młodzieżowe drużynowe mistrzostwa
wielkopolski
cykl
turniejów
09 kwietnia 2009 - Leszno
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub | Gorzów | 4 | 8 | 11 | 12 | 14 | 16 | 18 | 22 | MCE | |||||||||||||
1 | Szewczykowski Adrian | 3 | 1 | 2 | 3 | 22 | |||||||||||||||||
2 | Mikorski Mateusz | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||
3 | Zmarzlik Paweł | 3 | 2 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
4 | Cyran Łukasz | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 2 | 5 | 9 | 14 | 17 | 21 | 22 | 23 | ||||||||||||||
5 | Lampkowski Mateusz | 2 | 2 | 1 | 1 | 23 | |||||||||||||||||
6 | Pulczyński Emil | 0 | 1 | 2 | 0 | ||||||||||||||||||
7 | Celmer Damian | 3 | 3 | 3 | w | ||||||||||||||||||
8 | Pulczyński Kamil | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 3 | 6 | 9 | 13 | 16 | 20 | 25 | 27 | ||||||||||||||
9 | Musielak Sławomir | 3 | 3 | 3 | 2 | 27 | |||||||||||||||||
10 | Ratajszczak Paweł | 0 | 1 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||
11 | Pawlicki Przemysław | 2 | 3 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
12 | Łukaszewski Mateusz | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 3 | 7 | 9 | 14 | 18 | 21 | 26 | 28 | ||||||||||||||
13 | Baniak Janusz | 1 | 2 | 2 | 2 | 28 | |||||||||||||||||
14 | Dudek Patryk | 3 | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
15 | Wodjakow Artiom | 3 | w | 3 | w | ||||||||||||||||||
16 | Halicki Tomasz | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gniezno | 2 | 4 | 6 | 7 | 10 | 12 | 16 | 19 | ||||||||||||||
17 | Gomólski Kacper | 2 | 2 | 3 | 3 | 19 | |||||||||||||||||
18 | Sturomski Arkadiusz | w | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||
19 | Kajzer Marcel | 2 | 1 | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
20 | brak zawodnika | - | - | - | - | 5 | |||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Grzegorz Sokołowski | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub | Toruń | 3 | 7 | 11 | 13 | 16 | 19 | 24 | 28 | MCE | |||||||||||||
1 | Lampkowski Mateusz | 1 | 2 | 3 | 3 | 28 | 61,84 | ||||||||||||||||
2 | Pulczyński Emil | 2 | 0 | 2 | 1 | 62,37 | |||||||||||||||||
3 | Celmer Damian | 3 | 3 | 3 | 2 | 61,66 | |||||||||||||||||
4 | Pulczyński Kamil | 1 | 1 | u/w | 1 | 1 | 61,63 | ||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | 64,57 | |||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 3 | 6 | 11 | 14 | 19 | 22 | 25 | 28 | 62,69 | |||||||||||||
5 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 3 | 3 | 28 | 62,85 | ||||||||||||||||
6 | Łukaszewski Mateusz | d4 | d4 | 2 | 0 | 63,35 | |||||||||||||||||
7 | Musielak Sławomir | 3 | 3 | 3 | 2 | 63,97 | |||||||||||||||||
8 | Sedgmen Justin | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 62,22 | ||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | 62,72 | |||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 2 | 5 | 7 | 10 | 13 | 16 | 19 | 21 | 63,78 | |||||||||||||
9 | Dudek Patryk | 2 | 3 | 3 | 2 | 21 | 62,94 | ||||||||||||||||
10 | Halicki Tomasz | 1 | 0 | 0 | 0 | 63,00 | |||||||||||||||||
11 | Wodjakow Artiom | - | - | - | - | 63,10 | |||||||||||||||||
12 | Kowalczyk Mateusz | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 63,72 | ||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 63,72 | |||||||||||||||||||||
Klub | Gniezno | 3 | 6 | 7 | 11 | 13 | 16 | 19 | 20 | 63,16 | |||||||||||||
13 | Kajzer Marcel | 3 | 1 | 2 | 1 | 20 | 63,60 | ||||||||||||||||
14 | Gomólski Kacper | u/w | 3 | 1 | 2 | 63,62 | |||||||||||||||||
15 | Sturomski Arkadiusz | - | - | - | - | ||||||||||||||||||
16 | Łopaczewski Michał | 3 | 1 | 2 | 1 | 5 | |||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 2 | 5 | 8 | 11 | 12 | 15 | 16 | 21 | ||||||||||||||
17 | Wiśniewski Adam | 1 | 1 | d4 | 0 | 21 | |||||||||||||||||
18 | Mikorski Mateusz | 2 | 2 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
19 | Zmarzlik Paweł | 2 | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
20 | Cyran Łukasz | d4 | 1 | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Ryszard Bryła | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub | Zielona Góra | 2 | 4 | 5 | 8 | 9 | 10 | 12 | 17 | MCE | |||||||||||||
