17. Łobodziński, Szostak, Konieczny, Grzelak
18. Pludra, Stolp, Lotarski
19. Orwat, Krawczyk, Czapla (t)
20. Ansviesulis, Rempała, Matjuszonok, Śledź
21. Błażykowski, Ragus, Tufft, Rydlewski
22. Szostak, Konieczny, Jasiński, Pludra
23. Stolp, Grzelak, Sadurski
24. Łobodziński, Lotarski, Bartoch, Firmuga (w/u)

Finał: Orwat, Szostak, Ansviesulis, Jasiński

Klasyfikacja końcowa:

1. Tomasz Orwat ( Bydgoszcz)
2. Sebastian Szostak (Ostrów)
3. Ricards Ansviesulis (Daugavpils)
4. Wiktor Jasiński (Gorzów)

Sędzia: ???

III runda NICE Cup II memoriał Jerzego Suffnera
30 lipca 2020 - Ostrów


Grupa 1:
1. Kacper Grzelak (Ostrovia) - 10 (3,2,3,2)
2. Aleksander Grygolec (Łódź) - 10 (2,3,2,3)
3. Damian Lotarski (Grudziądz) - 10 (2,2,3,3)
4. Denis Zieliński (Grudziądz) - 8 (1,3,1,3)
5. Jakub Krawczyk (Ostrovia) - 8 (1,2,3,2)
6. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 7 (3,1,1,2)
7. Mateusz Dul (Łódź) - 6 (3,3,w,0)
8. Fabian Ragus (Zielona Góra) - 6 (2,1,2,1)
9. Ricards Ansviesulis (Daugavpils) - 3 (0,u,2,1)
10. Kamil Pytlewski (Gorzów) - 1 (0,1,d,0)
11. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 1 (1,d,0,-)
12. Maksymilian Śledź (Lublin) - 0 (0,u,w,u)
Grupa 2:
1. Sebastian Szostak (Ostrovia) - 11 (3,3,2,3)
2. Francis Gusts (Daugavpils) - 11 (3,2,3,3)
3. Przemysław Konieczny (Tarnów) - 8 (2,t,3,3)
4. Dawid Rempała (Tarnów) - 7 (1,1,3,2)
5. Justin Stolp (Toruń) - 7 (2,2,1,2)
6. Piotr Pióro (Łódź) - 5 (2,3,ns,ns)
7. Jakub Poczta (Ostrovia) - 4 (1,3,w,-)
8. Wiktor Firmuga (Lublin) - 4 (1,0,2,1)
9. Kacper Pludra (Leszno) - 3 (3,-,-,-)
10. Aleks Rydlewski (Toruń) - 3 (1,u,-,2)
11. Krzysztof Sadurski (Leszno) - 2 (0,2,w,d)
12. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 0 (w,w,-,-)
13. Nile Tufft (Zielona Góra) - 0 (u,-,-,-)
Bieg po biegu:
1. Grzelak, Ragus, Krawczyk, Śledź
2. Łobodziński, Lotarski, Bartoch, Pytlewski
3. Dul, Grygolec, Zieliński, Ansviesulis
4. Pludra, Stolp, Rempała, Tufft (u4)
5. Szostak, Pióro, Poczta, Czapla (w/u)
6. Gusts, Konieczny, Rydlewski, Sadurski
7. Grygolec, Grzelak, Łobodziński, Bartoch (d/st)
8. Zieliński, Krawczyk, Pytlewski, Ansviesulis (u)
9. Dul, Lotarski, Ragus, Śledź (u4)
10. Poczta, Sadurski, Pludra (ns), Czapla (w/u)
11. Szostak, Gusts, Firmuga, Konieczny (t)
12. Pióro, Stolp, Rempała, Rydlewski (u2)
13. Grzelak, Ansviesulis, Pytlewski (d3), Śledź (w/u)
14. Krawczyk, Ragus, Łobodziński, Dul (w/u)
15. Lotarski, Grygolec, Zieliński, Bartoch
16. Gusts, Szostak, Stolp, Firmuga
17. Rempała, Firmuga, Rydlewski (ns), Poczta (w/u)
18. Konieczny, Pióro (u/ns), Sadurski (w/su), Czapla (ns)
19. Lotarski, Łobodziński, Ansviesulis, Dul
20. Zieliński, Krawczyk, Śledź (u3), Bartoch (ns)
21. Grygolec, Grzelak, Ragus, Pytlewski
22. Gusts, Rydlewski, Poczta (ns), Pióro (ns)
23. Konieczny, Stolp, Firmuga, Czapla (ns)
24. Szostak, Rempała, Sadurski (d3), Pludra (ns)

Finał: Gusts (4), Grzelak (3), Grygolec (2), Szostak (1)

Klasyfikacja końcowa:
1. Francis Gusts - 15 pkt
2. Kacper Grzelak - 13 pkt
3. Aleksander Grygolec - 12 pkt
4. Sebastian Szostak - 12 pkt

Sędzia: Piotr Stefankiewicz

IV runda NICE Cup
10 września 2020 - Grudziądz


Grupa 1:
1. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 10 (3,2,2,3)
2. Nile Tufft (Zielona Góra) - 9 (3,3,0,3)
3. Sebastian Szostak (Ostrów) - 8 (2,3,3,0)
4-5. Damian Ratajczak (Leszno) - 8 (3,1,1,3)
4-5. Fabian Ragus (Zielona Góra) - 8 (1,3,3,1)
6. Piotr Gryszpiński (Gdańsk) - 8 (2,1,3,2)
7. Krzysztof Lewandowski (Toruń) - 6 (0,2,2,2)
8. Mateusz Dul (Łódź) - 5 (0,1,2,2)
9. Jakub Osyczka (Zielona Góra) - 4 (1,2,0,1)
10. Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) - 3 (2,0,1,0)
11. Jakub Szpytma (Lublin) - 2 (1,0,d,1)
12. Jakub Janik (Toruń) - 0 (t,w,ns,ns)
Grupa 2:
1. Jakub Krawczyk (Ostrów) - 11 (3,3,3,2)
2. Ricards Ansviesulis (Daugavpils) - 11 (2,3,3,3)
3. Damian Lotarski (GKM Grudziądz) - 9 (2,2,2,3)
4. Nikodem Bartoch (Bydgoszcz) - 8 (1,2,3,2)
5. Denis Zieliński (Grudziądz) - 6 (2,3,0,1)
6. Kacper Grzelak (Ostrów) - 6 (3,2,1,d)
7. Alan Szczotka (Gdańsk) - 6 (3,w,2,1)
8. Aleksander Grygolec (Łódź) - 6 (1,1,2,2)
9. Jakub Poczta (Ostrów) - 5 (w,1,1,3)
10. Aleksiej Pilac (Daugavpils) - 3 (1,0,1,1)
11. Jan Rachubik (Lublin) - 0 (0,w,ns,ns)
12. Brak zawodnika
Bieg po biegu:
1. Łobodziński, Szostak, Ragus, Lewandowski
2. Tufft, Gryszpiński, Osyczka, Janik (t)
3. Ratajczak, Przyjemski, Szpytma, Dul
4. Szczotka, Lotarski, Bartoch
5. Krawczyk, Ansviesulis, Pilac, Rachubik
6. Grzelak, Zieliński, Grygolec, Poczta (w/u)
7. Szostak, Osyczka, Dul, Janik (w/u)
8. Tufft, Łobodziński, Ratajczak, Przyjemski
9. Ragus, Lewandowski, Gryszpiński, Szpytma
10. Ansviesulis, Bartoch, Poczta, Rachubik (w/u)
11. Zieliński, Lotarski, Grygolec, Pilac
12. Krawczyk, Grzelak, Szczotka (w/su)
13. Szostak, Lewandowski, Ratajczak, Tufft
14. Ragus, Łobodziński, Szpytma (d4), Janik (ns)
15. Gryszpiński, Dul, Przyjemski, Osyczka
16. Bartoch, Szczotka, Pilac, Zieliński
17. Ansviesulis, Lotarski, Grzelak
18. Krawczyk, Grygolec, Poczta, Rachubik (ns)
19. Ratajczak, Gryszpiński, Szpytma, Janik (ns)
20. Łobodziński, Lewandowski, Osyczka, Przyjemski
21. Tufft, Dul, Ragus, Szostak
22. Ansviesulis, Krawczyk, Zieliński, Grzelak (d3)
23. Lotarski, Grygolec, Szczotka, Rachubik (ns)
24. Poczta, Bartoch, Pilac

