Grupa 1 - Gdańsk |
Grupa 2 - Tarnów |
( ) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 13 |
03 maja 1973 Runda 1
|
( ) | Marian Wardzała | Tarnów | 15 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 12 | ( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 13 | ||
( ) | Franciszek Stach | Opole | 12 | ( ) | Andrzej Jurczyński | Częstochowa | 12 | ||
( ) | Jerzy Wilim | Rybnik | 11 | ( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 11 | ||
( ) | Krzysztof Siudek | Gdańsk | 10 | ( ) | Zbigniew Malinowski | Bydgoszcz | 10 | ||
( ) | Jan Gągolewicz | Gdańsk | 10 | ( ) | Stanisław Bartnik | Tarnów | 9 |
Grupa 1 - Wrocław |
|
Grupa 2 - Lublin |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 14 |
07 maja 1973 Runda 1
|
( ) | Andrzej Jurczyński | Częstochowa | 15 | |
( ) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 13 | ( ) | Marian Wardzała | Tarnów | 14 | ||
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 12 | ( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 13 | ||
( ) | Krzysztof Kałuża | Wrocław | 11 | ( ) | Kazimierz Bury | Świętochłowice | 10 | ||
( ) | Jerzy Wilim | Rybnik | 10 | ( ) | Leszek Papakul | Gdańsk | 9 | ||
( ) | Franciszek Stach | Opole | 10 | ( ) | Zbigniew Studziński | Lublin | 9 |
|
Grupa 2 - Tarnów |
(2) | Tadeusz Gortat | Łódź | 15 |
10 maja 1973 Runda 1
|
( ) | Grzegorz Kuźniar | Rzeszów | 14 | |
(15) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 13 | ( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 13 | ||
(5) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 13 | ( ) | Marian Wardzała | Tarnów | 13 | ||
(13) | Stach Franciszek | Opole | 10 | ( ) | Jacek Goerlitz | Świętochłowice | 12 | ||
(3) | Jerzy Wilim | Rybnik | 9 | ( ) | Kazimierz Bury | Świętochłowice | 10 | ||
(14) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 9 | ( ) | Jerzy Kniaź | Rzeszów | 9 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Siudek Krzysztof | Gdańsk | 0 | 1 | 2 | w | 2 | 5 | 12 | 78,60 | |||||||||||||||||
2 | Gortat Tadeusz | Łódź | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 71,00 | |||||||||||||||||
3 | Wilim Jerzy | Rybnik | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 9 | 6 | 82,00 | |||||||||||||||||
4 | Rogala Zbigniew | Łódź | 2 | w | 0 | 0 | u | 2 | 16 | 80,60 | |||||||||||||||||
5 | Bożyk Jerzy | Częstochowa | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 | 3 | 80,60 | |||||||||||||||||
6 | Janczuro Roman | Toruń | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | 11 | 80,40 | |||||||||||||||||
7 | Piwosz Czesław | Leszno | 0 | 0 | 1 | 2 | u | 3 | 14 | 71,00 | |||||||||||||||||
8 | Kałuża Krzysztof | Wrocław | 3 | u | - | - | - | 3 | 15 | 83,00 | |||||||||||||||||
9 | Jóźwiak Roman | Gorzów | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 82,40 | |||||||||||||||||
10 | Pyszny Piotr | Rybnik | w | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 10 | 80,40 | |||||||||||||||||
11 | Goszczyński Czesław | Częstochowa | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 9 | 81,60 | |||||||||||||||||
12 | Grabowski Jan | Zielona Góra | 3 | 3 | w | 1 | d | 7 | 7 | 81,80 | |||||||||||||||||
13 | Stach Franiciszek | Opole | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 10 | 4 | 81,80 | |||||||||||||||||
14 | Filipiak Zbigniew | Zielona Góra | 2 | 0 | 3 | 3 | 1 | 9 | 5 | 81,20 | |||||||||||||||||
15 | Fabiszewski Ryszard | Gorzów | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 13 | 2 | --,-- | |||||||||||||||||
16 | Gągolewicz Jan | Gdańsk | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 7 | 8 | --,-- | |||||||||||||||||
R1 | Gos Janusz | Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | --,-- | ||||||||||||||||||
R2 | Jatczak Henryk | Łódź | - | - | --,-- | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Mieczysław Ropek |
--,-- | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
--,-- |
|
Grupa 2 - Tarnów |
(9) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 13 |
31 maja 1973 Runda 1
|
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 15 | |
(8) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 11 | ( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 13 | ||
(15) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 11 | ( ) | Kazimierz Bury | Świętochłowice | 13 | ||
(16) | Roman Janczuro | Toruń | 10 | ( ) | Wojciech Kaczmarek | Gniezno | 12 | ||
(5) | Czesław Goszczyński | Częstochowa | 9 | ( ) | Zbigniew Studziński | Lublin | 11 | ||
(7) | Franciszek Stach | Opole | 9 | ( ) | Eugeniusz Błaszak | Gniezno | 9 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Piwosz Czesław | Leszno | u | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 9 | 78,40 | |||||||||||||||||
2 | Kałuża Krzysztof | Wrocław | u | 3 | 1 | 1 | 0 | 5 | 10 | 77,50 | |||||||||||||||||
3 | Jóźwiak | ??? | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | 8 | 77,20 | |||||||||||||||||
4 | Pyszny Piotr | Rybnik | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 9 | 7 | 78,00 | |||||||||||||||||
5 | Goszczyński Czesław | Częstochowa | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | 5 | 76,80 | |||||||||||||||||
6 | Grabowski Jan | Zielona Góra | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 3 | 13 | 79,40 | |||||||||||||||||
7 | Stach Franciszek | Opole | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 77,40 | |||||||||||||||||
8 | Filipiak Zbigniew | Zielona Góra | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 11 | 2 | 78,50 | |||||||||||||||||
9 | Fabiszewski Ryszard | Gorzów | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 1 | 78,60 | |||||||||||||||||
10 | Gągolewicz Jan | Gdańsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 77,80 | |||||||||||||||||
