Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Zielona Góra | 0 | 3 | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 61,59 | |||||||||||||||
1 | Potoniec Arkadiusz | d2 | 3 | 2 | 0 | 61,64 | ||||||||||||||||||
2 | Burzyński Mateusz | u|w | 1 | u|w | 1 | 61,24 | ||||||||||||||||||
3 | - | - | - | - | - | 62,78 | ||||||||||||||||||
R1 | - | 61,97 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Rzeszów | 5 | 6 | 7 | 10 | 11 | 13 | 6 | 62,32 | |||||||||||||||
4 | Białecki Krystian | 2 | 0 | 0 | 0 | 62,25 | ||||||||||||||||||
5 | Rempała Krystian | 3 | 3 | 1 | 2 | 62,46 | ||||||||||||||||||
6 | Bassara Grzegorz | 1 | 1 | 0 | d4 | 61,59 | ||||||||||||||||||
R2 | - | 62,59 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 3 | 8 | 12 | 15 | 18 | 21 | 2-3 | 63,02 | |||||||||||||||
7 | Łęgowik Hubert | 2 | 2' | 2 | 3 | 62,22 | ||||||||||||||||||
8 | Danielewicz Mateusz | 1 | 1 | 1 | 0 | 62,28 | ||||||||||||||||||
9 | Trzensiok Mile | 3 | 3 | 2 | 1 | 62,56 | ||||||||||||||||||
R3 | - | 64,27 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 3 | 7 | 12 | 17 | 22 | 25 | 1 | 62,99 | |||||||||||||||
10 | Cyfer Adrian | 3 | 1 | - | 3 | 63,38 | ||||||||||||||||||
11 | Krczmarz Rafał | d4 | 3 | 3 | 3 | 62,85 | ||||||||||||||||||
12 | Kaczmarek Łukasz | 3 | 2 | 2 | 0 | 63,97 | ||||||||||||||||||
R4 | Nowacki Kamil | 2 | 63,81 | |||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 3 | 5 | 9 | 12 | 17 | 20 | 4 | 62,54 | |||||||||||||||
13 | Koza Ernest | 2 | 2 | 1 | - | |||||||||||||||||||
14 | Dąbrowski Damian | 1 | - | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
15 | Madej Arkadiusz | 0 | 1 | - | 2 | |||||||||||||||||||
R5 | Rolnicki Patryk | 3 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 3 | 5 | 10 | 13 | 18 | 21 | 2-3 | ||||||||||||||||
16 | Nowak Marcin | 3 | 3 | - | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Kaczmarek Daniel | 0 | - | 2 | 1 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Kubera Dominik | u3 | u|w | - | 2 | |||||||||||||||||||
R6 | Smektała Bartosz | 2 | 3 | 2 | Tor B | |||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 3 | 7 | 9 | 10 | 13 | 17 | 5 | ||||||||||||||||
19 | Kościelski Marcin | 2 | - | 0 | - | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Przywieczerski Tomasz | 1 | - | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
21 | Sikora Patryk | 1 | 0 | 0 | - | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | Fajfer Oskar | 3 | 2 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Sędzia |
Remigiusz Substyk | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
ZESPÓŁ |
PUNKTY DUŻE |
PUNKTY MAŁE |
|
Sparta Wrocław | 41 | 170 | |
Stal Gorzów | 27 | 137 | |
PGE Stal Rzeszów | 21 | 123 | |
Unia Leszno | 21 | 122 | |
Unibax Toruń | 19 | 113 | |
Unia Tarnów | 17 | 121 | |
Falubaz Zielona Góra | 13 | 104 | |
GTŻ Grudziądz | 9 | 94 |