Finał:  Ansviesulis (4), Krawczyk (3), Tufft (2), Łobodziński (1)

Klasyfikacja końcowa:
1. Ricards Ansviesulis - 15
2. Jakub Krawczyk - 14
3. Nile Tufft - 11
4. Kacper Łobodziński - 11

Sędzia: xxxxx

V runda NICE Cup
01 października 2020 - Łódź


Grupa 1:
 
Grupa 2:
 
Bieg po biegu:
 

Finał: 

Klasyfikacja końcowa:
 

Sędzia: xxxxx

    

VI runda NICE Cup (memoriał Władysława Pietrzaka)
08 października 2020 - Krosno przełożony 22 października 2020


Turniej par w klasie 250 cc:

Stal Gorzów - 15
1. Oskar Paluch - 12 + 3 (3,3,3,3)
2. Oliwier Ralcewicz - 3 (1,2,d,0)

Unia Leszno II - 14
7. Hubert Jabłonski - 11 + 1 (3,3,3,2)
8. Kacper Teska - 3 (0,2,0,1)

KS Toruń - 13
5. Mateusz Affelt - 9 + 2 (2,2,2,3)
6. Franciszek Majewski - 4 (1,w,1,2)

Unia Leszno I - 13
3. Maksym Borowiak - 3 (0,1,1,1)
4. Antoni Mencel - 10 + 0 (2,3,2,3)

Włókniarz Częstochowa - 5
9. Kajetan Kupiec - 5 (1,1,1,2)
Pomiędzy biegami par odbył się
miniturniej indywidualny w klasie 500 cc:

1. Kacper Przybylski (Krosno) - 9 (3,3,3,w)
2. Łukasz Szczęsny (Opole) - 7 (w,2,2,3)
3. Wiktor Firmuga (Lublin) - 6 (2,3,1,w)
4. Dawid Kołodziej (Świętochłowice) - 1 (1,w,w,u)
5. Jakub Sroka (Rzeszów) - 0 (w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (78,2) Paluch, Mencel, Ralcewicz, Borowiak
2. (75,7) Jabłoński, Affelt, Majewsk, Teska
3. (73,2) Przybylski, Firmuga, Szczęsny (w), Sroka (w)
4. (73,33) Paluch, Ralcewicz, Kupiec
5. (75,33) Mencel, Affelt, Borowiak, Majewski (w)
6. (71,35) Firmuga, Szczęsny, Kołodziej
7. (75,18) Jabłoński, Teska, Kupiec
8. (73,04) Paluch, Affelt, Majewski, Ralcewicz (d)
9. (72,86) Przybylski, Szczęsny, Firmuga, Kołodziej (w)
10. (75,25) Jabłoński, Mencel, Borowiak, Teska
11. (77,68) Affelt, Majewski, Kupiec
12. (73,53) Przybylski, Kołodziej (w), Firmuga (w)
13. (73,29) Paluch, Jabłoński, Teska, Ralcewicz
14. (75,32) Mencel, Kupiec, Borowiak
15. (86,45) Szczęsny, Kołodziej (u), Przybylski (w)
16. (73,24) Paluch, Affelt, Jabłoński, Mencel
 