1 | Dudek Patryk | 2 | 3 | 2 | 3 | 17 | 61,01 | ||||||||||||||||
2 | Halicki Tomasz | 0 | 0 | 0 | 2 | 61,35 | |||||||||||||||||
3 | Kowalczyk Mateusz | 2 | 1 | 1 | 1 | 60,94 | |||||||||||||||||
4 | Curyło Mikołaj (nklas) | 1 | 0 | 2 | - | 3 | 60,82 | ||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | 60,35 | |||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 4 | 9 | 13 | 18 | 22 | 27 | 31 | 33 | 61,13 | |||||||||||||
5 | Lampkowski Mateusz | 1 | - | 1 | 3 | 33 | 60,45 | ||||||||||||||||
6 | Pulczyński Emil | 3 | 3 | - | 1 | 61,18 | |||||||||||||||||
7 | Celmer Damian | 3 | 2 | - | 2 | 59,55 | |||||||||||||||||
8 | Pulczyński Kamil | 1 | - | 2 | 0 | 1 | 59,25 | ||||||||||||||||
R2 | Ward Darcy | 2 | 3 | 3 | 3 | 61,29 | |||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 59,64 | |||||||||||||||||||||
9 | Szewczykowski Adrian | 62,37 | |||||||||||||||||||||
10 | Mikorski Mateusz | 61,05 | |||||||||||||||||||||
11 | Zmarzlik Paweł | 61,43 | |||||||||||||||||||||
12 | Cyran Łukasz | 61,74 | |||||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 60,69 | |||||||||||||||||||||
Klub | Gniezno/Ostrów | 1 | 4 | 6 | 9 | 12 | 15 | 17 | 17 | 60,92 | |||||||||||||
13 | Gomólski Kacper | 2 | 2 | 3 | 2 | 17 | 61,71 | ||||||||||||||||
14 | Kajzer Marcel | 1 | 1 | d | - | 61,73 | |||||||||||||||||
15 | Sówka Łukasz | 1 | 2 | 3 | t | ||||||||||||||||||
16 | Szóstak Piotr (nklas) | d | 0 | 0 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
R4 | Wawrzyniak Marcin | 0 | |||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 3 | 6 | 11 | 12 | 14 | 17 | 21 | 26 | ||||||||||||||
17 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 2 | 3 | 26 | |||||||||||||||||
18 | Łukaszewski Mateusz | 0 | 2 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||
19 | Musielak Sławomir | 3 | 1 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
20 | Musielak Tobiasz | w | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Józef Piekarski | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub | Gniezno | 1 | 2 | 5 | 6 | 6 | MCE | ||||||||||||||||
1 | Gomólski Kacper | 1 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | Wawrzyniak M. | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
3 | Kajzer Marcel | 1 | 3 | d | |||||||||||||||||||
4 | brak zawodnika | - | - | - | 5 | ||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 5 | 10 | 13 | 15 | 18 | |||||||||||||||||
5 | Szewczykowski Adrian | 2 | 2 | 1 | 18 | ||||||||||||||||||
6 | Cyran Łukasz | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
7 | Zmarzlik Paweł | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
8 | Mikorski Mateusz | 1 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Ostrów | 2 | 3 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||
9 | Sówka łukasz | 0 | 1 | 9 | |||||||||||||||||||
10 | Idziorek Emil | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
11 | Szóstak Paweł | d | 1 | ||||||||||||||||||||
12 | Kociemba P. | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 3 | 7 | 10 | 15 | 20 | |||||||||||||||||
13 | Łukaszewski Mateusz | 1 | 2 | 20 | |||||||||||||||||||
14 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
15 | Musielak Tobiasz | w | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
16 | Musielak Sławomir | 3 | 3 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 0 | 2 | 5 | 5 | 8 | |||||||||||||||||
17 | Dudek Patryk | 2 | 3 | 3 | 8 | ||||||||||||||||||
18 | Adamczewski K. | u | u | 0 | |||||||||||||||||||
19 | Kowalczyk M. (nklas) | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
20 | Kajoch Adam (nklas) | 3 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
R5 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Grzegorz Sokołowski | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela MDMW | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 13,5 | 102 |
Unibax Toruń | 9,5 | 84 |
Falubaz Zielona Góra | 7,5 | 74 |
Caelum Stal Gorzów | 6,5 | 77 |
Start Gniezno | 1 | 52 |
KM Ostrów | 2 | 9 |