Lp |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas 62,58 71,5463,00 62,4762,61 62,9162,46 62,5963,47 62,3463,25 63,8863,97 63,1262,44 |
||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 |
|||||
1 | Nowak Michał | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | |||||||||||||
2 | Kaczmarek Daniel | 1 | 3 | d3 | 4 | ||||||||||||||
3 | Piosicki Michał | 0 | 1' | 0 | 1+1 | ||||||||||||||
19 | Pawlicki Piotr | - | |||||||||||||||||
4 | Przedpełski Paweł | 2' | - | 3 | 3 | 8+1 | |||||||||||||
5 | Pulczyński Kamil | 3 | 0 | 0 | 3 | ||||||||||||||
6 | Pulczyński Emil | 3 | 3 | 1 | 7 | ||||||||||||||
20 | Przedpełski Łukasz | 2' | 2+1 | ||||||||||||||||
7 | Cyran Łukasz | 1 | 3 | - | 2 | 6 | |||||||||||||
8 | Cyfer Adrian | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | |||||||||||||
9 | Kaczmarek Łukasz | 2' | 0 | 1 | 3+1 | ||||||||||||||
21 | - | - | |||||||||||||||||
10 | Strzelec Adam | 3 | 3 | 2 | 3 | 11 | |||||||||||||
11 | Adamczewski Kamil | 2' | 2 | 1 | 5+1 | ||||||||||||||
12 | Zgardzińśki Alex | 1' | 2' | 1' | 4+3 | ||||||||||||||
22 | - | - | |||||||||||||||||
13 | Gaschka Marco | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | |||||||||||||
14 | Cyło Artur | 3 | u4 | d4 | 3 | ||||||||||||||
15 | Rempała Krystian | 1 | 0 | 2' | 3+1 | ||||||||||||||
23 | - | - | |||||||||||||||||
16 | Łęgowik Hubert | 2 | 0 | 0 | - | 2 | |||||||||||||
17 | Malczewski Rafał | 1' | 2 | 2' | 5+2 | ||||||||||||||
18 | Polis Oskar | - | - | - | - | ||||||||||||||
24 | Czaja Artur | 1' | 1 | 2 | 3 | 7+1 | |||||||||||||
sędzia: |
Piotr Jąder | ||||||||||||||||||
T ; Taśma K ; Kontuzja DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie SU ; Spowodował U SS ; Świeca Start CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 10 turnieju runda finałowa |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Toruń | ||
Gorzów | ||
Częstochowa | ||
Zielona Góra | ||
Leszno | ||
Rzeszów |