VII runda NICE Cup
20 października 2020 - Toruń


Grupa 1:
1. Tomasz Orwat (Bydgoszcz) - 11 (3,3,3,2)
2. Denis Zieliński (Grudziądz) - 10 (3,3,1,3)
3. Ricards Ansviesulis (Daugavpils) - 9 (3,3,1,2)
4. Piotr Pióro (Łódź) - 8 (2,1,3,2)
5. Karol Żupiński (Gdańsk) - 7 (2,2,w,3)
6. Nile Tufft (RM Zielona Góra) - 7 (1,2,1,3)
7. Kacper Grzelak (Ostrów) - 5 (1,1,3,0)
8. Jakub Osyczka (RMZielona Góra) - 5 (2,0,2,1)
9. Jakub Poczta (Ostrovia) - 5 (0,2,2,1)
10. Jakub Szpytma (Lublin) - 3 (0,1,2,0)
11. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 2 (1,0,0,1)
12. Jakub Martyniak (Częstochowa) - 0 (0,0,0,0)
Grupa 2:
1. Damian Ratajczak (Leszno) - 10 (2,3,2,3)
2. Sebastian Szostak (Ostrów) - 10 (2,3,3,2)
3. Mateusz Dul (Łódź) - 9 (3,2,1,3)
4. Krzysztof Lewandowski (Toruń) - 9 (3,2,2,2)
5. Kacper Łobodziński (Grudziądz) - 8 (3,2,3,w)
6. Piotr Gryszpiński (Gdańsk) - 7 (1,3,2,1)
7. Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) - 6 (1,0,3,2)
8. Jakub Krawczyk (Ostrów) - 4 (2,1,1,w)
9. Jakub Janik (Toruń) - 3 (0,w,0,3)
10. Wiktor Firmuga (Lublin) - 2 (0,1,1,0)
11. Marcel Krzykowski (Świętochłowice) - 2 (0,1,w,1)
12. Fabian Ragus (RMZielona Góra) - 1 (1,0,0,0)
Bieg po biegu:
1. Orwat, Żupiński, Grzelak, Poczta
2. Zieliński, Osyczka, Czapla, Martyniak
3. Ansviesulis, Pióro, Tufft, Szpytma
4. Lewandowski, Ratajczak, Ragus, Janik
5. Łobodziński, Szostak, Przyjemski, Krzykowski
6. Dul, Krawczyk, Gryszpiński, Firmuga
7. Zieliński, Poczta, Pióro, Czapla
8. Ansviesulis, Tufft, Grzelak, Martyniak
9. Orwat, Żupiński, Szpytma, Osyczka
10. Gryszpiński, Łobodziński, Krzykowski, Ragus
11. Szostak, Dul, Firmuga, Janik (w/u)
12. Ratajczak, Lewandowski, Krawczyk, Przyjemski
13. Orwat, Poczta, Ansviesulis, Martyniak
14. Grzelak, Szpytma, Zieliński, Żupiński (w/u)
15. Pióro, Osyczka, Tufft, Czapla
16. Szostak, Lewandowski, Dul, Ragus
17. Łobodziński, Ratajczak, Krawczyk, Janik
18. Przyjemski, Gryszpiński, Firmuga, Krzykowski (w/u)
19. Zieliński, Ansviesulis, Osyczka, Szpytma
20. Tufft, Orwat, Czapla, Grzelak
21. Żupiński, Pióro, Poczta, Martyniak
22. Dul, Przyjemski, Łobodziński (w/su), Krawczyk (w/u)
23. Janik, Lewandowski, Krzykowski, Firmuga
24. Ratajczak, Szostak, Gryszpiński, Ragus

Finał:  Ratajczak (4), Zieliński (3), Orwat (2), Szostak (w/u)

Klasyfikacja końcowa:
1. Damian Ratajczak (Leszno) - 14
2. Denis Zieliński (Grudziądz) - 13
3. Tomasz Orwat (Bydgoszcz) - 13
4. Sebastian Szostak (Ostrów) - 10

Sędzia: Piotr Nowak

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt