Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |||||
1 | Jóźwik Karol | 3 | 1 | 0 | 17 |
65,46 64,51 64,47 64,16 64,97 64,22 63,47 64,03 64,97 65,81 63,19 64,72 64,82 65,40 64,88 |
|||||||||||||
2 | Bietracki Bartosz | 1 | - | 1 | 0 | ||||||||||||||
3 | Drożdżowski Mikołaj | 3 | - | 0 | |||||||||||||||
16 | Woźniak Szymon | 1 | 3 | 3 | 1 | ||||||||||||||
4 | Walasek Tomasz | - | - | 14 | |||||||||||||||
5 | Cyran Łukasz | 0 | d4 | u4 | 0 | ||||||||||||||
6 | Kaczmarek Łukasz | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||||
17 | Cyfer Adrian | 2 | 3 | 3 | 2 | ||||||||||||||
7 | Pawlicki Piotr | 3 | 2 | 3 | 3 | 19 | |||||||||||||
8 | Nowak Marcin | 0 | - | 1 | 1 | ||||||||||||||
9 | Kaczmarek Daniel | 3 | 0 | - | 2' | ||||||||||||||
18 | Piosicki Michał | 1 | 0 | ||||||||||||||||
10 | Pulczyński Emil | 2 | 2 | 1' | 23 | ||||||||||||||
11 | Przedpełski Paweł | 1 | 3 | 2' | 3 | ||||||||||||||
12 | Przedpełski Łukasz | 1 | - | 3 | 2 | ||||||||||||||
19 | Pulczyński Kamil | 1' | 2' | ||||||||||||||||
13 | Lisiecki Wojciech | 2 | 2' | 1 | 2 | 17 | |||||||||||||
14 | Gała Adrian | 0 | 2 | 1 | 0 | ||||||||||||||
15 | Fajfer Oskar | 0 | 3 | 3 | 1' | ||||||||||||||
20 | - | ||||||||||||||||||
sędzia: Krzysztof Meyze |
|||||||||||||||||||
Po biegu 10 sędzia ustala kolejność drużyn
przydzielając im miejsca od 1 do 5 i dokonuje losowania dla biegów 11-15
jednego z dwóch zestawów par startowych. Do ustalania kolejności drużyn po
biegu 10 art. 829 ust. 6 stosuje się odpowiednio. Numery w zestawach par dla biegów 11-15 oznaczają miejsca poszczególnych drużyn w klasyfikacji po biegu 10. Kierownicy drużyn nominują zawodników do biegów 11-15. Łączna liczba startów zawodnika nie może być większa niż 4. |
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | Zestaw 1 | |||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | |||||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | Zestaw 2 | ||||||||||||||
3 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | |||||||||||||||
2 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
T ; Taśma
K ; Kontuzja
DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie
SU ; Spowodował U
SS ; Świeca Start
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 2 turnieju grupa północ |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Toruń | 8 | 46 |
Leszno | 5 | 38 |
Gniezno | 4,5 | 37 |
Bydgoszcz | 1,5 | 29 |
Gorzów | 1 | 30 |