Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Curzytek Michał | Wrocław | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 13 | 2 | 64,90 | |||||||||||||||||
2 | Poczta Jakub | Ostrów | 2 | 2 | d | 2 | 3 | 9 | 7 | 69,62 | |||||||||||||||||
3 | Kupiec Kajertan | Częstochowa | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 12 | 69,65 | |||||||||||||||||
4 | Paluch Oskar | Gorzów | 1 | t | 1 | !w | 1 | 3 | 15 | 69,88 | |||||||||||||||||
5 | Młynarski Jan | Lublin | 1 | u | 1 | 0 | 0 | 2 | 16 | 69,34 | |||||||||||||||||
6 | Panicz Mateusz | Wrocław | !0 | 0 | w | 0 | 3 | 3 | 14 | 69,34 | |||||||||||||||||
7 | Grzelak Kacper | Ostrów | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 13 | 68,56 | |||||||||||||||||
8 | Affelt Mateusz | Toruń | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 10 | 70,29 | |||||||||||||||||
9 | Szostak Sebastian | Ostrów | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 68,46 | |||||||||||||||||
10 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | !2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 10 | 5 | 69,50 | |||||||||||||||||
11 | Żupiński Karol | Toruń | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | 69,65 | |||||||||||||||||
12 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 5 | 11 | 70,44 | |||||||||||||||||
13 | Rempała Dawid | Tarnów | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 70,00 | |||||||||||||||||
14 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 12 | 3 | 69,75 | |||||||||||||||||
15 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 90,09 | |||||||||||||||||
16 | Sadurski Krzysztof | Leszno | !0 | 3 | 2 | 3 | 2 | 10 | 4 | 69,94 | |||||||||||||||||
R1 | Rachubik Jan | Lublin | !0 | 1 | 1 | 17 | 69,28 | ||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 70,22 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: ??? |
70,31 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,22 |
Wyniki w klasie 250 cc:
1. Bartosz Bańbor (St. Lamba Rzeszów) - 11
(3,2,3,3)
2. Oskar Rumiński (eWinner Apator Toruń) - 7 (1,3,1,2)
3. Gracjan Szostak (Arged Malesa Ostrów) - 6 (2,1,2,1)
4. Marcel Juskowiak (Fogo Unia Leszno) - 0 (0,0,0,ns)
Bieg po biegu:
1. (74,78) Bańbor, Szostak, Rumiński,
Juskowiak
2. (74,53) Rumiński, Bańbor, Szostak, Juskowiak
3. (74,87) Bańbor, Szostak, Rumiński, Juskowiak
4. (75,35) Bańbor, Rumiński, Szostak, Juskowiak (ns)