Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Gniezno | 3 | 7 | 12 | 13 | 14 | 15 | 5 | 66,23 | |||||||||||||||
1 | Fajfer Patryk | 3 | 3 | 3 | 1 | 65,88 | ||||||||||||||||||
2 | brak zawodnika | - | - | - | - | 64,98 | ||||||||||||||||||
3 | Orwat Tomasz (gość) | 1 | 2' | 1 | 1 | 66,99 | ||||||||||||||||||
R1 | - | 67,76 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 3 | 6 | 7 | 8 | 11 | 12 | 6-7 | 66,30 | |||||||||||||||
4 | Konieczny Kacper | 1 | 2 | 1 | 0 | 66,65 | ||||||||||||||||||
5 | Nowiński Michał | 2 | 1 | 3 | d4 | 67,48 | ||||||||||||||||||
6 | Stefanów Krystian | 1 | 0 | 0 | 1 | 67,69 | ||||||||||||||||||
R2 | - | 67,41 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Rzeszów | 2 | 5 | 6 | 7 | 10 | 11 | 6-7 | 67,69 | |||||||||||||||
7 | Lampart Wiktor | 2 | 3 | 3 | 1 | 68,45 | ||||||||||||||||||
8 | Rząsa Mateusz | 0 | 1 | 1 | 0 | 67,90 | ||||||||||||||||||
9 | Fajfer Kevin (gość) | u|w | - | - | - | 67,97 | ||||||||||||||||||
R3 | - | 68,45 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 4 | 9 | 14 | 17 | 22 | 27 | 1 | 69,70 | |||||||||||||||
10 | Kaczmarek Daniel | 3 | - | 3 | 3 | 69,91 | ||||||||||||||||||
11 | Kościelski Marcin | 1 | 2' | 0 | - | 68,60 | ||||||||||||||||||
12 | Kopeć-Sobczyński Igor | 3 | - | 3 | 2' | 68,80 | ||||||||||||||||||
R4 | Krakowiak Norbert | 2' | 3 | 2' | 68,45 | |||||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | 1 | 2 | 5 | 10 | 15 | 20 | 4 | 68,10 | |||||||||||||||
13 | Turowski Marcin | su|w | 1 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
14 | Żupiński Karol | 1 | 1' | 2' | 3 | |||||||||||||||||||
15 | Bieliński Aureliusz | 0 | 2 | 2' | 2' | |||||||||||||||||||
R5 | - | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 5 | 8 | 13 | 18 | 21 | 22 | 2-3 | ||||||||||||||||
16 | Karczmarz Rafał | 3 | 2' | 3 | - | |||||||||||||||||||
17 | Czerniawski Hubert | 2' | 3 | 3 | - | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Szczotka Alan | u3 | - | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
R6 | Nowacki Kamil | 2' | 1' | 0 | Tor B | |||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 2 | 5 | 8 | 11 | 14 | 19 | 2-3 | ||||||||||||||||
19 | Burzyński Mateusz | 2 | 1 | 2 | 2' | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Pilarski Wojciech | u2|w | 0 | - | - | |||||||||||||||||||
21 | Tonder Mateusz | 2 | - | 2 | 1 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | Potoniec Arkadiusz | 3 | 1' | 3 | ||||||||||||||||||||
Sędzia |
Remigiusz Substyk | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |