indywidualne mistrzostwa okręgu
pod patronatem Zarządu Okręgi Redakcji
Gazety Pomorskiej
15
sierpnia 1984
- Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rutecki Zdzisław | Bydgoszcz | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 1 | 72,20 | |||||||||||||||||
2 | Woźnicki Jan | Toruń | 0 | 1 | d3 | 1 | 1 | 3 | 13 | 73,60 | |||||||||||||||||
3 | Miastkowski Czesław | Grudziądz | 2 | d | 1 | 2 | 1 | 6 | 12 | 71,80 | |||||||||||||||||
4 | Kowalski Ryszard | Grudziądz | 1 | 2 | 2 | 2 | d | 7 | 9 | 71,60 | |||||||||||||||||
5 | Kwiatkowski Krzysztof | Toruń | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | 8 | 72,20 | |||||||||||||||||
6 | Maroszek Andrzej | Bydgoszcz | 2 | 2 | 3 | d1 | 3 | 10 | 4 | 72,40 | |||||||||||||||||
7 | Bizoń Zbigniew | Bydgoszcz | 3 | 1 | w | 2 | 3 | 9 | 7 | 75,80 | |||||||||||||||||
8 | Wiśniewski Tadeusz | Toruń | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | 77,00 | |||||||||||||||||
9 | Makowski Marek | Toruń | 2 | 0 | 2 | u | 2 | 6 | 10 | 73,80 | |||||||||||||||||
10 | Ziarnik Marek | Bydgoszcz | 1 | d | d | - | - | 1 | 16 | 75,00 | |||||||||||||||||
11 | Miedziński Stanisław | Toruń | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 11 | 3 | 75,00 | |||||||||||||||||
12 | Bałtrukowicz J | Grudziądz | 0 | d | 2 | 0 | 0 | 2 | 15 | 73,20 | |||||||||||||||||
13 | Fabiszewski Zbigniew | Bydgoszcz | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 9 | 6 | 73,40 | |||||||||||||||||
14 | Miastkowski Eugeniusz | Toruń | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 74,20 | |||||||||||||||||
15 | Kędziora Lech | Grudziądz | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 2 | 75,20 | |||||||||||||||||
16 | Grabarz W | Grudziądz | 0 | 1 | d | 1 | - | 2 | 14 | 78,50 | |||||||||||||||||
R17 | Tracz D | Grudziądz | 0 | 0 | 17 | 76,00 | |||||||||||||||||||||
R18 | Endrich K | Grudziądz | 0 | 0 | 18 | 77,00 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Wiesław Rożek |
76,80 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
76,60 |
klasyfikacja końcowa po trzech turniejach w roku 1984 | ||||||
Lp | Zawodnik | Klub |
Turniej 1 Grudziądz |
Turniej 2 Toruń |
Turniej 3 Bydgoszcz |
Razem |
1 | Bizoń Zbigniew | Bydgoszcz | 9 | 14 | 12 | 35 |
2 | Rutecki Zdzisław | Bydgoszcz | 13 | 7 | 13 | 33+3 |
3 | Miastkowski Eugeniusz | Toruń | 8 | 13 | 12 | 33+2 |
4 | Miedziński Stanisław | Toruń | 11 | 12 | 7 | 30 |
5 | Kędziora Lech | Grudziądz | 13 | 10 | 5 | 28 |
6 | Miastkowski Czesław | Grudziądz | 6 | 11 | 10 | 27 |
7 | Makowski Marek | Grudziądz | 6 | 6 | 9 | 21 |
8 | Kowalski Ryszard | Grudziądz | 7 | 3 | 8 | 18 |
9 | Maroszek Andrzej | Bydgoszcz | 10 | 3 | 5 | 18 |
10 | Kwiatkowski Krzysztof | Toruń | 8 | 10 | - | 18 |
11 | Woźnicki Jan | Toruń | 3 | 8 | 4 | 15 |
12 | Ziarnik Marek | Bydgoszcz | 1 | 3 | 11 | 15 |
13 | Fabiszewski Ryszard | Bydgoszcz | 9 | 5 | - | 14 |
14 | Wiśniewski Tadeusz | Toruń | 10 | - | 3 | 13 |
15 | Piekarski Henryk | Grudziądz | - | 4 | 4 | 8 |
16 | Ząbik Jan | Toruń | - | 8 | - | 8 |
17 | Tietz Stefan | Toruń | - | - | 5 | 5 |
18 | Bukiej Paweł | Bydgoszcz | - | - | 5 | 5 |
19 | Gluecklich Piotr | Bydgoszcz | - | - | R-4 | 4 |
20 | Dołomisiewicz Ryszard | Bydgoszcz | - | - | 3 | 3 |
21 | Bautrukowicz J | Grudziądz | 2 | - | - | 2 |
22 | Grabarz W | Grudziądz | 2 | - | - | 2 |
23 | Śniegowski Grzegorz | Toruń | - | 1 | - | 1 |
24 | Strzelecki Mariusz | Toruń | - | 1 | - | 1 |
25 | Cisoń Waldemar | Toruń | - | 1 | - | 1 |
26 | Tracz D | Grudziądz | R-0 | - | - | 0 |
27 | Endrich K | Grudziądz | R-0 | - | - | 0 |
28 | Ziarnik Kazimierz | Bydgoszcz | - | - | R-0 | 0 |
szczególne podziękowania
dla Jerzego Bereit
za materiały które posłużyły do uzupełnienia wyników