Torunianie wystąpili w czterozespołowej 1 grupie
eliminacyjnej, gdzie
rozegrano cztery rundy DPP na torze każdej z drużyn.
Do finału awansowały
zespoły które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach.
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń | A | C | B | D | B | D | C | B | D | A | D | A | B | C | A | C | MCE | |
1 | Plewiński Janusz | 2 | 0 | - | - | 42 | 78,80 | ||||||||||||
2 | Kniaź Jerzy | 3 | 3 | 3 | 3 | 75,60 | |||||||||||||
3 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | 3 | 3 | 3 | 79,80 | |||||||||||||
4 | Olkiewicz Adam | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 79,80 | ||||||||||||
17R | Makowski Marek | 3 | 3 | 82,40 | |||||||||||||||
Klub | Gorzów | C | A | D | C | D | B | A | D | B | C | A | C | A | D | B | D | 76,80 | |
5 | Jaziewicz Franciszek | d | 1 | - | - | 22 | 79,20 | ||||||||||||
6 | Rzewiński Bolesław | 1 | 3 | 2 | 2 | 79,60 | |||||||||||||
7 | Dubiec Ryszard | w | 0 | - | 2 | 77,90 | |||||||||||||
8 | Okupski Krzysztof | d | - | 1 | 1 | 2 | 77,40 | ||||||||||||
18R | Woźniak Mieczysław | 3 | 2 | 2 | 2 | 79,80 | |||||||||||||
Klub | Gdańsk | B | D | C | A | A | C | B | C | A | D | B | D | C | A | D | B | 79,20 | |
9 | Żyto Henryk | 2 | d | d | - | 18 | 78,80 | ||||||||||||
10 | Kołodziejczyk Andrzej | 1 | - | - | - | 78,80 | |||||||||||||
11 | Kowalski Stanisław | 2 | 2 | 1 | d | 78,40 | |||||||||||||
12 | Fede Krzysztof | 1 | 2 | 0 | - | 3 | 78,40 | ||||||||||||
19R | Skrobisz Bogdan | 2 | 3 | 2 | w | w | |||||||||||||
Klub | Grudziądz | D | B | A | B | C | A | D | A | C | B | C | B | D | B | C | A | ||
13 | Gomułka Marian | 0 | 1 | d | - | 13 | |||||||||||||
14 | Podolski Grzegorz | 2 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
15 | Miastkowski Eugeniusz | 1 | 0 | 1 | 1 | ||||||||||||||
16 | Szydlik Jan | 3 | u | 0 | - | 4 | |||||||||||||
20R | Dychting Artur | 0 | 1 | ||||||||||||||||
Sędzia |
Władysław Kaba | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
ostateczna kolejność
DPP w grupie 1
1. Wybrzeże Gdańsk
2. Stal Toruń
3. Stal Gorzów
4. GSŻ Grudziądz