turnieje finałowe srebrnego kasku 1962

Turniej nr 1
05 maja 1962 - ¦więtochłowice
  ( ) Roman G±sior Krosno 14  
  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 14  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów 13  
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 8  
  ( ) Wiktor Waloszek ¦więtochłowice 8  
  ( ) Stanisław Skowron Opole 8  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 7  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 7  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 7  
  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 6  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 6  
  ( ) Władysław Kamiński Tarnów 5  
  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 5  
  ( ) Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 4  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 4  
  ( ) Marian Curyło Tarnów 0  

Turniej nr 2
26 maja 1962 - Krosno


  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 15  
  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 13  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 12  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów Wlkp 12  
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 10  
  ( ) Wiktor Waloszek ¦więtochłowice 10  
  ( ) Adam Ciepiela Tarnów 8  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 7  
  ( ) Roman G±sior Krosno 7  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 6  
  ( ) Władysław Kamiński Tarnów 6  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 4  
  ( ) Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 4  
  ( ) Stanisław Skowron Opole 3  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 1  
  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 1  
 
Turniej nr 3

27 maja 1962 - Tarnów
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 14  
  ( ) Wiktor Waloszek ¦więtochłowice 14  
  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 11  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 11  
  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 11  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 9  
  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 7,5  
  ( ) Adam Ciepiela Tarnów 7  
  ( ) Roman G±sior Krosno 7  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 6  
  ( ) Władysław Kamiński Tarnów 5  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów 4  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 4  
  ( ) Stanisław Skowron Opole 3,5  
  ( ) Marian Curyło Tarnów 3  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 2  

Turniej nr 4
02 czerwca 1962 - Zielona Góra


  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 14  
  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 13  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 13  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów 10  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 9  
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 9  
  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 8  
  ( ) Wiktor Waloszek ¦więtochłowice 8  
  ( ) Roman G±sior Krosno 7  
  ( ) Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 6  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 6  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 5  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 4  
  ( ) Bonifacy Langner Zielona Góra 3  
  ( ) Tadeusz Grzywacki Zielona Góra 2  
  ( ) Stanisław Skowron Opole 2  

Turniej nr 5 memoriał Tadeusza Kołeczka
16 czerwca 1962 - ŁódĽ


  ( ) Marian Rose Toruń 13  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów 11  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 11  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 10  
  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 10  
  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 9  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 9  
  ( ) Roman G±sior Krosno 8  
  ( ) Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 7  
  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 6  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 5  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 5  
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 4  
  ( ) Stanisław Skowron Opole 4  
  ( ) Władysław Kamiński Tarnów 2  
  ( ) Marian Curyło Tarnów 2  

Turniej nr 6
30 czerwca 1962 - Gniezno


  ( ) Marian Kwarciński Gniezno 14  
  ( ) Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 13  
  ( ) Paweł Mirowski ŁódĽ 12  
  ( ) Marian Rose Toruń 10  
  ( ) Andrzej Pogorzelski Gorzów 9  
  ( ) Henryk Ciorga Zielona Góra 9  
  ( ) Emil Jakubowski Krosno 9  
  ( ) Mieczysław Mendyka Zielona Góra 9  
  ( ) Jan Mucha ¦więtochłowice 7  
  ( ) Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 6  
  ( ) Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 5  
  ( ) Roman G±sior Krosno 5  
  ( ) Jan Krakowiak ŁódĽ 3  
  ( ) Zygmunt Pytko Tarnów 2  
  ( ) Marian Curyło Tarnów 2  
  ( ) Władysław Kamiński Tarnów 1  

Turniej nr 7
7 lipca 1962 - Toruń


 
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B       I       E       G       I P
K
T
  M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Fołtyn Krystian ¦więtochłowice 0      2       0       0       1       3     16 84,60
2 Rose marian Toruń 3         3       2       3       3     14     1 83,00
3 Mirowski Paweł ŁódĽ 2           1       1       0       1   5     13 83,30
4 Mendyka Mieczysław Zielona Góra 1             3       1       0       0 5     12 82,50
5 Kwarciński Marian Gniezno   2     1         1         1         3 8     7 -
6 Sumiński Włodzimierz ŁódĽ   0       1     2             2     2   7     8 82,40
7 Waloszek Wiktor ¦więtochłowice   1         0         2 1         0     4     14 84,00
8 Pytko Zygmunt Tarnów   3           d     3     2     2       10     5 84,50
9 G±sior Roman Krosno     2   3           2         3   1     11     4 82,20
10 Szwendrowski Włodzimierz ŁódĽ     3     0           3     2   3       11     2 84,50
11 Cheładze Roman Toruń     1       2   1         0           2 6     9 83,20
12 Jakubowski Emil Krosno     0         2   0     3           0   5     11 85,60
13 Kamiński W Tarnów       0 0             0   1         3   4     15 85,00
14 Ciepiela A Tarnów       1   2         0   2             1 6     10 82,80
15 Pogorzelski Andrzej Gorzów       2     3     3           1 0       9     6 84,30
16 Mucha Jan ¦więtochłowice       3       d 3           3     2     11     3 85,00
R1 Ptak Józef Toruń                                         -     - 85,30
R2 - -                                         -     - 83,10

sędzia: Słowiecki Ro¶cisław

87,10
T - Ta¶ma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - ¦wieca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. lini± toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
-

klasyfikacja końcowa
srebrnego kasku 1962


  1  Włodzimierz Szwendrowski ŁódĽ 76 14; 13; 11; 14; 9; 13; 11
  2  Jan Mucha ¦więtochłowice 67 6; 15; 11; 13; 10; 7; 11
  3  Andrzej Pogorzelski Gorzów 64 13; 12; 4; 10; 11; 9; 9
  4  Mieczysław Mendyka Zielona Góra 62 7; 12; 11; 13; 10; 9; 6
  5  Roman G±sior Krosno 54 14; 7; 7; 7; 8; 5; 11
  6  Marian Kwarciński Gniezno 48,5 5; 1; 7,5; 8; 6; 14; 8
  7  Paweł Mirowski ŁódĽ 48 7; 6; 4; 9; 9; 12; 5
  8  Zygmunt Pytko Tarnów 47 8; 10; 14; 9; 4; 2; -
  9  Krystian Fołtyn ¦więtochłowice 42 7; 4; 9; 6; 11; 5; 3
  10  Wiktor Waloszek ¦więtochłowice 41 8; 10; 14; 8; -; - 1
  11  Emil Jakubowski Krosno 38 6; 7; 6; 5; 5; 9; 5
  12  Marian Rose Toruń 37 -; -; -; -; 13; 10; 14
  13  Włodzimierz Sumiński ŁódĽ 34 4; 4; 1; 6; 7; 6; 7
  14  Stanisław Skowron Opole 20,5 8; 3; 3,5; 2; 4;-; - 
  15  Jan Krakowiak ŁódĽ 19 4; 1; 2; 4; 5; 3; -
  16  Władysław Kamiński Tarnów 19 5; 6; 5; -; 2; 1; -
  17  Adam Ciepiela Tarnów 15 -; 8; 7; -; -; -; -
  18  Henryk Ciorga Zielona Góra 9 -; -; -; -; -; 9; -
  19  Marian Curyło Tarnów 7 0; -; 3; -; 2; 2; -
  20  Bonifacy Langner Zielona Góra 3 -; -; -; 3; -; -; -
  21  Tadeusz Grzywacki Zielona Góra 2 -; -; -; 2; -; -; -
Odliczono jeden najgorszy wynik

strona główna

toruńskie turnieje turnieje ¶wiatowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt