Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S 67,29 66,28 66,05 65,87 66,21 65,63 64,82 64,94 69,12 65,89 65,08 66,14 66,70 65,87 66,23 66,46 65,78 66,70 66,11 66,42 66,94 |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Tarnów | 3 | 5 | 7 | 12 | 17 | 18 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Koza Ernest | 2 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
2 | Dąbrowski Damian | 1' | 2' | 2' | 0 | |||||||||||||||||||
3 | Borowicz Mateusz | 2 | 2 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | 3 | 4 | 7 | 8 | 10 | 12 | 5-7 | ||||||||||||||||
4 | Kossakowski Dominik | 3 | 1 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
5 | Beśko Patryk | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
6 | Bieliński Aureliusz | 0 | 0 | t | d4 | |||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 2 | 4 | 5 | 7 | 9 | 12 | 5-7 | ||||||||||||||||
7 | Dolny Patryk | 2 | 2' | 2 | 1' | |||||||||||||||||||
8 | Malitowski Patryk | 0 | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
9 | Drabik Maksym | 3 | 3 | 1' | 0 | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Częstochowa | 4 | 8 | 11 | 14 | 19 | 24 | 1 | ||||||||||||||||
10 | Czaja Artur | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
11 | Polis Oskar | 1 | 1' | 2 | 2' | |||||||||||||||||||
12 | Łęgowik Hubert | 1 | 2 | 1' | 2' | |||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 5 | 7 | 11 | 16 | 17 | 20 | 3 | ||||||||||||||||
13 | Pawlicki Piotr | 3 | 2 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
14 | Smektała Bartosz | 2' | 3 | 2' | 0 | |||||||||||||||||||
15 | Kaczmarek Daniel | 0 | - | 1 | - | |||||||||||||||||||
R5 | Nowak Marcin | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | 12 | 5-7 | ||||||||||||||||
16 | Krzyżanowski Dawid | 0 | 1 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Wolender Paweł | 1 | 2 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
18 | Beyger Tomasz | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 4 | 8 | 10 | 13 | 17 | 21 | 2 | ||||||||||||||||
19 | Adamczewski Kamil | 3 | - | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
20 | Zgardziński Alex | 1 | 2 | 0 | - | |||||||||||||||||||
21 | Strzelec Adam | 3 | 0 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
R7 | Potoniec Arkadiusz | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||
sędzia |
Grzegorz Sokołowski | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
ZESPÓŁ |
PUNKTY DUŻE |
PUNKTY MAŁE |
|
Włókniarz Częstochowa | 33,5 | +139 | |
Unia Leszno | 31 | +137 | |
Falubaz Zielona Góra | 29 | +141 | |
Unibax Toruń | 23 | +120 | |
Unia Tarnów | 18 | +119 | |
Stal Gorzów | 16 | +115 | |
Sparta Wrocław | 13,5 | +96 | |
Wybrzeże Gdańsk | 4 | +81 |