Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |||||
1 | Wawrzyniak Dawid | cz | d4 | 0 | 0 | 15 |
65,82 65,40 65,05 65,67 66,16 64,71 64,37 65,96 65,80 66,79 65,88 65,68 65,40 65,34 66,65 |
||||||||||||
2 | Gała Adrian | 1 | 1 | 2 | 1 | ||||||||||||||
3 | Fajfer Oskar | 3 | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||||
16 | - | ||||||||||||||||||
4 | Curyło Mikołaj | 2 | 3 | 3 | 3 | 18 | |||||||||||||
5 | Bietracki Bartosz | 3 | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||
6 | Grobelski Szymon | 0 | - | 0 | - | ||||||||||||||
17 | Trępała Mikołaj | 0 | 0 | ||||||||||||||||
7 | Cyfer Adrian | 3 | 2 | 2 | 3 | 21 | |||||||||||||
8 | Cyran Łuksz | 0 | 2 | 3 | u | ||||||||||||||
9 | Kaczmarek Łukasz | 3 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
18 | Walasek Tomasz | ||||||||||||||||||
10 | Nowak Marcin | 1 | 1 | 2 | 1 | 17 | |||||||||||||
11 | Piosicki Michał | 2 | 0 | 3 | 1 | ||||||||||||||
12 | Kaczmarek Daniel | 2 | 2 | 0 | 2 | ||||||||||||||
19 | - | ||||||||||||||||||
13 | Wolender Paweł | 0 | 0 | 0 | 1 | 19 | |||||||||||||
14 | Pulczyński Kamil | 2 | 3 | 3 | 3 | ||||||||||||||
15 | Gollob-Ajtner Oskar | 1 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||
20 | - | ||||||||||||||||||
sędzia: Krzysztof Meyze |
|||||||||||||||||||
Po biegu 10 sędzia ustala kolejność drużyn
przydzielając im miejsca od 1 do 5 i dokonuje losowania dla biegów 11-15
jednego z dwóch zestawów par startowych. Do ustalania kolejności drużyn po
biegu 10 art. 829 ust. 6 stosuje się odpowiednio. Numery w zestawach par dla biegów 11-15 oznaczają miejsca poszczególnych drużyn w klasyfikacji po biegu 10. Kierownicy drużyn nominują zawodników do biegów 11-15. Łączna liczba startów zawodnika nie może być większa niż 4. |
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | Zestaw 1 | |||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | |||||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | Zestaw 2 | ||||||||||||||
3 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | |||||||||||||||
2 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
T ; Taśma
K ; Kontuzja
DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie
SU ; Spowodował U
SS ; Świeca Start
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 3 turnieju grupa północ |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Toruń | 11 | 65 |
Leszno | 6 | 55 |
Gorzów | 5 | 51 |
Gniezno | 4,5 | 52 |
Bydgoszcz | 3,5 | 47 |