turnieje finałowe srebrnego kasku 1975

Turniej nr 1
10 kwietnia 1975 - Łódź
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 13
  ( ) Mariusz Okoniewski Leszno 12
  ( ) Jacek Goerlitz Świętochłowice 12
  ( ) Marian Witelus Opole 12
  ( ) Kazimierz Adamczak Leszno 10
  ( ) Mieczysław Woźniak Gorzów 9

Turniej nr 2

15 maja 1975 - Gniezno
  ( ) Stanisław Nocek Lublin 13
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 12
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 11
  ( ) Mieczysław Woźniak Gorzów 10
  ( ) Mariusz Okoniewski Leszno 9
  ( ) Tadeusz Berej Lublin 8

Turniej nr 3

22 maja 1975 - Chorzów
  ( ) Tadeusz Berej Lublin 13
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 12
  ( ) Jacek Goerlitz Świętochłowice 11
  ( ) Mariusz Okoniewski Leszno 10
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 9
  ( ) Bolesław Proch Zielona Góra 8

Turniej nr 4

05 czerwca 1975 - Zielona Góra
  ( ) Bolesław Proch Zielona Góra 15
  ( ) Kazimierz Adamczak Leszno 12
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 11
  ( ) Ryszard Jany Wrocław 10
  ( ) Tadeusz Berej Lublin 10
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 9

Turniej nr 5

13 lipca 1975 - Lublin
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 15
  ( ) Kazimierz Adamczak Leszno 12
  ( ) Bolesław Proch Zielona Góra 12
  ( ) Jacek Goerlitz Świętochłowice 11
  ( ) Tadeusz Berej Lublin 11
  ( ) Stanisław Nocek Lublin 9

Turniej nr 6

17 lipca 1975 - Toruń
    
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
    M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Psionka Lublin 1      1       2       2       3       9     6 77,00
2 Adamczak Leszno 0         2       2       3       1     8     8 77,00
3 Błaszak Eugeniusz Gniezno 2           2       3       3       2   12     3 77,20
4 Proch Bolesław Zielona Góra 3             1       3       3       3 13     1 77,40
5 Moskowicz Jan Toruń   0     2         1         2         d 5     11 77,00
6 Miastkowski Eugeniusz Toruń   1       0     2             1     3   7     8 77,60
7 Fabiszewski Ryszard Gorzów   3         1         2 3         3     12     2 76,90
8 Woźniak Mieczysław Gorzów   2           2     1     1     u       6     10 77,80
9 Okoniewski Mariusz Leszno     3   3           d         2   2     10     5 77,40
10 Ziarnik Bydgoszcz     w     1           1     0   u       2     14 77,00
11 Olkiewicz Adam Toruń     1       0   3         2           1 7     8 77,00
12 Bewicz Bydgoszcz     2         0   w     0           1   3     12 77,20
13 Kwiatkowski Krzysztof Toruń       0 0             0   d         0   0     16 77,20
14 Goerlitz Świętochłowice       3   3         2   1             2 11     4 77,80
15 Nocek Lublin       2     3     3           u u       8     7 77,10
16 Berej Lublin       1       3 1           1     d     6     9 77,90
R1                                                     77,60
R2                                                     77,00

sędzia: H. Katafias

77,20
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
77,00
   
Turniej nr 7

07 sierpnia 1975 - Rzeszów
  ( ) Mariusz Okoniewski Leszno 13
  ( ) Jan Wilk Rzeszów 11
  ( ) Bolesław Proch Zielona Góra 11
  ( ) Leonard Raba Opole 10
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 10
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 9

Turniej nr 8

04 września 1975 - Tarnów
  ( ) Bolesław Proch Zielona Góra 13
  ( ) Kazimierz Adamczak Leszno 12
  ( ) Eugeniusz Błaszak Gniezno 10
  ( ) Ryszard Fabiszewski Gorzów 9
  ( ) Leonard Raba Opole 9
  ( ) Stanisław Wojtanowski Tarnów 8

klasyfikacja końcowa
srebrnego kasku 196x
  1 Bolesław Proch Zielona Góra 72  
  2 Ryszard Fabiszewski Gorzów 71  
  3 Eugeniusz Błaszak Gniezno 68  
  4 Kazimierz Adamczak Leszno 62  
  5 Mariusz Okoniewski Leszno 61  
  6 Jacek Goerlitz Świętochłowice 59  
  7 Tadeusz Berej Lublin 56  
  8 Leonard Raba Opole 46  
  9 Mieczysław Woźniak Gorzów 45  
  10 Stanisław Nocek Lublin 45  
  11 Kazimierz Ziarnik Bydgoszcz 33  
  12 Marian Psionka Lublin 31  
  13 Lech Bewicz Bydgoszcz 23  
  Uczestników nominowała GKSŻ. Odliczono dwa najgorsze wyniki.

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt