Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Gluecklich Henryk | Bydgoszcz | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | 73,10 | |||||||||||||||||
2 | Pyszny Piotr | Rybnik | 1 | 2 | 0 | 1 | d | 4 | 9 | 75,20 | |||||||||||||||||
3 | Goerlitz Jacek | Opole | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | 72,80 | |||||||||||||||||
4 | Cieślak Marek | Częstochowa | 2 | 1 | 0 | - | - | 3 | 13 | 76,10 | |||||||||||||||||
5 | Huszcza Andrzej | Zielona Góra | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 12 | 4 | 75,00 | |||||||||||||||||
6 | Żabiałowicz Wojciech | Toruń | 2 | d | 1 | 1 | 0 | 4 | 11 | 75,00 | |||||||||||||||||
7 | Ziernik Marek | Bydgoszcz | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 16 | 74,00 | |||||||||||||||||
8 | Okoniewski Mariusz | Leszno | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 10 | 5 | 75,80 | |||||||||||||||||
9 | Ząbik Jan | Toruń | 1 | 0 | d | d | 1 | 2 | 14 | 76,00 | |||||||||||||||||
10 | Błaszak Eugeniusz | Gniezno | 2 | 1 | 3 | 1 | d | 7 | 7 | 76,20 | |||||||||||||||||
11 | Słaboń Robert | Wrocław | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 75,40 | |||||||||||||||||
12 | Berliński Mirosław | Gdańsk | 0 | 2 | 1 | d | 1 | 4 | 10 | 75,00 | |||||||||||||||||
13 | Kochamn Jerzy | Świętochłowice | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 74,60 | |||||||||||||||||
14 | Rembas Jerzy | Gorzów | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 12 | 3 | 75,00 | |||||||||||||||||
15 | Adamczak K | ? | d | 1 | - | - | - | 1 | 15 | 75,00 | |||||||||||||||||
16 | Marynowski Andrzej | Gdańsk | 1 | 0 | 0 | d | 2 | 3 | 12 | 77,00 | |||||||||||||||||
R1 | Olszak Henryk | Zielona Góra | 1 | 1 | 3 | 5 | - | 76,00 | |||||||||||||||||||
R2 | Jankowski Roman | Leszno | 2 | 3 | 1 | 6 | - | 72,60 | |||||||||||||||||||
R3 | Skrobisz Czesław | - | 2 | d | 2 | - | 75,80 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Aleksander Chmielewski |
75,60 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Andrzej Marynowski | Gdańsk | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 11 | 2 | 4 | 70,20 | ||||||||||||||||
2 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 13 | 70,40 | |||||||||||||||||
3 | Mariusz Okoniewski | Leszno | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 11 | 3 | 3 | 71,40 | ||||||||||||||||
4 | Roman Jankowski | Leszno | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 14 | 71,60 | |||||||||||||||||
5 | Bogdan Skrobisz | Gdańsk | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 72,00 | |||||||||||||||||
6 | Robert Słaboń | Wrocław | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | 2 | 71,80 | |||||||||||||||||
7 | Jacek Goerlitz | Opole | 1 | w | u | d | - | 1 | 16 | 71,40 | |||||||||||||||||
8 | Henryk Olszak | Zielona Góra | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 | 5 | 72,60 | |||||||||||||||||
9 | Jerzy Rembas | Gorzów | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 6 | 71,60 | |||||||||||||||||
10 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 12 | 72,60 | |||||||||||||||||
11 | Eugeniusz Błaszak | Gniezno | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 71,80 | |||||||||||||||||
12 | Piotr Pyszny | Rybnik | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 13 | 1 | 72,20 | |||||||||||||||||
13 | Jan Ząbik | Toruń | 3 | w | 2 | 1 | 0 | 6 | 10 | 72,20 | |||||||||||||||||
14 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 8 | 8 | 72,20 | |||||||||||||||||
15 | Henryk Glucklich | Bydgoszcz | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 11 | 72,40 | |||||||||||||||||
16 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | 9 | 72,00 | |||||||||||||||||
R1 | Andrzej Kołodziejczyk | Gdańsk | 0 | 0 | 0 | - | 72,00 | ||||||||||||||||||||
R2 | Witold Jakoniuk | Gdańsk | 0 | 0 | - | 72,00 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Aleksander Chmielewski |
71,60 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
73,00 72,00 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Mariusz Okoniewski | Leszno | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 72,00 | |||||||||||||||||
2 | Jan Ząbik | Toruń | d | 0 | 2 | 3 | 0 | 5 | 11 | ??,?? | |||||||||||||||||
3 | Eugeniusz Błaszak | Gniezno | 2 | 2 | 1 | d | d | 5 | 12 | 73,10 | |||||||||||||||||
4 | Henryk Olszak | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 11 | 3 | ??,?? | |||||||||||||||||
5 | Robert Słaboń | Wrocław | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | ??,?? | |||||||||||||||||
6 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 1 | 2 | d | 1 | 2 | 6 | 10 | 73,80 | |||||||||||||||||
7 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 10 | 4 | 73,60 | |||||||||||||||||
8 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 0 | 0 | d | - | - | 0 | 19 | 73,30 | |||||||||||||||||
9 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 11 | 2 | 73,50 | |||||||||||||||||
10 | Jerzy Rembas | Gorzów | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | 7 | ??,?? | |||||||||||||||||
11 | Marek Cieślak | Częstochowa | 2 | 0 | - | - | - | 2 | 16 | 73,70 | |||||||||||||||||
12 | Jacek Goerlitz | Opole | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 13 | 73,50 | |||||||||||||||||
13 | Roman Jankowski | Leszno | 2 | 0 | u | 1 | 3 | 6 | 9 | 73,60 | |||||||||||||||||
14 | Piotr Pyszny | Rybnik | 3 | 3 | 3 | u | 1 | 10 | 5 | 73,90 | |||||||||||||||||
15 | Bogdan Skrobisz | Gdańsk | 0 | 1 | 0 | - | - | 1 | 18 | ??,?? | |||||||||||||||||
16 | Henryk Glucklich | Bydgoszcz | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 8 | 8 | 73,80 | |||||||||||||||||
R1 | Bogusław Nowak | Gorzów | 2 | 2 | 0 | d | 4 | 14 | 74,10 | ||||||||||||||||||
R2 | Andrzej Tkocz | Rybnik | 2 | 1 | 3 | 15 | 74,60 | ||||||||||||||||||||
R3 | Józef Kafel | Częstochowa | d | 2 | 2 | 17 | 73,10 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Siwiak |
73,10 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Podziękowania dla Jarka
Rakoczy
za udostępnienie okładki programu
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Jacek Goerlitz | Opole | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 10 | 4 | 76,40 | |||||||||||||||||
2 | Robert Słaboń | Wrocław | 3 | d | 3 | 3 | 2 | 11 | 2 | 77,30 | |||||||||||||||||
3 | Jan Ząbik | Toruń | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 11 | 3 | 77,00 | |||||||||||||||||
4 | Roman Jankowski | Leszno | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 13 | 75,30 | |||||||||||||||||
5 | Andrzej Tkocz | Rybnik | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 7 | 77,00 | |||||||||||||||||
6 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 12 | 76,20 | |||||||||||||||||
7 | Henryk Olszak | Zielona Góra | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 8 | 8 | 76,60 | |||||||||||||||||
8 | Bogdan Skrobisz | Gdańsk | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | 75,90 | |||||||||||||||||
9 | Eugeniusz Błaszak | Gniezno | 2 | 1 | 3 | 3 | u | 9 | 5 | 77,30 | |||||||||||||||||
10 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 0 | 3 | 3 | 1 | - | 7 | 9 | 76,50 | |||||||||||||||||
11 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 11 | 78,00 | |||||||||||||||||
12 | Józef Kafel | Częstochowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 16 | 77,10 | |||||||||||||||||
13 | Mariusz Okoniewski | Leszno | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 | 6 | 77,20 | |||||||||||||||||
14 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 1 | 2 | - | - | - | 3 | 15 | 79,70 | |||||||||||||||||
15 | Jerzy Rembas | Gorzów | 2 | 1 | 1 | 0 | - | 4 | 14 | 78,00 | |||||||||||||||||
16 | Piotr Pyszny | Rybnik | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 78,10 | |||||||||||||||||
R1 | Jan Nowak | Rybnik | 0 | d | 1 | 1 | 2 | - | 77,40 | ||||||||||||||||||
R2 | Antoni Skupień | Rybnik | 0 | 0 | - | 77,60 | |||||||||||||||||||||
R3 | Stanisław Turek | Leszno | - | - | 76,80 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Marian Kaznowski |
77,20 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
1 | Robert Słaboń | Wrocław | 15,12,14,14 | 52 | |
2 | Piotr Pyszny | Rybnik | 4,13,10,15 | 42 | |
3 | Mariusz Okoniewski | Leszno | 10,11,9,9 | 39 | |
4 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 10,8,11,7 | 36 | |
5 | Henryk Olszak | Zielona Góra | 5,10,11,8 | 34 | |
6 | Jerzy Rembas | Gorzów Wlkp | 12,9,8,4 | 33 | |
7 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 12,8,6,5 | 31 | |
8 | Jacek Goerlitz | Opole | 13,1,5,10 | 29 | |
9 | Eugeniusz Błaszak | Gniezno | 7,3,5,9 | 24 | |
10 | Jan Ząbik | Toruń | 2,6,5,11 | 24 | |
11 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 4,5,10,3 | 22 | |
12 | Roman Jankowski | Leszno | 6,5,6,4 | 21 | |
13 | Bogdan Skrobisz | Gdańsk | 2,8,1,7 | 18 | |
14 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 4,5,0,4 | 13 |