Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
s u m a |
C Z A S |
|||||||||||||||||||
Eliminacje - I runda |
s u m a |
El - II runda |
s u m a |
finały | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |
13 2;6;7 |
14 1;5;9 |
15 3;4;8 |
16 7;8;9 |
17 4;5;6 |
18 1;2;3 |
|||||||
1 | Bogusław Nowak | Tarnów | 3 | w | 0 | - |
17 V |
22 VI |
u |
27 V |
69,78 69,05 68,8970,59 68,4270,09 70,3069,35 68,9662,29 68,3169,40 69,5569,12 69,9169,58 71,2469,24 |
|||||||||||||
2 | Janusz Kapustka | 2 | 5 | 1 | 4 | 1 | - | |||||||||||||||||
19R | Eugeniusz Błaszak | 2 | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
3 | Krzysztof Nurzyński | Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 2 |
5 IX |
2 |
7 IX |
3 |
10 IX |
|||||||||||||
4 | Bogdan Ciupak | 0 | 0 | - | - | - | 0 | |||||||||||||||||
20R | Kazimierz Dziura | d | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
5 | Roman Jankowski | Leszno | 5 | 4 | 5 | - |
35 I |
5 |
43 I |
5 |
50 I |
|||||||||||||
6 | Jan Krzystyniak | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
21R | Dariusz Baliński | 5 | ||||||||||||||||||||||
7 | Dariusz Stenka | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | 5 |
17 VII |
4 |
24 IV |
4 |
30 IV |
|||||||||||||
8 | Grzegorz Dzikowski | 0 | 1 | - | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
22R | Mirosław Berliński | 0 | ||||||||||||||||||||||
9 | Mirosław Korbel | Rybnik | 4 | 4 | 4 | w |
23 III |
5 |
31 II |
4 |
36 II |
|||||||||||||
10 | Eugeniusz Skupień | 5 | 3 | 3 | w | 3 | 1 | |||||||||||||||||
23R | Antoni Skupień | |||||||||||||||||||||||
11 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 2 | 3 | 4 | 5 |
17 VI |
5 |
22 VII |
5 |
28 VIII |
|||||||||||||
12 | Eugeniusz Miastkowski | 1 | 0 | 2 | - | d | - | |||||||||||||||||
24R | Krzysztof Kuczwalski | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
13 | Piotr Świst | Gorzów | 4 | 4 | 5 | 2 |
29 II |
2 |
22 III |
3 |
35 III |
|||||||||||||
14 | Ryszard Franczyszyn | 5 | 2 | 3 | 4 | - | 0 | |||||||||||||||||
25R | Krzysztof Okupski | 1 | ||||||||||||||||||||||
15 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | d | 5 | 3 | 3 |
16 VIII |
0 |
20 VIII |
5 |
26 VII |
|||||||||||||
16 | Zbigniew Błażejczak | 1 | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||
26R | Sławomir Dudek | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
17 | Ryszard Dołomisiewicz | Bydgoszcz | 2 | 1 | - | 4 |
19 IV |
1 |
22 V |
3 |
26 VI |
|||||||||||||
18 | Zdzisław Rutecki | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | - | |||||||||||||||||
27R | Waldemar Cieślewicz | 2 | u | |||||||||||||||||||||
sędzia: Lechosław Bartnicki |
||||||||||||||||||||||||
T- Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
A | B | C | D | E | F | ||||||||||||||||||
Kaski w II rundzie i finałach | ||||||||||||||||||||||||
PARA | 1,2,3 | A | D | |||||||||||||||||||||
4,5,6 | B | E | ||||||||||||||||||||||
7,8,9 | C | F |