Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S 70,48 72,22 70,11 70,86 70,16 69,19 71,14 70,45 70,01 71,50 69,70 70,15 70,80 70,97 71,50 71,50 72,32 71,48 72,08 71,50 71,41 |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Częstochowa | 4 | 8 | 13 | 16 | 19 | 22 | 2 | ||||||||||||||||
1 | Czaja Artur | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
2 | Polis Oskar | 1 | 2 | 3 | d4 | |||||||||||||||||||
3 | Łęgowik Hubert | 1 | 2' | - | d4 | |||||||||||||||||||
R1 | Malczewski Rafał | 1' | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 2 | 7 | 9 | 12 | 15 | 20 | 3 | ||||||||||||||||
4 | Adamczewski Kamil | 0 | 3 | d4 | 3 | |||||||||||||||||||
5 | Strzelec Adam | 2 | 0 | 2 | 2' | |||||||||||||||||||
6 | Zgardziński Alex | 2' | 2 | 1' | 3 | |||||||||||||||||||
R2 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | 12 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Krzyżanowski Dawid | 1 | 1 | 2' | 1 | |||||||||||||||||||
8 | Wolender Paweł | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
9 | Fajfer Oskar | d4 | 1 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 5 | 8 | 12 | 17 | 20 | 25 | 1 | ||||||||||||||||
10 | Koza Ernest | 2' | 1' | 1' | 3 | |||||||||||||||||||
11 | Dąbrowski Damian | 3 | 1 | 2' | 2 | |||||||||||||||||||
12 | Borowicz Mateusz | 2 | 3 | 3 | 2' | |||||||||||||||||||
0R4 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 4 | 7 | 8 | 11 | 14 | 19 | 4 | ||||||||||||||||
13 | Cyfer Adrian | 3 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
14 | Kaczmarek Łukasz | 1 | 1 | 1' | 2 | |||||||||||||||||||
15 | Karczmarz Rafał | 0 | 0 | 1' | 2' | |||||||||||||||||||
R5 | Karczmarz Patryk | |||||||||||||||||||||||
Klub | Wrocław | 2 | 7 | 10 | 13 | 16 | 17 | 5 | ||||||||||||||||
16 | Dolny Patryk | su|w | 0 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Malitowski Patryk | 2 | 3 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
18 | Terzensiok Mike | 2' | 1' | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | 2 | 3 | 8 | 9 | 10 | 11 | 7 | ||||||||||||||||
19 | Kossakowski Dominik | 2 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
20 | Beśko Patryk | 0 | 3 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
21 | Bieliński Aureliusz | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
sędzia |
Paweł Słupski | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
ZESPÓŁ |
PUNKTY DUŻE |
PUNKTY MAŁE |
|
Włókniarz Częstochowa | 27,5 | 115 | |
Unia Leszno | 27 | 120 | |
Falubaz Zielona Góra | 24 | 120 | |
Unibax Toruń | 22 | 108 | |
Unia Tarnów | 15 | 101 | |
Stal Gorzów | 16 | 121 | |
Sparta Wrocław | 12,5 | 90 | |
Wybrzeże Gdańsk | 3 | 69 |