Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Kowalski Bartłomiej | Wrocław | 2 | d3 | 2 | 3 | cz | 7 | 8 | 69,09 | |||||||||||||||||
2 | Miśkowiak Jakub | Częstochowa | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 9 | 2 | 68,63 | |||||||||||||||||
3 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12 | 69,36 | |||||||||||||||||
4 | Grzelak Kacper | Ostrów | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 8 | 6 | 68,83 | |||||||||||||||||
5 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 1 | 68,81 | |||||||||||||||||
6 | Rempała Dawid | Zielona Góra | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 10 | 68,53 | |||||||||||||||||
7 | Bartkowiak Mateusz | Gorzów | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 13 | 69,40 | |||||||||||||||||
8 | Szostak Sebastian | Ostrów | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 11 | 69,25 | |||||||||||||||||
9 | Sadurski Krzysztof | Krosno | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 15 | 68,26 | |||||||||||||||||
10 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 14 | 68,30 | |||||||||||||||||
11 | Lampart Wiktor | Lublin | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 2 | 68,73 | |||||||||||||||||
12 | Cierniak Mateusz | Lublin | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 10 | 4 | 69,03 | |||||||||||||||||
13 | Pludra Kacper | Grudziądz | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 7 | 9 | 69,19 | |||||||||||||||||
14 | Zieliński Denis | Toruń | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 67,89 | |||||||||||||||||
15 | Świdnicki Mateusz | Częstochowa | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 12 | 3 | 67,82 | |||||||||||||||||
16 | Paluch Oskar | Gorzów | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 | 68,57 | |||||||||||||||||
R1 | Poczta Jakub | Ostrów | 0 | 0 | 17 | 68,53 | |||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 68,51 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
68,12 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,03 |
Turniej w kategorii 250cc: 1. Gracjan Szostak - 11 (3,3,2,3) 2. Kevin Małkiewicz - 8 (2,1,3,2) 3. Jan Przanowski - 3 (1,2,w,0) 4. Szymon Ludwiczak - 2 (0,0,1,1) |
Bieg po biegu: 1. (72,76) Szostak, Małkiewicz, Przanowski, Ludwiczak 2. (72,67) Szostak, Przanowski, Małkiewicz, Ludwiczak 3. (74,26) Małkiewicz, Szostak, Ludwiczak, Przanowski (w/u) 4. (73,46) Szostak, Małkiewicz, Ludwiczak, Przanowski |