Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Szostak Sebastian | Ostrów | 2 | 2 | 3 | d | - | 7 | 7 | 68,61 | |||||||||||||||||
2 | Paluch Oskar | Gorzów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 69,18 | |||||||||||||||||
3 | Sadurski Krzysztof | Leszno | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 10 | 4 | 68,04 | |||||||||||||||||
4 | Buszkiewicz Oliver | Grudziądz | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8 | 6 | 69,17 | |||||||||||||||||
5 | Grzelak Kacper | Ostrów | 1 | 1 | 2 | 1 | d | 5 | 12 | 69,27 | |||||||||||||||||
6 | Nowacki Kamil | Gorzów | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 10 | 5 | 67,91 | |||||||||||||||||
7 | Bartoch Kamil | Bydgoszcz | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | 68,73 | |||||||||||||||||
8 | Mencel Antoni | Leszno | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 10 | 69,46 | |||||||||||||||||
9 | Affelt Mateusz | Toruń | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 11 | 69,31 | |||||||||||||||||
10 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | 3 | 67,54 | ||||||||||||||||
11 | Ralcewicz Oliwier | Gorzów | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 69,42 | |||||||||||||||||
12 | Jabłoński Hubert | Leszno | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 14 | 68,99 | |||||||||||||||||
13 | Rew Kenyan | Leszno | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 3 | 2 | 69,53 | ||||||||||||||||
14 | Ścibak Hubert | Leszno | 0 | 0 | 0 | d | 1 | 1 | 16 | 67,62 | |||||||||||||||||
15 | Poczta Jakub | Ostrów | 2 | 2 | 1 | w | 2 | 7 | 9 | 67,95 | |||||||||||||||||
16 | Borowiak Maksym | Leszno | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 13 | 69,50 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 68,16 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 69,18 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kalwasiński |
69,12 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,30 |
Klasyfikacja generalna MIMW 2021 po II
turniejach:
1. Keynan Rew (Leszno) - 24+3 (10,14)
2. Jakub Krawczyk (Ostrów) - 24+2 (11,13)
3. Krzysztof Sadurski (Leszno) - 21 (10,11)
4. Jakub Poczta (Ostrów) - 19 (12,7)
5-6. Hubert Jabłoński (Leszno) - 16 (12,4)
5-6. Sebastian Szostak (Ostrów) - 16 (9,7)
7. Olivier Buszkiewicz (Leszno) - 15 (7,8)
8. Kacper Grzelak (Ostrów) - 14 (9,5)
9. Antoni Mencel (Leszno) - 12 (6,6)
10. Maksym Borowiak (Leszno) - 11 (7,4)
11. Hubert Ścibak (Leszno) - 4 (3,1)
12-13. Damian Ratajczak (Leszno) - 0 (0,ns)
12-13. Mikołaj Czapla (Gniezno) - 0 (0,ns)