Lp |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas 66,07 65,1566,53 65,9765,25 65,3165,03 65,6066,28 67,2566,03 65,5666,22 66,9766,19 |
||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 |
|||||
1 | Czaja Artur | 3 | 0 | 3 | 3 | 9 | |||||||||||||
2 | Łęgowik Hubert | 1 | 1' | 1 | 3+1 | ||||||||||||||
3 | Malczewski Patryk | 2 | 2 | 2' | 6+1 | ||||||||||||||
19 | Polis Oskar | - | |||||||||||||||||
4 | Nowak Marcin | 0 | 2' | 2 | 1 | 5+1 | |||||||||||||
5 | Piosicki Michał | 2 | 3 | 1' | 6+1 | ||||||||||||||
6 | Kaczmarek Daniel | 2' | 3 | 0 | 5+1 | ||||||||||||||
20 | - | - | |||||||||||||||||
7 | Przedpełski Paweł | 3 | 3 | 2' | 3 | 11+1 | |||||||||||||
8 | Pulczyński Kamil | 0 | 3 | 2' | 5+1 | ||||||||||||||
9 | Przedpełski Łukasz | 1 | 1 | 3 | 5 | ||||||||||||||
21 | - | - | |||||||||||||||||
10 | Cyfer Adrian | 2 | 2 | 3 | 3 | 10 | |||||||||||||
11 | Cyran Łukasz | 1' | 3 | 2' | 6+2 | ||||||||||||||
12 | Kaczmarek Łukasz | 0 | 1' | - | 1+1 | ||||||||||||||
22 | Walasek Tomasz | 0 | 0 | ||||||||||||||||
13 | Adamczewski Kamil | 2' | 1 | 0 | 0 | 3+1 | |||||||||||||
14 | Zgardziński Alex | 3 | 0 | 1 | 4 | ||||||||||||||
15 | Strzelec Adam | 2 | u/w | 2 | 4 | ||||||||||||||
23 | - | - | |||||||||||||||||
16 | Gaschka Marco | 1 | 3 | 1 | 1 | 6 | |||||||||||||
17 | Cyło Artur | u4 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
18 | Rempała Krystian | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||
24 | - | - | |||||||||||||||||
sędzia: |
Artur Kuśmierz | ||||||||||||||||||
T ; Taśma K ; Kontuzja DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie SU ; Spowodował U SS ; Świeca Start CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 8 turnieju runda finałowa |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Częstochowa | 13,5 | +59 |
Toruń | 11 | +56 |
Gorzów | 10 | +51 |
Zielona Góra | 6,5 | +42 |
Leszno | 4 | +40 |
Rzeszów | 0 | +22 |