11 | Siudek Krzysztof | Gdańsk | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 14 | 78,00 | |||||||||||||||||
12 | Gortat Tadeusz | Łódź | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 2 | 15 | 78,00 | |||||||||||||||||
13 | Wilim Jerzy | Rybnik | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 16 | 78,80 | |||||||||||||||||
14 | Rogala Zbigniew | Łódź | 1 | 2 | 0 | 2 | - | 5 | 11 | 78,80 | |||||||||||||||||
15 | Bożyk Jerzy | Częstochowa | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 3 | 78,00 | |||||||||||||||||
16 | Janczuro Roman | Toruń | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 10 | 4 | 78,80 | |||||||||||||||||
R1 | Gos Janusz | Opole | --- | --- | 77,60 | ||||||||||||||||||||||
R2 | Skrobisz Bogdan | Gdańsk | 2 | 2 | 4 | nklas | 77,80 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Mieczysław Ropek |
--,-- | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
--,-- |
Podziękowania dla Andrzej
Korzybskiego
za udostępnienie programu z zawodów
Runda 2 Turniej nr 1 |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 14 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 14 | |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 11 | |
( ) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 11 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 11 | |
( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 9 |
Runda 2 Turniej nr
2 |
( ) | Andrzej Jurczyński | Częstochowa | 15 | |
( ) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 13 | |
( ) | Zbigniew Studziński | Lublin | 11 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 11 | |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 10 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 10 |
Runda 2 Turniej nr
3 |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 15 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 14 | |
( ) | Andrzej Jurczyński | Częstochowa | 13 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 12 | |
( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 11 | |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 9 |
Runda 2 Turniej nr
4 |
( ) | Andrzej Jurczyński | Częstochowa | 15 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 14 | |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 10 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 10 | |
( ) | Czesław Goszczyński | Częstochowa | 10 | |
( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 9 |
Runda 2 Turniej nr
5 |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 15 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 14 | |
( ) | Zbigniew Studziński | Lublin | 13 | |
( ) | Jacek Goerlitz | Świętochłowice | 11 | |
( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 10 | |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 9 |
Runda 2 Turniej nr
6 |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 15 | |
( ) | Czesław Goszczyński | Częstochowa | 14 | |
( ) | Jacek Goerlitz | Świętochłowice | 12 | |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 11 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 9 | |
( ) | Piotr Pyszny | Rybnik | 9 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Filipiak Zbigniew | Zielona Góra | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Wardzała Marian | Tarnów | u | d | 0 | 1 | w | 1 | 16 | ||||||||||||||||||
3 | Rak Eugeniusz | Rzeszów | 1 | w | 0 | 1 | 1 | 3 | 13 | ||||||||||||||||||
4 | Gortat Tadeusz | Łódź | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 12 | ||||||||||||||||||
5 | Stach Franciszek | Opole | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 8 | 7 | ||||||||||||||||||
6 | Pyszny Piotr | Rybnik | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | ||||||||||||||||||
7 | Studziński Zbigniew | Lublin | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 11 | 5 | ||||||||||||||||||
8 | Baran Antoni | Rzeszów | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | ||||||||||||||||||
9 | Janczuro Roman | Toruń | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 8 | 8 | ||||||||||||||||||
10 | Bański Eugeniusz | Rzeszów | 0 | 1 | d | 0 | 1 | 2 | 14 | ||||||||||||||||||
11 | Bury Kazimierz | Świętochłowice | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 7 | 11 | ||||||||||||||||||
12 | Wilk Jan | Rzeszów | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||
13 | Fabiszewski Jacek | Gorzów | 0 | 0 | 1 | u | 0 | 1 | 15 | ||||||||||||||||||
14 | Goerlitz Jacek | Świętochłowice | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 4 | ||||||||||||||||||
15 | Nowak Bogusław | Gorzów | 3 | d | 2 | 3 | w | 8 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | Woźniak Mieczysław | Gorzów | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 12 | 3 | ||||||||||||||||||
R1 | Kazior Zenon | Rzeszów | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: ??? |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Runda 2 Turniej nr
8 |
( ) | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 14 | |
( ) | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 13 | |
( ) | Bogusław Nowak | Gorzów | 13 | |
( ) | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 11 | |
( ) | Ryszard Fabiszewski | Gorzów | 9 | |
( ) | Franciszek Stach | Opole | 9 |
1 | Zbigniew Filipiak | Zielona Góra | 78 | ||
2 | Bogusław Nowak | Gorzów | 77 | ||
3 | Piotr Pyszny | Rybnik | 75 | ||
4 | Jerzy Bożyk | Częstochowa | 66 | ||
5 | Mieczysław Woźniak | Gorzów | 62 | ||
6 | Zbigniew Studziński | Lublin | 55 | ||
7 | Jacek Goerlitz | Świętochłowice | 55 | ||
8 | Czesław Goszczyński | Częstochowa | 49 | ||
9 | Franciszek Stach | Opole | 46 | ||
10 | Kazimierz Bury | Świętochłowice | 38 | ||
11 | Leszek Papakul | Gdańsk | 20 | ||
12 | Tadeusz Gortat | Łódź | 20 | ||
Odliczono dwa najgorsze rezultaty. |