2017-04-17 mecz o Drużynowe Mistrzostwo Polski
2017-08-20 mecz o Drużynowe Mistrzostwo Polski
Get Well Toruń - MrGarden GKM Grudziądz
56,97 s. Buczkowski Krzysztof
56,68 s. Łaguta Artiom
56,50 s. Holder Jack

[*] Turniej Speedway Best Pairs był pierwszym oficjalnym turniejem na MotoArenie po przebudowaniu drugiego łuku. Zatem zawodnicy mieli okazję do ustanawiania nowych rekordów toru. Po zawodach nowym rekordzistą został Bartosz Zmarzlik, który jak podał chronometrażysta w wyścigu numer pięć pokonał 318 metrów w czasie 58,25 sekund. W zawodach tych wprowadzono jednak elektroniczny pomiar czasu. Uznano bowiem, że żużel wchodzi na coraz wyższe poziomy organizacyjne i należy tak jak w Formule 1 czy w MotoGP, gdzie setki, a nawet tysiączne sekundy decydują o ostatecznych rozstrzygnięciach, wprowadzić bardziej wiarygodne pomiary. Zatem kibice na telebimie oprócz informacji od chronometrażysty, mogli zobaczyć rezultat zmierzony przez elektroniczne systemy, które podawały informacje zmierzone za pomocą specjalnych czujników umieszczonych pod taśmą startową. Pierwszym rekordzistą Motoareny został Piotr Pawlicki, który wygrał wyścig pierwszy z czasem 59,90 s., a według czujników, które automatycznie uruchamiają i zatrzymują pomiar czasu 60,21 s. Jak widać różnica pomiaru ręcznego i automatycznego była spora i choć niezauważalna, to jednak w sportach motorowych 0,31 sekundy to niekiedy kilka pozycji różnicy. W tej sytuacji wielu zadawało sobie zatem pytanie jaki jest rekord toruńskiego toru. Z pomocą przychodził regulamin w którym jasno było powiedziane, że czas mierzony jest przez sędziego chronometrażu. Zatem oficjalnymi czasami były te które mierzono "ręcznie".
Pełna lista czasów podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs 2017 w Toruniu - jako pierwszy podano czas zmierzony przez chronometrażystę, jako drugi czas zmierzony przez system elektroniczny: