Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |||||
1 | Cyfer Adrian | 3 | 3 | 2 | 2 | 21 |
63,03 63,41 62,91 63,59 63,41 63,75 64,78 62,97 63,03 64,71 65,38 63,72 63,72 65,41 63,94 |
||||||||||||
2 | Cyran Łukasz | 2 | 2 | 3 | 1 | ||||||||||||||
3 | Kaczmarek Łukasz | 0 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
16 | Walasek Tomasz | ||||||||||||||||||
4 | Nowak Marcin | 1 | 2 | 3 | 3 | 21 | |||||||||||||
5 | Kaczmarek Daniel | 0 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||
6 | Piosicki Michał | 0 | 3 | 3 | cz | ||||||||||||||
17 | - | ||||||||||||||||||
7 | Pietrykowski Bartosz | 1 | 0 | - | - | 16 | |||||||||||||
8 | Gollob-Ajtner Oskar | 3 | 3 | 0 | 3 | ||||||||||||||
9 | Przedpełski Łukasz | 1 | 2 | 2 | 1 | ||||||||||||||
18 | Wolender Paweł | 0 | u/w | ||||||||||||||||
10 | Michałek Łukasz | u | u/w | - | - | 10 | |||||||||||||
11 | Lisiecki Wojciech | 2 | 1 | 2 | u | ||||||||||||||
12 | Gała Adrian | 2 | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||||
19 | - | ||||||||||||||||||
13 | Bietracki Bartosz | 1 | 1 | - | 0 | 18 | |||||||||||||
14 | Jóźwik Karol | 3 | - | 1 | - | ||||||||||||||
15 | Grobelski Szymon | 0 | - | 0 | w | ||||||||||||||
20 | Woźniak Szymon | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||||||||||||
sędzia: Ryszard Bryła |
|||||||||||||||||||
Po biegu 10 sędzia ustala kolejność drużyn
przydzielając im miejsca od 1 do 5 i dokonuje losowania dla biegów 11-15
jednego z dwóch zestawów par startowych. Do ustalania kolejności drużyn po
biegu 10 art. 829 ust. 6 stosuje się odpowiednio. Numery w zestawach par dla biegów 11-15 oznaczają miejsca poszczególnych drużyn w klasyfikacji po biegu 10. Kierownicy drużyn nominują zawodników do biegów 11-15. Łączna liczba startów zawodnika nie może być większa niż 4. |
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | Zestaw 1 | |||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | |||||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | Zestaw 2 | ||||||||||||||
3 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | |||||||||||||||
2 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
T ; Taśma
K ; Kontuzja
DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie
SU ; Spowodował U
SS ; Świeca Start
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 5 turnieju grupa północ |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Toruń | 16 | 103 |
Gorzów | 11,5 | 93 |
Leszno | 9,5 | 90 |
Bydgoszcz | 6,5 | 81 |
Gniezno | 5,5 | 79 |