Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | t | d | 2 | 1 | 3 | 6 | 12 | ||||||||||||||||||
2 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | u|3 | u|w | su|u|w | u|w | 6 | 8 | ||||||||||||||||||
3 | Poczta Jakub | Ostrów | !u | u|w | u|2 | 2 | 2 | 6 | 13 | ||||||||||||||||||
4 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
5 | Rempała Dawid | Tarnów | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 12 | 2 | ||||||||||||||||||
6 | Ratajczak Damian | Leszno | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 12 | 1 | ||||||||||||||||||
7 | Cierniak Mateusz | Lublin | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 11 | 3 | ||||||||||||||||||
8 | Curzytek Michał | Wrocław | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | 9 | 4 | ||||||||||||||||||
9 | Żupiński Karol | Toruń | 3 | 1 | u|w | 0 | 2 | 6 | 11 | ||||||||||||||||||
10 | Paluch Oskar | Gorzów | 0 | 2 | 2 | u|w | - | 6 | 14 | ||||||||||||||||||
11 | Grzelak Kacper | Ostrów | 1 | u | - | - | - | 1 | 16 | ||||||||||||||||||
12 | Szostak Sebastian | Ostrów | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | Karczewski Franciszek | Częstochowa | u | 3 | 3 | u|d | - | 6 | 9 | ||||||||||||||||||
14 | Affelt Mateusz | Toruń | 3 | !d | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | ||||||||||||||||||
15 | Sadurski Krzysztof | Leszno | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 9 | 5 | ||||||||||||||||||
16 | Czapla Mikołaj | Gniezno | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 | 14 | ||||||||||||||||||
R1 | Szwacher Szymon | Gniezno |
u |
d | 0 | 17 | |||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Wyniki w klasie 250 cc:
1. Kevin Małkiewicz - 7 (3,3,w,1)
2. Antoni Kawczyński - 7 (2,2,3,-)
3. Kacper Teska - 6 (u,1,2,3)
4. Mateusz Łopuski - 4 (1,0,1,2)
Bieg po biegu:
1. Małkiewicz, Kawczyński, Łopuski, Teska (u)
2. Małkiewicz, Kawczyński, Teska, Łopuski
3. Kawczyński, Teska, Łopuski, Małkiewicz (w/su)
4. Teska, Łopuski, Małkiewicz